بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار

۱۴۰۱/۱۱/۱۲

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار سوالی است که در ذهن بسیاری از کاربران می باشد. واقعا ماشین های ظرفشویی بوش در سری های مختلف متفاوت می شوند یا نه؟ شرکت بوش کلیه محصولات خود را در سری های مختلف روانه بازار می کند و هر کدام هم قیمتی متمایز دارند. برای نمونه امروزه ظرفشویی های بوش در سری های 4 تا 6 در بازار موجود هستند. شرکت بوش به صورت کلی در دو کشور آلمان و ترکیه محصولات خود را مونتاژ می کند. آیا ظرفشویی بوش آلمانی بهتر از ظرفشویی بوش ترکیه است؟ اگر خرید با آگاهی  و اطلاعات کامل صورت گیرد در نهایت مورد رضایت خواهد بود.  اخیرا وارد بازار شده است و بوش چند مدل دیگر هم در سری 8 دارد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار چرا بیشتر از دیگر سری ها می باشد. آیا برای خرید ظرفشویی بوش سری 8 ارزش صرف هزینه وجود دارد. به هر صورت شما می توانید این محصول را از فروشگاه دنیس کالا با قمیتی فوق العاده خریداری نمایید.

 

 

 

ظرفشویی بوش در سری های مختلف

به صورت کلی ماشین های ظرفشویی بوش در سری 4 سری 6 و سری 8 تولید شده اند. معمولا ظرفشویی بوش سری 4 دارای پنل دکمه هستند و به خوبی قابل تشخیص می باشند. ماشین های ظرفشویی بوش سری 6 دارای هم پنل دکمه و هم پنل لمسی بسته به نوع مدل می باشند و پنل در آن ها به نسبت پنل در ظرفشویی سری 4 باریک تر و کشیده تر می باشد. ظرفشویی بوش سری 8 دارای پنل لمسی هستند. البته احتمالا بوش به دلیل کند بودن لمس یا تاچ ماشین ظرفشویی تصمیم به دکمه ای کردن ظرفشویی های سری 8 بگیرد. به صورت کلی با افزایش سری قابلیت ها و یا آپشن هایی اضافه می شود. 

 

ظرفشویی بوش آلمان یا ترکیه، کدام یکی بهتر است.

هم ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان و هم ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه فوق العاده هستند. به صورت کلی ماشین ظرفشویی بوش در هر کشوری مونتاژ شود، تحت لایسنس هست و تست های کنترل کیفی را در مونتاژ پشت سر می گذارد. بنابراین فرقی بین ماشین ظرفشویی بوش آلمان و ماشین ظرفشویی بوش ترکیه وجود ندارد. 

 

چگونه بفهمیم ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار است یا خیر

در ماشین های ظرفشویی بوش در سمت راست یک حفره با یک درپوش وجود دارد. داخل حفره از زئولیت استفاده شده است. شما اگر کناره های ماشین ظرفشویی بوش را از داخل تماشا کنید متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی دارای زئولیت است یا نه؟ همیشه قیمت ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار در یک سری بیشتر است، چراکه زئولیت خود یک آپشن برای خشک کردن ظرف ها به حساب می آید.

 

زئولیت چیست و چه کارایی را دارد.

در واقع ماشین های ظرفشویی بوش بعد از شستن ظرف ها و یا اتمام برنامه، تا حدی ظرف ها را خشک می کنند. حالا برای خشک کردن صد در صد ظرف ها دو راهکار وجود دارد که یکی باز شدن درب به صورت اتوماتیک است و دیگری زئولیت می باشد که فقط شرکت بوش از آن در ماشین های ظرفشویی خود استفاده می کند. زئولیت یک نوع سنگ می باشد که رطوبت را جذب کرده و تولید گرما می کند. در نتیجه آن آب تولید می شود و به پایین ماشین ظرفشویی سرازیر می شود. ماشین های ظرفشویی دیگر برند ها که زئولیت ندارند به روش کاندنسینگ Condensing خشک می شوند. یعنی بخار بر روی استیل داخلی تبدیل به قطره اب می شود و به پایین ماشین ظرفشویی هدایت می شود. همیشه قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار به نسبت ماشین ظرفشویی بدون زئولیت بیشتر می باشد. آیا شما برای این قابلیت هزینه بیشتر می کنید.؟

 

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار

در حال حاضر شرکت بوش در سری 8 و سری 6 دارای ظرفشویی های فوق العاده می باشد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 به نسبت سری 6 بیشتر است که آن هم شاید به دلیل آپشنی دیگر باشد که در ظرفشویی سری 8 وجود دارد. شما هنگام خرید ماشین ظرفشویی بوش باید قابلیت ها و مشخصات فنی را مطالعه کنید. 
 

برچسب ها راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ماشین ظرفشویی 3 طبقه
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha