بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

تاخیر در شستشو Time Delay در ماشین لباسشویی و مزایای آن

۱۴۰۰/۸/۱۲

Time Delay در ماشین لباسشویی یک قابلیت است که در ماشین های لباسشویی ال جی وجود دارد. در واقع این قابلیت کارایی بالایی را دارد. مصرف انرژی پایین تر و همچنین راحتی کاربر با این ویژگی به وجود آمده است. Time Delay در ماشین لباسشویی یک آپشن بوده که در صورت انتخاب برنامه در مرحله آخر انتخاب می شود. در ادامه به این قابلیت فوق العاده که در ماشین های لباسشویی ال جی و پتو شور اتوماتیک وجود دارد می پردازیم. 

 

 تاخیر در شستشو Time Delay در ماشین لباسشویی به چه معنی است؟

شما می توانید در ماشین لباسشویی، فرایند شستشو را به تاخیر بیندازید. لباس ها را در ماشین لباسشویی گذاشته و برنامه را انتخاب می کنید. بعد از انتخاب برنامه باید زمان تاخیر را انتخاب کنید، زمان تاخیر شروع شده و با شمارش معکوس تمام می شود. بعد از پایان زمان تاخیر، برنامه ای که شما انتخاب کرده اید، شروع شده و لباس ها را شستشو می دهد. تاخیر در شستشو در ماشین های لباسشویی ال جی  با Time Delay و در ماشین های لباسشویی سامسونگ با  Delay End معرفی شده است.\

 

مزایای قابلیت تاخیر در شستشو Time Delay

این قابلیت هم در مصرف انرژی و هم در صرف زمان تاثیر گذار است. شما می توانید زمان شستشو را به ساعات کم باری( ساعاتی که مصرف انرژی کم است و تعرفه کمی برای آن در نظر گرفته شده است) به تعویق بیندازید که مصرف انرژی را کمتر می کند. از طرفی شما می توانید زمان بیشتری را برای دیگر کار ها داشته باشید چون ماشین های لباسشویی با این قابلیت تمام اتوماتیک می باشند و نیازی به کاربر ندارند. 

 

جمع بندی

زمان تعویق Time Delay در ماشین لباسشویی می تواند از1 تا 24 ساعت تنظیم شود. ماشین های لباسشویی ال جی و ماشین های لباسشویی سامسونگ این قابلیت را دارند. معمولا دیگر برند ها هم از این ویژگی برخوردار می باشند. برای اینکه بدانید که کدام مدل از این ویژگی برخوردار است بهترین گزینه رجوع به وب سایت سازنده و مشاهده قسمت Specs و یا Spesification می باشد. 

برچسب هاراهنمای خرید ماشین لباسشوییماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha