بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو مدل WW90M645OPX

Samsung Washing Machine 9 kg AddWash EcoBubble WW90M645OPX

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱/۲۵
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو مدل WW90M645OPX

 یکی از بهترین ماشین های لباسشویی موجود در بازار، ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ مدل WW90M645OPX می باشد. این ماشین لباسشویی در در بازار به مدل W90 هم معرف است. اما چه ویژگی هایی این ماشین لباسشویی را به بهترین های بازار تبدیل کرده است؟ در ماشین لباسشویی سامسونگ از موتور اینورتردار دیجیتال استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم از ویژگی های بارز و کاربردی آن است. رنگ این ماشین لباسشویی نقره ای است که به راحتی به محیط اشپزخانه شما همسانی پیدا می کند. برنامه های متنوعی دارد که تعداد آن ها به 14 عدد می رسد. این ماشین لباسشویی فقط ورودی اب سرد دارد و از هیتر سرامیکی برای گرم کردن اب استفاده می کند.  ویژگی Quick Drive در ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ زمانی شستشو را به نصف حالت معمولی کاهش می دهد. در ادامه در مورد Qiuck Drive بیشتر توضیح خواهیم داد.  Q-Drum در این ماشین لباسشویی در شستشوی ایده ال و سریع لباس ها بسیار تاثیر گذارد است. بیشتر کاربران و یا خریداران به این ویژگی دو موتوره می گویند.  قابلیت ادواش با درب مجزا امکان اضافه کردن لباس را برای شما در هر زمانی فراهم می کند. شما لازم نیست نگران لباس های فراموش شده باشید. ویژگی هوش مصنوعی AI در این ماشین لباسشویی برنامه کاربردی را برای شما انتخاب می کند. فقط کافی است تا جنس لباس ها را به آن بدهید تا برنامه کاربردی و ایده ال را برای لباس ها انتخاب شود. اکوبابل یکی دیگر از ویژگی های ماشین لباسشویی W90 است که لباس ها را در دمای کم با حباب ها شستشو می دهد. حباب ها هم برای لباس های ظریف کاربردی هستند و هم میزان مصرف انرژی کمی را به دنبال دارند. با برنامه Eco Drum Clean می توانید ماشین لباسشویی را بدون نیاز به مواد شوینده مضر شستشو دهید، این برنامه تا 99.99 درصد باکتری ها را حذف می کند. در این ماشین لباسشویی، لباس ها بدون چروک و بدون آلرژی می شوند.  در هر فرایند شستشو، محفظه شوینده به خوبی تمیز می شود و نیاز به تمیز کردن به صورت دستی ندارد.

شستشوی ایده آل  و بهینه با Quick Drive

این ماشین لباسشویی در بازار به ماشین لباسشویی دو موتوره معروف است در حالی که دو موتور را ندارد. ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ WW90 دارای درام و یک قسمت فلزی است که در پشت درام قرار گرفته است که Backplate نام دارد. حالا ما جزئیات ساخت این نوع از درام را در اینجا بحث نمی کنیم. به این نوع درام با این ساخت Q-Drive می گویند. Q-Drive زمان شستشو را به نصف و میزان مصرف انرژی را 20 درصد هر برناه کاهش می دهد. البته  با این قابلیت کارایی شستشو تغییری نمی کند و شستشوی لباس ها همان کلاس A را خواهند داشت. سامسونگ برای اولین بار است که در ماشین های لباسشویی خود از این قابلیت استفاده کرده است و این قابلیت ابکشی لباس ها را سریع تر کرده و به صورت کلی برای موارد عجله ای می تواند بسیار مفید واقع شود. Q-Drive لباس ها را با کارایی بیشتری شستشو می دهد و می تواند در حمل و چرخاندن لباس در داخل استوانه شستشو موثر باشد. با این ویژگی لکه بری روی لباس ها هم کاربردی تر می شود. 

استوانه شستشوی دو قسمتی با دو موتوره

Q-Drive به صفحه پشت درام گفته می شود. بسیاری از کاربران بر این باورند که در این ماشین لباسشویی دو موتور وجود دارد. در واقع این صفحه به همراه درام می چرخد و شاید مدت زمان چرخش آن متفاوت باشد. زمانی که درام لباس ها را حرکت می دهد  Q - Drive کمک می کند تا حرکت لباس ها ایده ال تر باشد. این قابلیت از طرفی از چروک شدن و به هم پیچیدن لباس ها جلوگیری می کند. جنس Q- Drive و استوانه شستشو از استیل براق می باشد که به راحتی جرم بر نمی دارد. درام در این ماشین لباسشویی به خوبی زراحی شده و منافذ آن جهت ابکشی آسنتر بیشتر است. 

اضافه کردن لباس با ادواش

یکی از برند هایی که به ادواش زیاد اهمیت داده و آن را در ماشین های لباسشویی خود استفاده کرده است، سامسونگ می باشد. ادواش یا اضافه کردن لباس ها بسیار کاربردی است. شما زمانی که یک لباس را فراموش می کنید می توانید فورا آن را در محفظه شسشتوی بگذارید. در ماشین لباسشویی ww90 از یک درب جدا برای اضافه کردن لباس ها استفاده می شود. درب ادواش بر روی درب اصلی و بالای آن قرار می گیرد. این درب را می توان هر زمانی باز کرد و لباس هایفراموش شده را به آن اضافه کرد. اضافه کردن لباس زمان و حدودی را نیز دارد. برای نمونه در زمان خشک کردن لباس ها یا Spining اگر لباس به چرخه و یا فرایند شستشو اضافه شود مسلما تمیز نشده و لباس های دیگر را نیز کثیف می کند. بهتر است قبل از رسیدن زمان به خشک کردن لباس، لباس را به فرایند شستشو اضافه کرد.

اضافه کردن لباس با ادواش

قابلیت هوشمند در ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 هوشمند می باشد. این ماشین لباسشویی قابلیت اتصال با وای فای را دارد. شما می توانید ماشین لباسشویی و برنامه در حال اجرا را از طریق گوشی تلفن همراه خود در کنترل داشته باشید. این ماشین لباسشویی برنامه لازم و کاربردی را می تواند برای شما تعیین کند. برای نمونه زمانی که لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار می دهید می توانید جنس آن ها را در گوشی خود وارد کنید. یک دستورالعملی را به شما می دهد. شما می توانید با استفاده از آن برنامه لازم برای شستشوی لباس ها را انتخاب و استفاده کنید.  زمانی که از برنامه کاربردی برای شستشوی لباس ها استفاده کردید، Q-Drum به خوبی و طبق برنامه می چرخد. با این ویژگی ایمنی لباس های ظریف تامین شده و از پاره شدن و یا دفرمه شدن آن ها جلوگیری می شود.

قابلیت هوشمند در ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ

شسشتوی کاربردی با اکوبابل

سامسونگ اخیرا در ماشین های لباسشویی خود زا شستشوی اکوبابل استفاده کرده است. این فناوری حدودا دو سالی است که در ماشین های لباسشویی سامسونگ وجود دارد. در این نوع ویژگی شستشو، در یک محفظه جدا از درام، آب و شوینده به صورتی کاربردی با هم مخلوط می شوند و در حاصل آن ها کف تولید می شود. کف از یک ورودی وارد محفظه شستشو و لباس ها  می شود و درام می چرخد. این ویژگی لباس ها را با کف و یا حباب شستشو می دهد. در شستشوی اکوبابل دما پایین است و هیتر آب را گرم نمی کند و لباس ها در آب سرد شستشو داده می شوند. مصرف انرژی در این نوع از شستشو کم است و لباس هایی که به حرارت حساسیت نشان می دهند می توانند با این برنامه شستشو داده شوند. حباب ها به دلیل اینکه نفوذ پذیری بالایی را دارند می توانند راحت تر در الیاف لباس ها نفوذ کنند و لکه ها را بردارند.

شستشوی با سیستم اسپری

بدون شک کارایی و کاربرد در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 به گونه ای است که رضایت کاربران را موجب شده است. این ماشین لباسشویی آبکشی را با سیستم آبشاری انجام می دهد. در بالای درام منافذی ریز وجود دارند که آب را به فشار زیاد بر روی لباس ها اسپری می کنند. در این روش و این آپشن فرایند شستشو سریع می شود و مدت زمانی کم برای آبکشی و خشک کردن لباس ها لازم است.

شستشو با اسپری

قابلیت لکه بری بالا

ماشین های لباسشویی بعد از تولید باید تست و ها و آزمایش هایی را برای کارایی و عملکرد شستشو بگذرانند. این ماشین های لباسشویی برای کارایی هایی مختلف تست می شوند. یکی از انواع کارایی شستشو لکه بری است. در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 لکه بری فوق العاده است. 12 نوع لکه با این ماشین لباسشویی با کارایی و سرعت بالا تمیز شده است. هر چند شرایط کارخانه و جنس پارچه و یا لباس ها ممکن است متفاوت باشد اما خوب کارایی ماشین لباسشویی با این ویژگی سنجیده می شود. 12 نوع لکه قابلیتی فوق العاده است که ماشین لباسشویی 9 کیلو  سامسونگ WW90 می تواند تمیز کند.

تمیز کردن اتوماتیک درام

ماشین لباسشویی خود لباس ها را شستشو می دهد. بعد از هر مدت زمانی خاص باید درام و داخل ماشین لباسشویی شسشتشو داده شود. در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 یک برنامه برای شستشوی درام و داخل ماشین لباسشویی اختصاص داده شده است. در این برناه باید داخل ماشین لباسشویی هیچگونه لباسی وجود نداشته باشد. درام و داخل ماشین لباسشویی با مواد شوینده و اب شستشو داده می شوند. هر چند در بعضی از دستورالعمل ها لیمو ترش و دیگر مواد را توصیه کرده اند اما همان شوینده و اب کافی می باشد. داخل ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو ادواش WW90 از استیل ضد زنگ است و به ندرت جرم بر می دارد.

تمیز کردن اتوماتیک درام

حذف آلرژی روی لباسس ها با بخار

آلرژن ها از جمله مواد مضری هستند که بر روی لباس ها قرار می گیرند. مواد آلرژی زا بر روی پوست حساسیت ایجاد می کنند که ناخوشایند خواهد بو د. ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو WW90 میزان زیاد از آن ها را با کارایی 99.99 درصد از بین می برد. در این ماشین لباسشویی دما بالا می رود و الرژن ها غیر فعال خواهند شد. مواد آلرژی زا بیشتر افراد مسن و کودکان را تحت تاثیر حساسیت قرار می دهند. با این ماشین لباسشویی مواد الرژی به کلی از روی لباس ها برداشته می شوند.

حذف آلرژی روی لباس ها با بخار

هیتر سرامیکی، برای هر دمای انتخابی

ماشین لباسشویی WW90 فقط ورودی اب سرد دارد. اب سرد در داخل ماشین لباسشویی با هیتر گرم می شود. هیتر در این ماشین لباسشویی سرامیکی است. هم آب را زود تر گرم می کند و هم جرم بر نمی دارد. هیتر های فلزی نسبت به مدت زمان استفاده حساس هستند ئ بعد از مدتی زنگ می زنند و خراب می شوند. هیتر سرامیکی می توتاند طول عمر بالاتری را داشته باشد. از طرفی املاح معدنی بر روی آن نشست نمی کنند و کارایی و انتقال گرمای آن را تحت تاثیر قرار نمی دهند. 

هیتر سرامیکی، برای هر دمای انتخابلی ww90m645opx

تمیز کردن محفظه شستشو

شما شوینده را در قسمت محفظه شستشو قرار می دهید. محفظه شستشو در این ماشین لباسشویی دو قسمتی است که می توان هم شوینده مایع و هم شوینده جامد( تاید) را در داخل آن قرار داد. زمانی که فرایند شستشو شروع می شود اب با فشار زیاد شوینده را با خود برده و در داخل درام با اب آن را حل می کند. دیگر لازم نیست تا شوینده به صورتی جدا تمیز شود.

ww90m645opx

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
WW90M645OPX
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
تعداد آپشن
2 آپشن
رده انرژی
+++A
نویز شستشو
49 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
درب کوچک جدا بر روی درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 600*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha