بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی EcoBubble مدل WW90M645OPW

Samsung Washing Machine 9 kg AddWash EcoBubble WW90M645OPW

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱/۲۵
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی EcoBubble مدل WW90M645OPW

ماشین های لباسشویی سامسونگ تنوع مدل زیادی را دارند. ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی Eco Bubble مدل WW90 اخیرا توسط سامسونگ تولید و روانه بازار شده است و جزء جدیدترین ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ می باشد. در ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی EcoBubble مدل WW90M645OPW درام با سرعت 1400 دور دقیقه می چرخد البته این میزان از چرخش برای خشک کردن و آبکشی می باشد. در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPW رده انرژی مصرفی A+++ می باشد و جز کم مصرف ترین ها است. طراحی زیبا و کاربردی در این ماشین لباسشویی جذابیت زیادی را به فضا می بخشد. این ماشین لباسشویی با همین مشخصات در رنگ نقره ای اینوکسی هم با مدل WW90M645OPX موجود می باشد. سامسونگ در آن از دربی بزرگ استفاده کرده است و بارگیری آن از جلو می باشد. بر روی درب اصلی یک درب کوچک تعبیه شده است تا بتوان در صورت نیاز لباس های فراموش شده را به چرخه شستشو اضافه کرد. سامسونگ در این ماشین لباسشویی همچنین از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده کرده است که به نوعی کم صدا و کم مصرف است. موتور آن تسمه ای بوده و با تسمه درام شستشو را می چرخاند. شما در صورت لزوم می توانید، تسمه را تعویض کنید. تنوع برنامه و آپشن در این ماشین لباسشویی زیاد بوده و می توان برای هر نوع لباسی به کاربرده شوند. استوانه و یا مخزن شستشو در این ماشین لباسشویی از استیل ضد زنگ و به سختی لکه بر می دارد. البته در ماشین لباسشویی سامسونگ اکوبابل برای شستشوی درام یک برنامه اختصاص داده شده است که در زمان شستشو نباید داخل آن لباسی موجود باشد. در ادامه به توصیف لباسشویی 9 کیلو سامسونگ می پردازیم.

 

ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ Eco Bubble مدل WW90

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 دارای اکوبابل است. اکوبابل به معنی شستشوی اقتصادی با استفاده از کف می باشد. در این ویژگی در ماشین لباسشویی سامسونگ در دمای پایین آب و شوینده با هم ترکیب می شوند و کف را ایجاد می کنند. این ویژگی بسیار کاربردی بوده و قدرت لکه بری بالایی را دارد. حباب ها به واسطه اینکه قدرت نفوذ پذیری بیشتری به داخل الیاف لباس دارند می توانند لکه ها را در خود حل کنند و از روی لباس ها بر دارند. چون دما پایین است و هیتر و یا گرم کن اب کار نمی کند مصرف انرژی پایین می باشد. البته این آپشن برای برنامه ها می تواند استفاده شود. به این ویژگی Bubble Soak هم می گویند.

 

 

ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ Eco Bubble

 

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 با دو موتور شستشو

منظور از دو موتور شستشو در ماشین لباسشویی چیست؟ در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 از یک درام شستشو استفاده شده است که قسمت پشت آن یعنی قسمتی که با تسمه می چرخد یک Back Plate دارد. این قسمت خود کمک می کند تا لباس ها به خوبی در داخل ماشین لباسشویی غلطانده شوند. درواقع به این نوع حرکت Q-Drive می گویند. سامسونگ به حرف کیو Q تمایل زیادی را دارد و از هر ویژگی بارز در محصولات خود از Q استفاده می کند. برای نمونه در تلویزیون های با نور پردازی نقطه ای هم از Q استفاده کرده و آن ها را با عنوان تلویزیون های QLED روانه بازار کرده است.  Q-Drum به میزان 20 درصد مصرف انرژی و به اندازه 50 درصد زمان شستشو را کاهش می دهد. بر طبق ادعای شرکت سامسونگ با این نوع طراحی درام میزان زمان شستشو به نصف کاهش می یابد. اگر در یک ماشین لباسشویی با درام یا استوانه شستشوی معمولی یک برنامه 1ساعت و نیم زمان داشته باشد با این ماشین لباسشویی در 45 دقیقه همان کارایی ممکن اتفاق می افتد.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 با دو موتور شستشو

 

استوانه شستشو استیل در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 اکوبابل 9 کیلویی

جنس  ساختار درام در شستن لباس ها اهمیت زیادی را دارد. حتما به طرح های روی قسمت داخلی درام توجه کرده اید. هر برندی از یک طرح متفاوت استفاده می کند. طراحی در درام این ماشین لباسشویی دیاموند نام دارد. این قابلیت تاثیر زیادی در ابکشی راحت تر و سریع تر دارد. درام در ماشین لباسشویی سامسونگ از استیل ضد زنگ است و خیلی سخت روی آن لکه می نشیند. سامسونگ برای شستشوی درام از برنامه Eco Drum Clean استفاده کرده است. شما می توانید با این برنامه بدون لباس و با مواد شوینده ماشین لباسشویی را شستشو دهید.

 

اضافه کردن لباس های فراموش شده به چه صورت است؟

 لباسشویی سامسونگ WW90 دارای ویژگی اضافه کردن لباس است. در این ماشین لباسشویی دربی کوچک بر بالای درب اصلی قرار گرفته است که می توانید از آنجا لباس ها را به فرایند شستشو اضافه کنید. این ویژگی در ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش Addwash نام دارد. در این ماشین لباسشویی باید در زمان شستشوی لباس ها آیتم را اضافه کنید. در زمان خشک کردن لباس ها، لباس اضافه شده تمیز نمی شود.

 

 

 

شستشوی سریع با Super Speed با لباسشویی 9 کیلویی WW90

گاها عجله دارید و می خواهید لباس های تمیز را داشته باشید. این ماشین لباسشویی دارای برنامه شستشوی سریع یا Quick Wash است که در 15 دقیقه لباس ها را شستشو می دهد. این برنامه باید در مواقع ضروری مورد استفاده قرار گیرد. 

قدرت لکه بری بالا با شستشوی اکوبابل WW90

ماشین لباسشویی در زمان تولید و بعد از فرایند ورود به بازار مورد آزمایش قرار می گیرد. حتما دیده اید که ماشین لباسشویی که خریداری می کنید، دارای قطراتی آب داخل آن است و درام آن خیس می باشد. این به خاطر همان تست های عملکرد است که ماشین لباسشویی پشت سر می گذارد. در این ماشین لباسشویی انواعی از لکه ها مورد آزمایش قرار گرفته اند و به خوبی همه آن ها را تمیز کرده است. 

 

 

 

 

شسشتوی بهداشتی یا حذف باکتری ها

درماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی EcoBubble مدل WW90M645OPW برای انواعی از لباس ها برناهه ای اختصاص داده شده است. برنامه شستشوی بهداشتی برای لباس کودکان به کار می رود. در آن دما بالا رفته و هر گونه باکتری و آلرژن ها با کارایی 99.99 درصد از روی لباس ها برداشته می شوند. 

 

 

 

 

ورودی آب سرد و هیتر گرم کننده آب در لباسشویی 9 کیلویی

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی Addwash فقط ورودی آب سرد را دارد و آب در آن با هیتر سرامیکی گرم می شود. این هیتر جرم به خود نمی گیرد و سریع تبادل گرمایی را ممکن می کند. شما می توانید در آن دما را به صورت منوال اضافه کنید و اتخاذ کنید ویا اینکه هر برنامه به صورت اتوماتیک میزان دمای خاصی را اعمال می کند. 

 

 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
WW90M645OPX
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
تعداد آپشن
2 آپشن
رده انرژی
+++A
نویز شستشو
49 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
درب کوچک جدا بر روی درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 600*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha