بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بهترین ماشین لباسشویی ال جی | قیمت و خرید ماشین لباسشویی V5 ال جی

۱۴۰۱/۱/۲۶

ماشین های لباسشویی سری V ال جی از هر نظر فوق العاده می باشند که می توانند از انتخاب شما کاربران باشند. شما که قصد خرید ماشین لباسشویی دارید باید یک لیستی از ال جی را در برنامه انتخابی خود داشته باشید اما چرا؟


ماشین های لباسشویی ال جی از هسته ای بی صدا و کارا بهره می برند بله موتور اینورتر خطی یا مگنتی شستشویی بی صدا و آرام را فراهم می کند و صدای آن آنقدر کم است که نه تنها از هال پذیرایی بلکه از خود آشپزخانه هم شنیده نمی شود. البته فقط کم بودن صدای این ماشین های لباسشویی نیست بلکه ویژگی های متمایز دیگری است که در هیچ لباسشویی دیده نمی شود. در این نوشته ما ماشین لباسشویی ال جی V5 را برای شما دیکد اطلاعاتی و مشخصاتی می کنیم.

 

ماشین لباسشویی ال جی V5 و جایگاه آن در بازار

ال جی در سال 2020 و 2021 سری V از لباسشویی های خود را روانه بازار کرد. در واقع این سری جایگزین سری j شدند. از نظر ظاهر تفاوت های زیادی بین سری J و V وجود دارد و اما از نظر مشخصات فنی مقداری تفاوت ها کمتر می باشد. قیمت ماشین لباسشویی ال جی V5 بیشتر از قیمت ماشین لباسشویی J5 می باشد که اگر شما بخواهید کمتر هزینه کنید می تواند از سری J برای خود انتخاب کنید. 

 

ماشین لباسشویی ال جی V5 ساخت کجاست؟

ال جی نه تنها در زمینه تلویزیون بلکه در زمینه دیگر محصولات خانگی، سایت تولید خود رادر کشور های دیگر مستقر کرده است. این شرکت کره ای به دلیل ارزان بودن نیروی کار در دیگر کشور ها چون کشور چین، مصر و یا کشور های اروپایی، فقط قطعات تولید می کند و در کشور های دیگر مونتاژ صورت می گیرد . لباسشویی V5 ال جی در کشور چین مونتاژ می شود.

 

 

لباسشویی ال جی V5 با 3 ظرفیت 8.5 کیلو، 9 کیلو و 10.5 کیلو

سری V5 از لباسشویی ال جی در سه ظرفیت در بازار موجود می باشد. ظرفیت 8.5 آن در کشور بسیار کم است اما ظرفیت 9 کیلویی آن بسیار است و فروش زیادی را به خود اختصاص می دهد. ظرفیت 10.5 هم کارابران و یا خانواده های پر جمعیت انتخاب می کنند. در واقع در این ماشین های لباسشویی تفاوت ابعاد بیرونی کم بوده و فقط دیگ و یا استوانه داخلی در ظرفیت بیشتر، بزرگتر می باشد. 

 

ماشین لباسشویی ال جی 8.5 کیلو V5

 

 

 

ماشین لباسشویی V5 ال جی 9 کیلویی

 

 

ماشین لباسشویی ال جی V5 با ظرفیت 10.5 کیلویی

 

 

لباسشویی ال جی V5 با رنگ نقره ای و سفید

ماشین لباسشویی ال جی وی 5 در دو رنگ نقره ای و سفید موجود می باشد. رنگ سفید آن صدفی است و رنگ نقره ای آن به صورت استیل مانند می باشد. شما می توانید بسته به نیاز و سلیقه خود یکی از رنگ های آن را انتخاب کنید. در انتخاب رنگ باید بدانید که هر رنگ شماره مدل متفاوتی دارند اما مشخصات و ظاهر به استثنای رنگ متفاوت می باشد. 

 

 طراحی و ظاهر ماشین لباسشویی ال جی V5

لباسشویی ال جی V5 ظاهری رخته و خوش استایل دارد و مهمترین جذابیت آن، درب بزرگ فضایی است که تخت بوده و هیچگونه برجستگی اضافی ندارد. لباسشویی V5 دارای پنل لمسی است و برنامه ها با یک دکمه چرخان انتخاب می شوند که برنامه ها دور دکمه چرخانه نوشته شده و شما می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. دیگ و یا استوانه شستشو از استیل ضد زنگ است و لکه به خود نمی گیرد و از همه مهمتر ال جی یک برنامه را به تمیز کردن آن اختصاص داده است که باید در زمان استفاده از آن، لباسی در داخل ماشین لباسشویی نباشد.

 

 برنامه ها و آپشن های موجود در مشاین لباسشویی V5

 تعداد 14 برنامه در ماشین لباسشویی V5 وجود دارد و شما می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. بدون شک هر ظرفیت از لباسشویی V5 تعداد 14 برنامه دارد و آپشن هایی را می توان به صورت کمکی همراه برنامه ها استفاده کرد. آپشن ها در ماشین لباسشویی V5  شامل، شستشوی پر فشار، شستشوی با تاخیر، شستشوی اولیه و همچنین تنظیم دما به صورت دستی یا منوال و ... می شود.

 

پنل کنترل ماشین لباسشویی V5 ال جی 9 کیلویی

 

پنل کنترل ماشین لباسشویی V5 ال جی 10.5 کیلویی

 

پنل کنترل ماشین لباسشویی V5 ال جی 8.5 کیلویی

 

 

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی V5 ال جی

شما در ابتدا بایستی ماشین لباسشویی را نصب کنید و برای این منظور یک آچار مخصوص داخل ماشین لباسشویی وجود دارد و باید به کمک آن 4 پیچ را باز کنید تا درام شستشو ازاد شود. بعد از آزاد کردن درام شستشو، باید لباسشویی را در جایی که می خواهید نصب کنید قرار دهید و خروجی آب را در داخل خروجی قرار دهید و آب را به آن وصل کنید. ماشین لباسشویی ال جی V5دارای  یک ورودی آب سرد است و برای شستشو می آب توسط یک هیتر سرامیکی گرم می شود. اما با همان آچار که درام را ازاد کردید می توانید پایه های ماشین لباسشویی را تنظیم ارتفاع کنید و اگر بعد از شستشو لباسشویی در جای خود حرکت کرد می توانید از پد های چسبنده استفاده کنید و آن ها را زیر دو پایه جلویی ماشین لباسشویی قرار دهید تا لباسشویی به صورتی در جای خود ثابت بماند.

برچسب ها راهنمای خرید ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha