بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلو شستشو 6 کیلو خشک کن 645 مدل WD10N645R2X

Samsung Washing machine Washer and Dryer 10/6 1400RPM WD10N645R2X

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
15 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلو شستشو 6 کیلو خشک کن 645 مدل WD10N645R2X

ماشین لباسشویی سامسونگ کیو درایو (Q Drive) مدل WD10N645R2X یکی از محصولات فوق العاده با کیفیت و کارایی این شرکت می باشد. سامسونگ در این دستگاه از امکانات و قابلیت های فوق العاده ای استفاده کرده است که بدون شک از دلایل مخاطب پسند بودن آن است. ماشین لباسشویی Q Drive سامسونگ دارای قابلیت شستشو و خشک کن است. ظرفیت شستشو در آن 10 کیلو گرم و ظرفیت خشک کن آن 6  کیلو گرم می باشد. البته خشک کردن و شستشو در یک محفظه انجام می شود. شما در این ماشین لباسشویی با دنیایی از امکانات و قابلیت ها روبه رو می شوید که جذابیت استفاده از آن و یا کاربری را افزایش می دهد. اولا این ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک است و شما به محض انتخاب برنامه و زدن دکمه استارت می توانید بعد از مدت زمانی مشخص، لباس هایی تمیز داشته باشید. در این ماشین لباسشویی می توانید هم برنامه را به صورت اتوماتیک انتخاب کنید و حالتی انتخابی دستی و یا منوال را بر گزینید. در آن چرخش درام در زمان خشک کردن برابر با 1400 دور در دقیقه است. البته می توان دور های پایین تر را به صورت دستی انتخاب کرد. دما نیز به صورت اتوماتیک با انتخاب هر برنامه اعمال می شود اما می توان به صورت دستی دمای هایی متفاوت را انتخاب کرد. برای برنامه از یک دکمه ولومی و برای آپشن ها از پنل لمسی دیجیتال استفاده می شود. تعداد برنامه ها در این دستگاه برابر با 15 عدد است  و کاربر انتخاب بیشتری را خواهد داشت. موتور در این ماشین لباسشویی اینورتر دیجیتال بوده که هم مصرف انرژی کمی دارد و هم ایمنی موتور و ماشین لباسشویی محفوظ می شود. به این ماشین لباسشویی Q Drive می گویند که در ادامه به آن می پردازیم.

 

موتور اینورتر دیجیتال

 سامسونگ در مدل های بالارده خود از این موتور DIM استفاده می کند. DIM کوتاه شده عبارت Digital Inverter Motor می باشد. اینورتر چند وظیفه را برعهده دارد که یکی از آن ها کاهش مصرف انرژی و دیگری افزایش ایمنی می باشد. به واسطه اینورتر، موتور در برابر شوک های الکتریکی و یا نوسانات برق در زمان کار و یا فرایند شستشو محفوظ می ماند. 

تعادل اتوماتیک در ماشین لباسشویی کیو درایو سامسونگ

معمولا در ماشین لباسشویی از وزنه هایی برای تعادل دستگاه استفاده می شود. این وزنه ها در لابه لای درام قرار می گیرند. درام با وزنه هایی در بیرون از بدنه خود مهار شده است. طبیعی است که در زمان چرخش درام مخصوص در زمان خشکی کردن میزانی از لرزش ایجاد می شود. برای کاهش لرزش دستگاه و یا درام از وزنه ها استفاده می شود. نمونه ای از تصویر وزنه را در زیر آورده ایم.  شما فقط کافی است لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و به صورت اتوماتیک دستگاه آن ها را تنظیم تعادل می کند. 

 

ظرفیت 10 کیلوگرم شستشو و 6 کیلو گرم خشک کن

در ماشین لباسشویی سامسونگ WD10N645R2X ظرفیت برابر با 10 کیلو گرم است. شما با این ماشین لباسشویی می توانید حجم زیادی از لباس ها را شستشو دهید. دیگر لازم نیست در طول هفته چند با ماشین لباسشویی را برای شستن لباس ها روشن کنید. ظرفیت زیاد در ماشین لباسشویی می تواند تعداد شستشوی لباس ها را کاهش دهد. این ماشین لباسشویی می تواند تا 6 کیلوگرم لباس را خشک کند. خوب طبیعی از بعد از شستشو نوب به فرایند خشک  کردن می رسد که تنظیم آن هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک می تواند  انجام شود.

 

شستشو با هوا(Air Wash) چیست؟

 در ماشین لباسشویی 10 کیلو سامسونگ WD10N645R2X از هوا برای شستشو استفاده می شود. در واقع لباس ها با هوا شستشو داده نمی شوند بلکه بعد از فرایند شستشو با هوای گرم ترکیب می شوند ولی به اصطلاح به این قابلیت Air Wash یا شستشو با هوا گفته می شود. این ویژگی دو مزیت دارد اولا لباس ها خوش بو شده و دوم اینکه میزان زیادی از چروک ها و یا باکتری های روی آن ها برطرف و یا حذف می شوند. 

 

شستشوی حبابی( EcoBubble) چیست؟

 سامسونگ در این ماشین لباسشویی از سیستمی فوق العاده  برای لباس ها استفاده می کند. در این سیستم و یا فناوری دما پایین است و هیتر به حالت خاموش می باشد و دمای آب همان دمای اب ورودی به ماشن لباسشویی خواهد بود. در یک محفظه که در پایین درام قرار دارد هوا با شوینده ترکیب شده و حباب هایی شکل می گیرند. در نتهایت حباب ها در داخل درام با لباس ها ترکیب شده و لباس ها را مورد شستشو قرار می دهند. به این ویژگی شستشوی اکوبابل و یا شستشوی حبابی می گویند. این فناوری مصرف انرژی کمی دارد چراکه برای آن هیتر روشن نمی شود و از طرفی ایمنی لباس هایی را حفظ می کند که به حرارت حساس هستند. حباب ها به واسطه آنتروپی که دارند می توانند راحت در الیاف لباس ها نفوذ کنند و لکه ها را از روی لباس بردارند.  شستشو با این فناوری کاربردی تر و اقتصادی تر بوده و نتیجه ای بهتر به دست می دهد.

 

شستشو و خشک کن در 59 دقیقه

در ماشین لباسشویی سامسونگ WD10N645R2X از برنامه ای بهره گرفته شده است که می تواند در 59 دقیقه لباس های شما را شستشو داده و خشک کند. به هر صورت مدت زمان 59 دقیقه برای ظرفیت 10 کیلوگرم لباس کم می باشد. سامسونگ در همه ماشین  های لباسشوی خود از برنامه شستشوی سریع استفاده کرده است تا در مواقع ضروری بتوان در سریع ترین زمان لباس هایی تمیز را دارا بود. 

 

شستشوی درام و تمیز کردن اتوماتیک آن

 درام و یا استوانه شستشو در ماشین لباسشویی می تواند بعد از مدت زمانی جرم بردارد. در ماشین لباسشویی Q Drive سامسونگ از ویژگی Eco Drum Clean بهره گرفته شده است شما می توانید بعد از هر دوره زمانی به صورت اتوماتیک و اقتصادی داخل ماشین لباسشویی را شستشو دهید. برای این منظور باید داخل ماشین لباسشویی هیچگونه لباسی وجود نداشته باشد و تنها از شوینده و آب استفاده شود. 

 

هیتر سرامیکی، کارایی بالا و مصرف انرژی کم

 همانطور که می دانید در این ماشین لباسشویی از هیتر برای گرم کردن اب استفاده می شود. تنها ورودی آب به این ماشین لباسشویی، آب سرد می باشد. هیتر اب را متناسب با برنامه  گرم می کند. هیتر در این دستگاه سرامیکی است. آب که املاح زیادی را دارد با گرم شدن  آن ، املاح رسوب کرده و دور المنت گرمایشی را می گیرد و از کارایی آن کاسته می شود. سامسونگ در این ماشین لباسشویی از هیتر سرامیکی استفاده کرده است که دور آن را رسوب نمی گیرد و کارایی گرمایشی بالا و مصرف انرژی کمی را موجب می شود. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
WD10N645R2X
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
15 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
50 دسیبل
نویز خشک کن
68 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
درب کوچک جدا بر روی درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha