بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بخارشور در ماشین لباسشویی

۱۴۰۰/۸/۱۱

معمولا هر ماشین لباسشویی با ویژگی هایی وارد بازار می شود که موجب مخاطب پسند بودن آن می شود. قابلیت بخارشور ویژگی است که زیاد مورد توجه بوده و کاربران زیاد به آن اهمیت می دهند. قبلا شرکت های تولید کننده در ماشین های لباسشویی با ظرفیت بیشتر از قابلیت بخارشور استفاده می کردند ولی امروزه ماشین های لباسشویی 7 کیلویی هم قابلیت بخار شور را دارند. در این نوشته به این قابلیت کاربردی در ماشین لباسشویی می پردازیم.

 

ماشین لباسشویی با قابلیت یا ورودی آب فقط سرد

 می دانید که ماشین های لباسشویی امروزی فقط یک ورودی آب یعنی آب سرد را دارند. برای گرم کردن اب در ماشین لباسشویی از هیتر های سرامیکی استفاده می شود. در زمانی که شما برنامه را انتخاب می کنید و دکمه شروع را می زنید متوجه خواهید شد که شستشو سریع اتفاق نمی افتد و بلکه یکی دو دقیقه طول می کشد. در این مدت زمان آب توسط هیتر گرم می شود. 

 

برنامه ها در ماشین لباسشویی

 ماشین لباسشویی ممکن است هر تعدادی از برنامه ها را داشته باشد. معمولا ماشین های لباسشویی دارای 14 برنامه می باشند و گاها ماشین لباسشویی با 22 برنامه هم در بازار شاید موجود باشد. به صورت اتوماتیک هر برنامه یک دمایی از اب را استفاده می کند. برای نمونه وقتی شما برنامه ای را انتخاب می کنید که برای نوعی از لباس ها کاربرد دارد، میزان دما متناسب با نوع و جنس لباس های در نظر گرفته شده اعمال می شود. در بیشتر ماشین های لباسشویی می توان برنامه ها را به صورتی همراه با دمای انتخابی به کار برد. برای نمونه می توان دما را به صورت دستی یا منوال انتخاب کرد. این کار نیاز به آگاهی کاربر از جنس لباس ها و دستور العمل های ان دارد. 

 

بخار شور

شاید این سوال در ذهن شما باشد که بخار شور چیست و چگونه اعمال می شود. باید بدانید که یک برنامه به صورت کلی برای قابلیت بخار در ماشین لباسشویی اختصاص داده نشده است. بخار با افزایش دما تا یک حدی تشکیل شده و موجب شستشوی لباس ها می شود. وقتی شما در ماشین لباسشویی قابلیت بخار را انتخاب می کنید، در مرحله اول لباس ها به خوبی شسته و تمیز می شوند و بعد از آن بخار وارد کار شده و شستشوی لباس ها و غوطه ور شدن آن ها در بخار صورت می پذیرد. اما به صورت کلی بخار دو قابلیت فوق العاده را بر روی لباس ها ایجاد می کند. در ماشین  های لباسشویی ال جی قابلیت بخارشور با true Steam و در ماشین های لباسشویی سامسونگ این قابلیت با Hygine Steam نامگذاری شده است.

 

ماشین لباسشویی ال جی بخارشور دار

 

حذف مواد آلرژی زا، حذف چین و چروک از روی لباس ها با بخار

همانطور که اشاره شد، بخار مواد آلرژی زا را از روی لباس ها بر می دارد. شما اگر حساسیت پوستی را داشته باشید می توانید با یک ماشین لباسشویی بخارشور دار در امان بمانید و راحتی را احساس کنید. بخار 99.99 درصد آلرژی را حذف می کند. از طرفی بخار به خودی خود موجب نرمی لباس ها و حذف چین و چروک از روی ان ها می شود. بخار می تواند فرایند بعدی بر روی لباس ها یعنی اتو کردن را برای شما آسان تر کند. 

حذف مواد آلرژی زا، حذف چین و چروک از روی لباس ها با بخار

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha