بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

بهترین ماشین لباسشویی بوش، مدل WAW324DE

۱۳۹۹/۱۱/۱

ماشین لباسشویی وسیله پرکاربرد و پرمصرف است و در انتخاب آن باید نهایت دقت را به کار برد. در این میان برندهای زیادی هستند که ماشین لباسشویی را تولید میکنند . بوش یکی از تولید کنندگان ماشین لباسشویی می باشد که به وضوح ماشین های لباسشویی فوق العاده با کیفیتی را روانه بازار کرده است. البته نباید انتظار داشت که همه ماشین های لباسشویی یک برند، کیفیت و کارایی یکسانی را داشته باشند. بهترین ماشین لباسشویی بوش، مدل WAW324DE است که تا به امروز وارد بازار شده است. اما چه ویژگی هایی موجب شده تا ماشین لباسشویی ۳۲۴ به عنوان برترین ماشین لباسشویی انتخاب شود؟ این ماشین لباسشویی چه ویژگی هایی دارد؟ در این نوشته ما به معرفی و برتری های موجود در این ماشین لباسشویی می پردازیم. برای بررسی ماشین لباسشویی باید گزینه های زیادی را در نظر گرفت؛ برای نمونه موتور ، تعداد برنامه ها، کارایی شستشو و آپشن ها ، حجم درام ، رده مصرف انرژی، میزان صدا، ایمنی و بسیاری دیگر را باید مورد توجه قرار داد. ما در این نوشته به این ویژگی‌ها در ماشین لباسشویی ۳۲۴ بوش می پردازیم. چرا بهترین ماشین لباسشویی بوش، مدل WAW324DE است؟

در ماشین لباسشویی ۳۲۴ بوش از موتور اکوسایلنس استفاده شده است. این موتور تسمه ای می باشد یعنی در آن تسمه به کار رفته است. موتور تسمه را می‌چرخاند و تسمه هم به درام وصل شده و توسط تسمه می چرخد. در واقع موتور تسمه ای هزینه نگهداری کمتری دارد یعنی می‌توان در صورت خراب شدن تسمه را با نمونه نو جایگزین کرد. درماشین لباسشویی بوش 324 از موتور اکوسایلنس استفاده شده است. این موتور از تسمه برای چرخش درام کمک می گیرد. خوب در صورت خراب شدن تسمه می توان ان را با نمونه نو جایگزین کرد. طراحی فوق العاده ای دارد و می تواند بالاترین کارایی را داشته باشد. در ماشین لباسش.یی چرخش درام به صورت اسمی بیان می شود، مثلا ماشین لباسشویی 324 دارای پرخش 1600 دور در قیقه است. البته این میزان از چرخش برای خشک کردن لباس ها و یا فرایند Spinning است. اما باید بدانید هیچ وسیله ای در توان اسمی و یا پارامتر اسمی خود کار نمی کند. مثلا ماشین لباسشویی بوش 1600 دور 324 هیچ وقت 1600 دور در دقیقه نمی چرخد و در تست ها و آزمایش هایی که صورت می گیرد کمتر از آن مقدار یعنی مثلا 1560 دور می چرخد. اما ایا چرخش درام مهم است؟

بله، چرخش درام مهم است. در هر ماشین لباسشویی که دور و یا چرخش بیشتری را دارد کمترین فشار به موتور وارد می شود. برای نمونه در یک وزن لباس و یک حجم درام، موتور ماشین لباسشویی 1600 دور فشار کمتری را به نسبت موتور ماشین لباسشویی 1400 دور تحمل می کند. نمی شود از اهمیت صدای موتور و یا ماشین لباسشویی صرف نظر کرد. بعضی از ماشین های لباسشویی صدایی زیاد دارند واکثرا موجب نارضایتی کاربران می شوند. در همه ماشین های لباسشویی بوش صدا از 42 تا 75 دسیبل می باشد. که 42 دسیبل برای شستشو و 75 دسیبل برای خشک کردن لباس ها می باشد. ماشین لباسشویی بوش 324 دارای صدای 47 تا 73 دسیبل است. این میزان از دامنه و گستره صدا فوق العاده است و می توان گفت که صدایی کمی دارد و مزاحمت کمتری را ایجاد می کند.

لرزش ماشین لباسشویی هم به موتور و البته طراحی ماشین لباسشویی بر می گردد. ماشین های لباسشویی بوش بلا استثنا از میزان لرزش کمی دارند. بوش در آنها از وزنه ای بتنی سنگین استفاده می کند که این وزنه موتور را مهار کرده و از حرکت عرضی خود موتور جلوگیری می شود. از طرفی در آن بدنه به گونه ای طراحی شده است که میزان لرزش ماشین هم تا مقداری توسط بدنه خنثی می شود. بوش در این ماشین های لباسشویی و همه آنچه که روانه بازار کرده است از قابلیت و ویژگی ایزوله کردن استفاده کرده است. این ماشین لباسشویی در چهار طرف با نمدی مخصوص ایزوله صدا شده است.

ایمنی در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE

ایمنی لازمه هر وسیله ای است. اما باید بگوییم که هر برندی در ماشین های لباسشویی خود از این قابلیت یعنی ایمنی استفاده نمی کند. بوش در ماشین لباسشویی WAW324DE از سنسور نشت اب استفاده کرده است. در زمانی که اب نشتی پیدا کند، پمپ آب قطع شده و ورودی آب بسته می شود. در زمانی که اب از ماشین لباسشویی خارج نشود و به عبارتی محفظ از اب پر شود، در این صورت نیز جریان آب ورودی قطع می شود. بوش این ویژگی ایمنی را بسیار کاربردی در این ماشین لباسشویی به کاربرده است. این ویژگی برای ایمنی دستگاه و محیط آشپزخانه است.اما بوش از درام با طراحی موج وار استفاده می کند. این درام منافظ ریز و درشت است که ابکشی را آسانتر می کند و از طرفی موجب می شود تا لباس ها زیاد چروک نشوند. در این درام لباس ها به هم تنیده و یا به هم پیچیده نمی شوند. 

ضد الرژی وضد چروک در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE

هر ماشین لباسشویی به نوعی از قابلیت و برنامه های خاصی برخوردار است. در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE از قابلیت ضد آلرژی و ضد چروک استفاده شده است. این قابلیت ها هر گونه آلرژی روی لباس ها را از بین برده و همچنین چین و چروک روی لباس ها را به حداقل می رسانند. این ویژگی های در ماشین های لباسشویی بوش با نام Allergy Plus و Easy Iron نامگذاری می شوند ودر قسمت برنامه ها و یا آپشن ها و یا در ویژگی های مهم در وب سایت سازنده مصول به آنها اشاره می شود.

برنامه ها در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE

در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE تعداد  14 برنامه دارد؛ در کنار برنامه ها از آپشن هایی استفاده می شود. اپشن ها معمولا گزینه های کمکی برای برنامه ها به حساب آورده می شوند. کاربر باید سعی کند از برنامه مناسب استفاده کند تا کارایی شستشوی ایده الی به دست آید. برنامه شستشوی سریع، اقتصادی و... برای هر نوع لباسی به کاربرده می شود اما برنامه Delicate برای شستشوی لباس های ابریشمی و ظریف استفاده می شود.

ویژگی مراقبت از ماشین لباسشویی بوش Machine Care 

 در ماشین لباسشویی بوش WAW324DE از آپشنی به نام machine Care استفاده شدهاست. این آپشن برای شستشوی ماشین لباسشویی به کاربرده می شود . می توان بعد از هر دوره و یا هر تعداد سیکل شستشوی لباس ها، از آن برای شستشوی داخل ماشین ظرفشویی استفاده کرد.  زمانی که از این آپشن استفاده می شود نباید لباس در داخل آن باشد. این آپشن فقط با شوینده و آب کار می کند. 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ال جی

راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی ال جی

برچسب هاراهنمای خریدراهنمای خرید ماشین لباسشوییماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha