بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS

Samsung Dishwasher 14 settings capacity 14 DW60M5060FS

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
رده انرژی مصرفی
+A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FS یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی سامسونگ است. این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه می باشد و طبقه ها در آن قابل جابجایی هستند. هر ظرف با هر اندازه ای را می توان در این ماشین ظرفشویی جایی داد. سیستم شستشویی که این ماشین ظرفشویی به کار می برد روتاری می باشد که رد آن پره های شستشو روی یک روتو می چرخند. سامسونگ در ماشین ظرفشویی 5060 از موتور اینورتر دیجیتال استفاده کرده است که مصرف انرژی کمی دارد و از طرفی میزان استهلاک در آن کم می باشد. مصرف آب در این ماشین ظرفشویی 12 لیتر برای هر سیکل شستشو است. تعداد 7 برنامه دارد و به همراه 6 آپشن می توان از آن ها استفاده کرد. ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5060FS دارای ظرفیتی 14 نفره است و قابلیت های منحصر به فرد ، آن را به بهترین ماشین ظرفشویی بازار تبدیل کرده است. رنگ این ماشین ظرفشویی سفید می باشد و دارای دستگیره پاکتی است. صفحه نمایش دیجیتال لمسی آن با رنگ دیجیت آبی زیبایی خاصی را به این ماشین ظرفشویی بخشیده است. ویژگی شستشوی نیم بار Half Load در این ماشین ظرفشویی این امکان را به وجود می آورد تا در طول شبانه روز و برای هر وعده غذایی ظرف ها را با آن شستشو دهید. از طرفی یک برنامه Express 60 را دارد که در 60 دقیقه حجم زیادی از ظرف ها را شستشو می دهد. آنچه واضح است این است که ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS انعطاف پذیر بوده و می تواند مطابق نیاز ها و انتظارات کاربر از آن استفاده شود. 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FS

 

کارایی شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 5060

خوب اولین انتظاری که از یک ماشین ظرفشویی به وجود می آید کارایی آن است. در ماشین ظرفشویی سامسونگ، ظرف ها با کارایی بالایی شستشو داده می شوند. معمولا برای هر نوع شستشو و یا خشک کردن ظرف ها امتیاز ها و یا کلاس هایی نسبت می دهند. سامسونگ در این ماشین ظرفشویی کارایی شستشو و یا خشک کردن ظرف ها را با کلاس A مشخص و معرفی کرده است، به این معنی که در این ماشین ظرفشویی چه در شستشو و چه در خشک کردن ظرف ها کلاس A به دست آمده است. برای هر اندازه از ظرف ها چه و چه زیاد می توان از ان استفاده کرد به عبارتی انعطاف پذیر می باشد. می توان طبقه ها را جابجا کرد و یا اینکه  ظرف ها را به صورت انتخابی چید. 

 

طبقه ها در ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ  5060 مدل DW60M5060FS

در این ماشین ظرفشویی از 3 طبقه برای شستشوی ظرف ها استفاده شده  است. این طبقه ها انتعطاف بالایی را دارند و می توانند به اندازه 5 سانتیمتر جابه جا شوند. برای نمونه شما یک ظرف بزرگ را دارید و می خواهید آن را در طبقه پایین قرار دهید، در این صورت می توانید طبقه وسط را به اندازه ای مشخص تا حداکثر 5 سانتیمتر بالا برده  تا ظرف در طبقه پایین جایی داده شود. در آن طبق اول و دوم این قابلیت را دارند. معمولا در طبقه اول یا طبقه پایین از ظرف های بزرگ و در طبقه وسط از ظرف های متوسط و یا ظروف شیشه  ای و ظریف و رد طبقه آخر یا طبقه سومی از کارد و چنگال استفاده می شود. هر طبقه هم به صورتی قسمت بندی شده است تا ایمنی ظرف ها به خوبی تضمین شده باشد.

 

طبقه ها در ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ  5060 مدل DW60M5060FS

 

پنل برنامه یا پنل کنترل در ماشین ظرفشویی سامسونگ 5060 مدل DW60M5060FS

در این ماشین ظرفشویی از پنلی لمسی دیجیتال استفاده شده است که رنگ دیجیت های آن ابی است. این پنل بسیار کاربردی و زیبا است. با این پنل می توان تمام برنامه ها و یا آپشن ها را اعمال کرد. پنل در این ماشین ظرفشویی روبه جلو و بالای دستگیره درب ماشین ظرفشویی قرار گرفته است. تنظیم برنامه و  یا میزان زمان باقی مانده در این پنل به خوبی مشخص است و می توان در هر لحظه کارکرد آن را زیر نظر داشت.

 

پنل برنامه یا پنل کنترل در ماشین ظرفشویی سامسونگ 5060 مدل DW60M5060FS

 

شستشوی نیم بار Half Load یا Daily Wash در ماشین ظرفشویی سامسونگ

 بسیاری از کاربران برای این برنامه می پرسند. این برنامه کاربرد بسیار زیادی را دارد. در این ماشین ظرفشویی می توان حتی یک ظرف را شست بدون اینکه آب و یا انرژی زیادی هدر رود. در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS ویژگی Half Load وجود دارد. این ویژگی می تواند تعداد ظرف های هر وعده غذایی را شستشو دهد. در این آپشن میزان مصرف آب و انرژی بهینه می شود و به عبارتی می تواند زمان کاربر را نیز بهینه کند. متناسب با تعداد ظرف ها و میزان کثیفی آن ها فرایند شستشو و مصارف آب و انرژی اعمال می شود.

 

شستشوی نیم بار Half Load یا Daily Wash در ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

شستشوی بهداشتی در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FW

در ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ 5060 مدل DW60M5060FS در بعضی از برنامه ها می توان دما را بالا برد. این ویژگی به شستشوی بهداشتی معروف است. دما تا 70 درجه سانتیگراد بالا می رود و هر گونه باکتری و یا میکروب روی ظرف ها را از بین می برد و در نهایت شستشوی بهداشتی ظرف ها محقق می شود. شستشوی بهداشتی در هر ماشین ظرفشویی امری حیاتی است تازه خود ماشین ظرفشویی هم بعد از مدت زمانی جرم برمی دارد و در داخل تولید باکتری می کند که هر از چند گاهی توصیه می شود که از این ویژگی به صورت کلی استفاده شود.

 

 شستشوی بهداشتی در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FW

 

شستشوی سریع Express 60 در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS

بعضی از اوقات به ظرف ها دوباره نیاز دارید . برای نمونه برای مجالس و مهمانی ها شاید تعداد ظرف ها کم بیاد. خوب این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشوی ظرف ها در 60 دقیقه را دارد. در این برنامه مهم نیست که تعداد ظرف ها چقدر باشد و یا تا چه میزانی کثیف باشند. در آن پمپ آب و یا موتور با توان بیشتر کار می کنند تا ظرف ها هر چه بیشتر تمیز شوند و زود تر در اختیار کاربر قرار گیرند.

 

شستشوی سریع Express 60 در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5060FS

 

ایمنی در ماشین ظرفشویی سامسونگ 5060 مدل DW60M5060FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FS  دارای سنسور نشت اب است که Leakage Sensor نام دارد. در زمانی که نشتی به وجود بیاید جریان آب وارد شده به داخل ماشین ظرفشویی قطع می شود. این ویژگی می توان سلامت دستگاه را تضمین کند. از طرفی محیط اشپزخانه را نیز خیس نمی کند. معمولا فاصله پره شستشو تا طبقه اول استاندارد است و باید مواظب بود تا ظرف ها زیاد از طبقه به طرف پایین خارج نشوند. دارای قفل کودک می باشد و برای ایمنی بیشتر می توان آن را فعال کرد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
DW60M5060FS
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
7 برنامه
برنامه ها
Auto، Eco،Quick،Intensive،Delicate،Express،Prewash
تعداد آپشن ها
6 آپشن
رده انرژی مصرفی
+A
صدا یا نویز
46 دسیبل
مصرف آب
12 لیتر
موتور
اینورتر دیجیتال
سیستم شستشو
روتاری، 2 بازو شستشو
شستشو توربو
بخارشور
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
نقره ای
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
835 ارتفاع،596 پهنا، عمق 600
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha