بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ 2021 اکوبابل TA046 مدل WW90TA046AH

Samsung Washing machine 2021 Series 5 9Kg WW90TA046AH

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
لهستان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ 2021 اکوبابل TA046 مدل WW90TA046AH

سامسونگ ماشین های لباسشویی متعددی را دارد. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90TA046AH با ظرفیت 9 کیلوگرم و چرخش درام 1400 دور از مورد پسند های سامسونگ می باشد. لباسشویی W90 اکوبابل با شماره مدل و یا پسوند مدل AX و AN برای رنگ نقره ای و AH یا AE برای رنگ سفید ممکن است در بازار باشد. برای نمونه ww90ta046AH و ww90ta046AN یکی می باشند و شاید کشور سفارش دهنده متفاوت باشد. 


ماشین لباسشویی سامسونگ Ta046 با قطعات کره و مونتاژ لهستان می باشد. از نظر کارایی فوق العاده است و اخیرا در اختیار کاربران قرار گرفته است، بنابراین جدید می باشد. اگر از ظاهر آن بگوییم، رنگ سفید صدفی همراه با دکمه چرخان برای تنظیم و انتخاب برنامه و پنل کنترل مشکی رنگ برای انتخاب آپشن ها یا شیشه درب شفاف حرارت دیده ضد خش به  لباسشویی ظرافت ویژه ای بخشیده اند. تعداد 14 برنامه با آپشن های متنوع هر نوع لباس و هر نوع میزان کثیفی یا هر نوع لکه را پشتیبانی می کنند. درام یا استوانه شستشو در آن از استیل ساخته شده است که زنگ نمی زند و لکه هم به خود نمی گیرد. هیتر سرامیکی خیلی دیر خراب می شود و زنگ نمی زند و کارایی بالایی در سریع گرم کردن آب دارد. لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ  تنها ورودی آب سرد دارد و از هیتر برای گرم کردن آب استفاده می کند. شستشوی سریع همراه با شستشوی حبابی از ویژگی های آن است. در ادامه بیشتر به آن می پردازیم اما اینکه برای چه فضایی مناسب است باید بگوییم که ابعاد آن به صورت ( ارتفاع 850 میلیمتر، عمق 550 میلی میتر و پهنای 600 میلی متر) می باشد.

 

شستشوی حبابی با دمای کم، ایمنی لباس های حساس به دمای بالا

اکوبابل یا همان شستشوی حبابی در ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو TA046 کارایی بالایی را دارد. اولا دما پایین می باشد و دوما چون لباس ها با حباب ها شستشو داده می شوند میزان لکه بری فوق العاده ای را موجب شده و لباس ها به خوبی تمیز می شوند. این قابلیت در قسمت مقالات توضیح داده شده و می توانید لینک زیر را بزنید و نحوه کار آن را مطالعه کنید:

اکوبابل چیست و چه تاثیری در شستشوی لباس ها دارد؟

 

لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ W90

 

موتور اینورتر دیجیتال یا DIM، کم مصرف و کم صدا

 سامسونگ در همه ماشین های لباشسویی رده بالایی خود از موتور اینورتر دیجیتال استفاده می کند. این موتور تسمه ای بوده و بسیار کم صدا است. اینورتر می تواند میزان مصرف را کاهش دهد و از ماشین لباسشویی هم محافظت کند. درام به وسیله تسمه چرخانده می شود که می توان در صورت خرابی به راحتی تسمه را تعویض و جایگزین کرد. 

 

ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ W90

 

برنامه ها و آپشن ها در ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو T046

تعداد 14 برنامه و 5 آپشن می توانند شستشوی انواعی از لباس ها را فراهم کنند. شستشوی سریع 15 دقیقه ای، یکی از برنامه ها می باشد. این برنامه برای مواقع عجله ای و برای تعداد و یا وزن کمی از لباس ها استفاده می شود. آپشن ها به صورتی همراه با برنامه ها استفاده می شوند و هر آپشن ویژگی خاصی را انجام می دهد. برای نمونه آپشن شستشوی اولیه یا Pre Wash برای زمانی است که لباس ها خاکی و یا گلی باشند.

برنامه های ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی WW90

 

بخار برای باکتری زدایی و حذف الرژی ها؛ Hygiene Steam

در ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو سامسونگ WW90 از بخار برای حذف مواد آلرژی زا استفاده شده است. در هر برنامه میزانی از دما بالا رفته و آب به صورت بخار بر روی لباس ها پخش می شود. بخار دو قابلیت را دارد یکی اینکه موجب نرمی لباس ها می شود و دوم اینکه موجب باکتری زدایی و یا حذف مواد آلرژی زا از روی لباس ها خواهد شد. 

 

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ ساخت لهستان بخارشور دار اکوبابل سری 5 تولید 2020

در  لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ اکوبابل در زمام شستشو محفظه شستشو، ابکشی شده و داخل آن مانده ای از شوینده نخواهد بود. درام در زمانی که شستشو پایان می یابد، تمیز می شود. البته یک قابلیت به نام Drum Clean بعد از هر دوره به کاربر یادآوری می کند تا درام را تمیز کند. سرعت چرخش در  لباسشویی بخارشور دار سامسونگ، برابر با 1400 دور است و لباس ها با کارای بالایی خشک می شوند. میزان صدای آن در زمان خشک کردن برابر با 72 دسیبل است که در دسته ماشین های لباسشویی کم صدا جای می گیرد. 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
49 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
تعویق شستشو
شستشوی سریع
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع*عرض 600*عمق550
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
لهستان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha