بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

قابلیت ادواش در ماشین لباسشویی

۱۴۰۰/۸/۱۲

شاید شما لباس ها را در ماشین لباسشویی گذاشته اید و تازه یادتان می آید که لباسی را فراموش کرده اید و فرایند شستشو توسط ماشین لباسشویی شروع شده است. خوشبختانه شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی، مانند ال جی  و سامسونگ، در ماشین های لباسشویی خود از ویژگی ادواش Addwash استفاده کرده اند و شما می توانید لباس های فراموش شده را به فرایند شستشو اضافه کنید. اما این قابلیت نحوه استفاده را دارد و ما به ان می پردازیم.

 

قابلیت ادواش AddWash چیست؟

همانطور که از نامگذاری آن پیدا است، این قابلیت به معنی اضافه کردن لباس ها به ماشین لباسشویی می باشد. این قابلیت در ماشین لباسشویی به دو صورت انجام می شود. ال جی و سامسونگ دو روش جدا را برای اضافه کردن لباس های فراموش شده دارند. 

انواع قابلیت ادواش در برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی

سامسونگ در ماشین های لباسشویی خود از درب اضافه و یا درب کوچک بر روی درب اصلی برای اضافه کردن لباس ها استفاده کرده است. این درب به سمت بالا باز می شود و شما می توانید هر زمان به ماشین لباسشویی، لباس اضافه کنید. ماشین های لباسشویی ادواش سامسونگ قیمتی بیشتر به نسبت دیگر ماشین های لباسشویی بدون این قابلیت دارند. ال جی در ماشین های لباسشویی خود از درب جدا استفاده نمی کند و بلکه اضافه کردن لباس ها از همان درب اصلی صورت می گیرد. شما باید ماشین لباسشویی را به حالت مکث درآورید و بعد از 3 ثانیه درب را باز کنید و لباس ها را داخل ماشین لباسشویی بیندازید و بعد از آن دوباره دکمه شروع را بزنید. ماشین لباسشویی از همان جایی که توقف کرده است، دوباره شروع به شستن لباس ها می کند.

 

چه زمانی لباس ها را به ماشن لباسشویی اضافه کنیم

از انجه که هر برنامه در ماشین لباسشویی یک مدت زمان دارد بایستی زمان اضافه کردن لباس های فراموش شده مشخص شده باشد. شما بایستی در همان یک چهارم اولیه برنامه، لباس ها را اضافه کنید. شما اگر در زمان آخر فرایند شستشو، لباس ها را اضافه کنید قطعا تمیز نشده و لباس ها دیگر را نیز کثیف می کند.

 

جمع بندی

 درماشین های لباسشویی ال جی ادواش، اضافه کردن لباس ها از همان درب اصلی اما ماشین های لباسشویی سامسونگ ادواش دارای درب کوچک بر روی درب اصلی برای اضافه کردن لباس های فراموش می باشند. به هر صورت زمان اضافه کردن لباس ها باید تعیین کننده باشد که کاربر کم کم می توان تشخیص دهد که چه زمانی لباس را اضافه کند.

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha