بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه و مدل های مختلف آن

۱۴۰۱/۱۰/۱۸

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه با دو شماره مدل روانه بازار شده است. شرکت بوش برای هر محصولی که وارد بازار می کند یک کد را اختصاص می دهد هرچند تفاوت در شماره کد ها یک حرف باشد. حالا ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ ترکیه با شماره مدل SMS46N اگر به رنگ سفید باشد شماره مدل به صورت SMS46NW01B و اگر مشکی باشد شماره مدل به صورت SMS46NB01B و اگر نقره ای رنگ باشد به صورت SMS46NI01B تکمیل می شود. در ادامه روی دیکد کردن شماره مدل در ماشین های ظرفشویی بوش بیشتر بحث می کنیم. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه دارای چند برنامه است که پنل آن دکمه ای می باشد. رنگ پنل مشکی و دو دکمه در طرفین پنل دارد. تعداد 3 طبقه برای چیدن ظرف ها در دسترس است و یک سبد اضافه هم برای کارد و چنگال اختصاص داده شده است. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه به نسبت دیگر سری ها و مدل ها کمتر می باشد و طبیعتا کارایی خوبی را هم به اجرا می گذارد. طرز استفاده از ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه بسیار راحت است و بدون نیاز به پیش مطالعه می توان از آن استفاده کرد. مشخصات ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه در قسمت محصولات ارائه شده است که لینک های آن را در زیر اورده ایم. شما می توانید ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه را از فروشگاه دنیس کالا با قیمتی فوق العاده خریداری کنید. 

 

 

 

انواع مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه مدل های مختلفی را دارد اما اخیرا یک مدل را با سه رنگ در بازار شاهد هستیم که جدید تر می باشند. هر کدام از این مدل ها دارای مشخصات و قابلیتی یکسان هستند و تنها در رنگ بدنه با هم فرق می کنند. تعداد برنامه ها و یا تعداد طبقه ها و... در همه مدل های سری 4 با شماره مدل SMS46N یکی می باشد. حالا در کد گذاری حرف i به معنی نقره ای بودن و حرف W به معنی سفید و حرف B به معنی مشکی بودن بدنه می باشد. 

 

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

شاید شما به دنبال بهترین مدل از ماشین های ظرفشویی بوش هستید. در واقع همه مدل های ماشین ظرفشویی بوش عالی هستند ولی خوب تفاوت هایی را با هم دارند. برای نمونه با افزایش عدد سری قابلیت های اضافه تری به ماشین ظرفشویی افزوده می شود. برای نمونه در ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه قابلیت شستشوی ماشین ظرفشویی و قابلیت وای فای به دستگاه اضافه شده و شکل پنل هم خطی می باشد. اما در سری 4 همه مدل های یکی هستند و تنها در رنگ با هم تفاوت پیدا می کنند. 

 

طرز استفاده از ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه دارای 3 طبقه می باشد. شما باید ظرف های بسیار کثیف و یا ظرف های بزرگتر را در طبقه پایین قرار دهید. ظرف های شیشه ای و متوسط در طبقه وسط قرار می گیرند. ظرف های کوچک و یا کارد و چنگال هم در طبقه آخری و یا بالایی قرار داده می شوند. به هر حال نحوه چیدن ظرف ها مهم است چراکه در صورت چیدن نادرست ممکن است پره های شستشو شکسته شوند. برنامه ها هر کدام کارایی خاص دارند. آپشن ها به صورت کمکی برای برای برنامه ها استفاده می شوند. شستشوی نیم بار و یا نیمه ظرفیت برای زمانی است که تعداد ظرف ها کم باشند. ...

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ظرفشویی بوش در دو کشور آلمان و ترکیه مونتاژ می شود. قطعات در هر صورت از شرکت المانی بوش می باشد. معمولا ظرفشویی بوش مونتاژ ترک قیمتی پایین تر دارد اما تنها دلیل آن کرایه حمل کمتر به نسبت مدل مونتاژ آلمان می باشد. 

برچسب ها ماشین ظرفشویی ماشین ظرفشویی 14 نفره ماشین ظرفشویی 3 طبقه
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha