بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

اکوبابل (EcoBubble) در ماشین های لباسشویی سامسونگ

۱۴۰۰/۳/۲۲

 سامسونگ در ماشین های لباسشویی خود از فناوری جدیدی استفاده می کند که با آنچه تا به حال شاهد بوده ایم متفاوت است. سامسونگ از شستشوی حبابی یا Eco Bubble استفاده می کند که مزیت و کاربرد آن برای بسیاری از کاربران نا آشنا است. ماشین های لباسشویی سامسونگ که از این فناوری استفاده می کنند در پایین پنل دیجیتال دارای لوگوی این فناوری هستند اما برای آگاهی دقیق تر صرفا مشخصات مدل در وب سایت شرکت سازنده مطالعه شود.

 

معنی و مفهوم اکوبابل در ماشین های لباسشویی سامسونگ

اکوبابل(Eco Bubble) در کشور های اروپایی و آسیایی و یا Power Foam در آمریکا نامگذاری برای فناوری است که شرکت کره ای در ماشین های لباسشویی خود استفاده می کند. ECO به معنی اقتصادی و Bubble به معنی حباب است. ظاهرا به نظر می رسد که سامسونگ از حباب برای شستشو استفاده می کند. 

 

شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی

بیشتر ماها می دانیم به روش سنتی، لباس ها را در داخل یک لگن شستشو دهیم. خوب شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی مقداری متفاوت است. در ماشین لباسشویی لباس در یک مرحله خیس می شوند و در مرحله بعدی آب وارد محفظه شوینده شده و آن را با خود به داخل درام شستشو می برد. همزمان با چرخش درام، شوینده و اب بیشتر در هم حل شده و فرایند لکه بری روی لباس ها صورت می گیرد. این فرایند برای همه ماشین های لباسشویی امر ثابت است. 

 

شستشوی حبابی یا اکوبابل به چه صورت است. 

در این نوع شستشو ابتدا آب و شوینده در یک محفظه با هم به خوبی مخلوط می شوند و در این محفظه هوا دمیده می شود. در این جریان حباب هایی از شوینده تشکیل شده و راهی درام یا استوانه شستشو می شوند. شستشوی حبابی در دمای کم صورت می گیرد و در این جریان هیتر خاموش است. اما مهمترین مزیت های این نوع فناوری که سامسونگ استفاده می کند چیست؟

 

  •  شوینده سریعتر حل می شود چرا که کشش سطحی آب کاهش پیدا می کند و در سریعترین زمان آب و شوینده مخلوطی را شکل می دهند که لکه بری روی لباس ها را انجام می دهد. حباب های زیادی که تشکیل می شوند راحت تر الیاف لباس ها نفوذ کرده و لکه بری را انجام می دهند. این قابلیت به دلیل آنتروپی بالای حباب ها می باشد. 

 

قیمت ماشین لباسشویی اکوبابل در بانه

 

 

  • شستشوی حبابی در دمای کم کار می کند. میزان مصرف انرژی و زمان کاهش می یابد. میزان زمان حل شدن ویا نفوذ حباب ها در الیاف لباس ها به میزان 40 برابر کمتر می باشد. این قابلیت در دمای 15 درجه سانتیگراد صورت می گیرد و به میزان 70 درصد مصرف انرژی کمتری را به دنبال دارد.

ماشین لباسوشیی Eco Bubble

 

  • شستشوی حبابی کمک می کند تا الیافی که به دما حساسیت نشان می دهند و فرم اولیه خود را از دست می دهند بدون تغییر ساختار به خوبی تمیز شود. شما می توانید لباس های این چنین را با این برنامه شستشو دهید. شستشوی حبابی میزان ابران بدون لباس ها را حفظ می کند  و تغییری در ساختار و فرم اولیه ایجاد نمی کند. اکوبابل یک فناوری به تمام معنا ایده ال است. در آن لباس ها بعد از شستشو بسیار نرم و لطیف هستند و اتو کردن آن ها آسان می باشد. دیگر چروک های سخت و شکسته روی لباس ها ایجاد نمی شود.

 

خرید ماشین لباسشویی اکوبابل سامسونگ از بانه

 

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha