بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ WW90 اکوبابل مدل WW90TA046AX

Samsung Washing machine Eco Bubble 9Kg WW90TA046AX

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
لهستان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ WW90 اکوبابل مدل WW90TA046AX

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90TA046AX در سال 2020 تولید شده و از سری 2500 می باشد. لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ، دو قابلیت فوق العاده کاربردی دارد و آن هم شستشوی سریع و شستشوی حبابی می باشد. تعداد 14 برنامه دارد که در آن ها Hygiene Steam هم می تواند کاربردی فراتر از یک شستشوی عادی را داشته باشد و در ادامه به ان می پردازیم. ماشین لباسشویی WW90 دارای ظرفیت 9 کیلیوگرم است و ماشین لباسشویی 9 کیلویی به راحتی یک خانواده پر جمعیت را پشتیبانی می کند. رنگ آن نقره ای اینوکسی است و به سختی لکه بر می دارد. درام یا استوانه شستشو در ان از استیل ضد زنگ است و می تواند بسیار با دوام باشد. در  ماشین لباسشویی سامسونگ بخارشور دار 9 کیلویی،  یک برنامه مختصا برای تمیز کردن و شستشوی خود ماشین لباسشویی اختصاص داده شده است که Drum Clean نام دارد. شستشوی با تاخیر، شسشتوی اقتصادی و ... از ویژگی هایی هستند که می توانند برای نیاز کاربر موثر باشند. موتور آن اینورتر دار است و دیگر نگران شوک های الکتریکی نخواهید بود و ایمنی ماشین لباسشویی تامین می شود. میزان صدای ان در حالت خشک کردن یا Spining برابر با 72 دسیبل است که به نظر می رسد صدایی زیاد نداشته باشد. درب آن از شیشه حرارت دیده ساخته شده است و تا حدودی ضد خش است که حاشیه ای مشکی رنگ دارد. در ادامه این ماشین لباسشویی را بیشتر توصیف می کنیم تا شما در نهایت انتخابی بهتر داشته باشید.

 

ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90TA046AX

 

شستشوی حبابی یا Eco Bubble در لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ W90

سامسونگ در ماشین های لباسشویی بالارده از تکنولوژی استفاده می کند که تاثیر زیادی در کارایی شستشو و بهیه کردن مصرف انرژی دارد. این تکنولوژی اکوبابل نام دارد. اکوبابل به معنی شستشوی با حباب به صورت اقتصادی است. این نوع شستشو به چه صورت است. در ماشین لباسشویی WW90 مواد شوینده با اب در داخل یک مخزن ترکیب شده و در آن هوا دمیده می شود. در نتیجه آن حباب هایی شکل می گیرند و این حباب وارد مخزن شستشو می شوند. حباب ها با توجه به اینکه آنتروپی بیشتری را دارند می توانند راحت تر الیاف لباس ها نفوذ کنند و لکه ها را بردارند. بنابراین شستشوی حبابی هم کارایی بالایی را دارد و هم به واسطه این که در آن هیتر روشن نمی شود و این فرایند در دمای اتاق اتفاق می افتد کمترین مصرف انرژی را به همراه دارد. ماشین های لباسشویی با شستشوی حبابی همیشه می توانند کاربردی باشند.

 

 

قیمت ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ Eco Bubble

 

درام استیل با ظرفیت 9 کیلویی در لباسشویی سامسونگ اکوبابل بخار شور دار W90

به صورت کلی همه شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی از درام یا استوانه شستشوی استیل استفاده می کنند. درام در لباسشویی سامسونگ بخارشوردار نیز استیل می باشد. استیل هم ضد زنگ است و هم خیلی دیر لکه بر روی آن انباشته می شود. ماشین لباسشویی WW90 درام با ظرفیت 9 کیلوگرم دارد. طرح درام ممکن است با هر برند و یا هر مدل متفاوت باشد. سامسونگ در این ماشین لباسشویی از طرح دیاموند استفاده کرده است.

 

استوانه شستشوی استیل در ماشین لباسشویی WW90

 

شستشوی با تاخیر صرفه جویی در زمان و انرژی با لباسشویی سامسونگ

شما می توانید لباس ها را در ماشین لباسشویی بگذارید و با تنظیم زمان، فرایند شستشو را به تعویق بیندازید. زمان با شمارش معکوس پایان می یابد و فرایند شستشو شروع می شود. این ماشین لباسوشیی تمام اتوماتیک است و نیازی نیست که کاربر بالا سر آن باشد. شما می توانید زمان را طوری تنظیم کنید که شستشو در ساعات کم باری انجام شود تا مصرف انرژی هم کاهش پیدا کند.

 

شستشوی با بخار و حذف آلرژی ها از روی لباس ها 

قابلیت بخار شور مورد پسند هر کاربری است. به صورت کلی بخار در لباسشویی سامسونگ WW90TA046AX با افزایش دما صورت می گیرد. دما تا 70 درجه سانتیگراد بالا می رود و بخار تولید می شود. بخار می تواند باکتری ها را از بین ببرد و که برای کودکان و یا افرادی که حساسیت پوستی دارند کاربردی باشد. بخار یک قابلیت مثبت دیگر را پیاده می کند و ان هم نرم کردن لباس ها و یا حذف چین و چروک روی لباس ها می باشد، حداقل فرایند بعدی روی لباس ها یعنی اتو کردن را برای کاربر آسان می کند. می توان گفت که ماشین لباسشویی بخار شور دار قابلیت های فوق العاده ای را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

 

قابلیت بخار شو در ماشیین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
A
نویز شستشو
54 دسیبل
نویز خشک کن
72 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
تعویق شستشو
شستشوی سریع
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع * 600 پهنا * 550 عمق
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
لهستان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha