بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5 بخارشور دار مدل WV5149SVP

LG Washing machine 9Kg 1400 RPM WV5149SVP

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5 بخارشور دار مدل WV5149SVP

ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5 با شماره مدل WV5149SVP از مدل های ماشین لباسشویی 9 کیلویی می باشد. این ماشین لباسشویی  از موتور گیربکسی بهره برده است و مصرف انرژی پایینی را دارد. خوبی لباسشویی ال جی 9 کیلو، آن است که از تسمه برای چرخش درام( استوانه شستشو) استفاده نمی کند و موتور به صورت مستقیم درام را می چرخاند. حجم درام در آن بالا بوده و استیل ضد زنگ می باشد. درام در آن طراحی منصر به فرد را دارد که شستشوی سریع و آبکشی  با زمان کم و همچنین قدرت پاک کنندگی بالا را موجب شده است.  رنگ لباسشویی ال جی V5 نقره ای می باشد و ضد لکه است. به سختی آثار انگشتان بر روی آن باقی می ماند درای یک پنل کنترل لمسی دیجیتالی می باشد که در قسمت سمت راست قرار گرفته است. شما برای تنظیم و یا انتخاب برنامه ها از دکمه ولمی که در وسط تعبیه شده است استفاده می کنید. تنوع برنامه آن زیاد می باشد و آپشن هایی بسیار کاربردی دارد. شستشوی سریع، قابلیت بخارشور، ویژگی ضد لکه و یا ضد آلرژی، یاد آوری شستشوی ماشین لباسشویی، تاخیر در شستشو، شستشوی با نمیه ظرفیت و یا نیم بار ، شش حرکت شستشو(6DD)، موتور اینورتر دار کم و... از ویژگی های بازی موجود در ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی WV5149SVP می باشند. قیمت ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5 تقریبا با مدل F4V5 یکی می باشد و از نظر کارایی هم شبیه می باشند. 

 

ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5

 

قابلیت بخارشور و کاربردهای آن در ماشین لباسشویی ال جی WV5159SVP

 بخار قابلیت های فوق العاده ای دارد. در این ماشین لباسشویی در هر برنامه می توان از بخار استفاده کرد. زمانی که شما برنامه را انتخاب می کنید ، اگر این آپشن را انتخاب کنید در آخر هر برنامه بخار اتخاذ می شود. دما در آن بالا رفته و لباس های با بخار مورد شستشو و یا خشک کردن قرار می گیرند. بخار می تواند راحت تر به الیاف لباس ها نفوذ کند و یا اینکه شوینده را بهتر در خود حل می کند چون آنتروپی بالاتری را دارد.  بخار به لباس های خاصیت ضد الرژی و ضد چروک می بخشد. لباس هایی که در تماس با بخار قرار می گیرند فرایند اتو کردن آنها ساده تر و شاید اصلا نیاز به اتو کردن نداشته باشند. آلرژی ها مواد معلقی هستند که بر روی پوست ایجاد حساسیت می کنند. در ماشین لباسشویی  WV5159SVP ال جی 9 کیلو تا 99.999 درصد مواد الرژی زا با هیمن ویژگی بخارشور از روی لباس ها برداشته می شوند. 

 

لباسشویی ال جی V5

 

شستشوی سریع در لباسشویی 9 کیلو ال جی V5

شاید شما زمانی عجله دارید و می خواهید لباس های تمیز را فورا داشته باشید. برای این منظور شستشو به روش سنتی جوابگو نیست و تازه سختی کار را هم دارد. ماشین لباسشویی ال جی V5 دارای برنامه شستشوی سریع است. وقتی از این برنامه استفاده می کنید باید میزان وزن لباس ها کم باشد. در سریعترین زمان ممکن، لباس ها را شستشو داده و می با کارایی و یا کلاس A آنها را خشک می کند.

خشک کردن لباس ها با ماشین لباسشویی ال جی

بعد از فرایند شستشو در هر برنامه ای ، خشک کردن آن ها صورت می گیرد. خشک کردن بعد از مرحله ابکشی بوده و دور موتور در آن بالا می باشد. مثلا اگر گفته می شود که دور موتور در ماشین لباسشویی 1400 دور است به این معنی است که در زمان خشک کردن لباس ها، درام 1400 دور در دقیقه می چرخد. هر چه دور چرخش بیشتر باشد، لباس ها با کارایی بیشتر خشک می شوند البته گزینه های دیگر هم مانند درام می توانند تاثیر خود را بگذارند. خشک کردن لباس ها در این ماشین لباسشویی بسیار ایده آل است و دارای کلاس A می باشد. 

 

شسشتوی دایرکت درایو فقط در لباسشویی های ال جی ال جی V5

موتور گیربکسی علاوه بر مصرف انرژی کم می توان کارایی شستشور ا افزایش دهد. در این ماشین لباسشویی ال جی 6 نوع حرکت بر روی لباس ها انجام می شود و لباس ها به صورتی ایده آل تمیز می شوند. شوینده به راحتی در لباس ها نفوذ کرده و سخت ترین لکه ها را بر می دارد. جدا از ویژگی 6DD قابلیت Ai هم به شستشو اضافه شده است که کمک می کند تا مصرف شوینده، آب  و یا انرژی با سنسور هایی اندازه گیری شده و متناسب با حجم و یا وزن لباس ها عمل شستشو انجام شود.

ماشین لباسشویی ال جی WV5159SVP

 

برنامه های ماشین لباسشویی ال جی V5

در ماشین لباسشویی V5 ال جی از 14 برنامه استفاده شده است. این برنامه برای هر نوع لباس  با هر میزان و یا هر نوع کثیفی به کار می روند. معمولا لباسشویی قبل از خروج از کارخانه مورد تست و آزمایش قرار می گیرد. هر برنامه این ماشین لباسشویی تست شده است و سخت ترین و چسبنده ترین لکه ها را تمیز کرده است در این ماشین لباسشویی برای لباس ها حساس به دما و یا لباس ها از جنس ها مختلف برنامه هایی اختصاص داده شده است. بهتر است که برای هر لباس از برنامه مخصوص خود استفاده شود. آپشن ها و امکانات موجود در ماشین لباسشویی ال جی V5

 شما در هر برنامه می توانید از آپشن ها استفاده کنید. شستشو و یا آبکشی اولیه، ابکشی بیشتر، تاخیر در شستشو و .. از آپشن های موجود در این ماشین لباسشویی می باشند.  برای شستشوی لباس های خاکی و یا گلی از آپشن PreWash و برای آبکشی بهتر و کف زدایی لباس هایی که دیر کف از دست می دهند، شستشوی RINSE +  استفاده می شود. آپشن Intensive برای لباس های بسیار کثیف کاربرد دارد و لباس ها را با شدت  بیشتری شستشو می دهد. ماشین لباسشویی WV5159SVP قفل کودک دارد. نشانگر زمان باقی مانده، پنل با کاربری آسان، بازشدن درب تا 171 درجه، درب ضد خش و شفاف از دیگر ویژگی و امکانات موجود در ماشین لباسشویی ال جی هستند.

 

طراحی و نمای ظاهری ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5

محصولات ال جی طراحی زیبا و کاربردی را دارند. در ماشین لباسشویی 9 کیلو ال جی V5 از رنگ نقره ای استفاده شده است. درب این ماشین لباسشویی بزرگ است و به طرف چپ با زاویه 171 درجه باز می شود. پنل آن دیجیتالی و لمسی می باشد. قسمت های دور درام به خوبی ایزوله شده است و در آن از نمد های عایقگونه ای استفاده شده است. برای تعادل ماشین لباسشویی از وزنه های  بتنی کوچک در طرفین بهره گرفته شده است. درام( استوانه یا محفظه شستشو) از جنس استیل می باشد. موتور مگنتی دارد که به موتور گیربکسی هم معروف است. فقط ورودی آب سرد دارد و برای گرم کردن آب از هیتر استفاده می شود. 

 

طراحی و نمای ظاهری لباسشویی ال جی V5

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WV5149SVP
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
54 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 620*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha