بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه 14 نفره 3 سبد مدل SMS46NW01B

Bosch Dishwasher 4 Series 14 sets SMS46NW01B

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۱/۱۹
گروه محصولی :
برند :
۲۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه 14 نفره 3 سبد مدل SMS46NW01B

ماشین ظرفشویی بوش سری ۴ ترکیه با شماره مدل SMS46NW01b با قیمتی عالی و کارایی فوق العاده، بهترین ظرفشویی مورد انتخاب می تواند باشد. بدون شک شما در زمان خرید یک ظرفشویی، هم قیمت را در نظر دارید و هم انتظار دارید که کارایی بالا محقق شود. ظرفشویی سری 4 بوش NW01B مقرون به صرفه است و مونتاژ ترکیه می باشد. از آنجا که ظرفشویی های بوش در کد های مختلف رنگ های متفاوتی دارند، ماشین ظرفشویی بوش سری ۴ مونتاژ ترکیه با کدل NW01B به رنگ نقره ای و با کد NW01B رنگ سفید را دارد. حالا SMS به معنی ماشین ظرفشویی در کد گذاری است و عدد 46 هم به سری 4 بودن ظرفشویی اشاره دارد.  ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46NW01B تعداد 3 طبقه را دارد که البته می توان طبقه های را خارج کرد و یا آن ها را در جهت عمودی به اندازه 5 سانتیمتر بالاتر و یا پایین تر تنظیم کرد. کاربران به این قابلیت، ویژگی اسانسوری می گویند. شستن ظرف ها با ظرفشویی سری 4 بوش ترکیه، جذابیت بالایی را ایجاد می کند. تعداد برنامه های بیشتر و همچنین گزینش های متعدد می تواند هر ظرف با هر میزان کثیفی را پشتیبانی کند. خوب دکوراسیون هم گزینه ای دیگر است که کاربران در زمان خرید ماشین ظرفشویی در نظر می گیرند. ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ ترکیه با تنوع رنگی سفید و نقره ای انتخاب را برای شما راحتر می کند. ابعاد آن استاندارد بوده و به راحتی در جای از پیش تعیین شده توسط کاربر جای می گیرد. ظرفشویی SMS46 پنل دکمه ای دیجیتال را دارد و می تواند برای بعضی از کاربران مورد رضایت باشد. از نظر صدا و یا نویزی که در زمان شستن ایجاد می کند، فوق العاده است. بوش در آن از نمد هایی برای ایزوله کردن استفاده کرده و میزان لرزش آن هم با بتن های کوچک در چهار طرف ماشین ظرفشویی بسیار کم است. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه به نسبت دیگر سری های بوش و یا برند هایی چون ال جی و سامسونگ کمتر بوده و در عین حال کارایی فوقالعاده تری را به نمایش می گذارد. قیمت ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه نسبت به مدل های مونتاژ آلمان کمتر است و تنها دلیل آن هزینه باربری کمتر است.

 در ادامه بیشتر به این ماشین ظرفشویی مقرون به صرفه و ایده آل بوش می پردازیم.

 

 

ماشین ظرفشویی بوش سری ۴ ترکیه مدل SMS46NW01B

در واقع نباید روی مونتاژ زیاد حساسیت به خرج دارد چراکه در نهایت تحت لیسانس بودن از طرف شرکت تولید کننده خواهد بود. برای نمونه بعضی از مدل های ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه و برخی دیگر مونتاژ آلمان هستند. هر چند وجود یک قابلیت و یا آپشن از عمده تفاوت بین مدل ها است که قیمت را تغییر می دهد اما در کارایی و کیفیت حالا چه ساخت و یا چه طراحی تفاوتی وجود ندارد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01B مونتاژ کشور ترکیه می باشد و از نظر ساخت و کیفیت و یا کارایی با مدل های مونتاژ آلمان تفاوتی ندارد. 

 

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

بوش، ظرفشویی های خود را در سری های مختلف روانه بازار می کند. حالا سری 4 با قیمتی پایین تر و کارایی فوق العاده شاید یک ویژگی کمتر به به نسبت سری های بالاتر داشته باشد. برای نمونه در بعضی از ماشین های ظرفشویی بوش در سری بالاتر از قابلیت خشک کردن ظرف های با زئولیت استفاده شده است که در سری 4 وجود ندارد. پیشوند SMS46 معرف ظرفشویی سری 4 بوش می باشد. 

 

3 طبقه و چینش ظرف ها در ماشین ظرفشویی مونتاژ ترک سری 4

این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه است. با این وجود چینش ظرف های را برای شما آسان تر می کند. شما می توانید ظرف های بزرگ با میزان کثیفی بیشتر را در پایینترین طبقه و ظرف های متوسط را در طبقه وسطی و همچنین ظرف ها ریز و کارد و چنگال را در طبقه بالایی قرار دهید.  قابلیت آسانسوری این امکان را فراهم می کند تا ظرف با هر اندازه ای در ماشین ظرفشویی بوش سری ۴ ترکیه جای گیرد. سبد ها به صورت کشویی و یا ریلی می باشند. هر طبقه خود به صورت مشخصی، قسمت بندی شده است و می توان آن را به دلخواه تغییر داد. طبقه سوم که برای کار و چنگال است را می توان از ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01B بیرون آورد تا فضایی بیشتر برای ظرف ها در دسترس باشد.

 

 

 

 

 

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01B با موتور کم صدا و کارا و با دوام

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه همانند همه ماشین های ظرفشویی بوش از موتور فوق العاده ای برخوردار است. میزان صدای کم و دوام بالا از ویژگی های آن است. میزان صدا در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش به اندازه 46 دسیبل است که عملا کم بوده و هیچگونه نویزی را ایجاد نمی کند. دوام موتور بالا بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. بنابراین هر زمان می توان ظرف ها را با ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه شستشو داد چراکه تمام اتوماتیک است و هیچگونه صدایی را ایجاد نمی کند.

 

برنامه ها و آپشن ها ماشین ظرفشویی بوش سری 4

 برنامه های شستشو در ظرفشویی سری 4 ترکیه بوش، متعدد هستند. این برنامه ها با آپشن هایی هستند که کارایی شتستشو را افزایش می دهند. برای نمونه برای شستشوی ظرف های شیشه ای از برنامه Glass Care استفاده می شود و برای شستن ظرف های بسیار کثیف برنامه Intensive به کار برده می شود. کم کم کاربر نحوه انتخاب برنامه را با توجه به نوع ظرف ها و یا میزان کثیف بودن آن را یاد می گیرد. آپشن ها بعضی در جهت شسشتوی بهتر و بعضی هم کلی بوده و در جهت ایمنی و کارکرد می باشند.آپشن Aqua Stop برای شستن ظرف ها نیست و بلکه برای زمانی است که اگر در ظرفشویی نشتی باشد و یا خرجی بسته شود، اعمال می شود. این قابلیت آب ورودی به ظرفشویی را قطع می کند. آپشن دیگری که می توان در این ماشین ظرفشویی بوش به آن اشاره ای کرد، قفل شدن پنل کنترل است.

 

 

 ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه مدل SMS46NW01B

ماشین های ظرفشویی بوش قیمت های متفاوتی را دارند. معمولا با افزایش سری قیمت ماشین ظرفشویی هم بیشتر می شود که بعضا بوش در آن ها از یک آپشن و قابلیتی فراتر استفاده می کند. در حال حاضر مقرون به صرفه ترین ماشین ظرفشویی در بازار، ظرفشویی بوش 14 نفره ترکیه می باشد که در دو رنگ نقره ای و سفید موجود می باشد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه به نسبت ماشین ظرفشویی سامسونگ 5070  و یا ماشین ظرفشویی ال جی 512 کمتر است و کارایی آن ها را پیاده می کند. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه معمولا کمتر از ماشین های ظرفشویی مونتاژ آلمان است در حالی که از نظر کارایی و کیفیت دقیقا یکی می باشند. 

 

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4

ظرفشویی بوش در سری 4 مدل های مختلفی را دارد و تقریبا همه آن ها در یک رنج قیمت هستند. ویژگی موجود در ماشین های ظرفشویی بوش سری 4 تقریبا برابر می باشد. برای نمونه مدل های آلمانی با مدل های ترک تفاوت قیمتی زیادی را دارند ولی از نظر کارایی یکی می باشند. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ آلمان به دلیل هزینه حمل بیشتر گرانتر است و در بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46NW01B می باشد. 

سخن آخر

بهترین ماشین ظرفشویی بوش در هر سری ممکن است مدلی باشد که فروش زیادی را به خود اختصاص داده است. اما در واقع باید بدانید که هیچکدام از ماشین های ظرفشویی بوش دارای قابلیت خشک کن صد در صد نیستند. ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ ترکیه با توجه به قیمتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است. ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه در دو رنگ و چند مدل در بازار موجود است که تقریبا تفاوت های ناچیز را با هم دارند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
برنامه ها
Intensive70 °C,Auto45-65 °C,Eco50 °C,Night Program50 °C,Quick wash65 °C,Quick wash
تعداد آپشن ها
6 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
46 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
نظرات کاربران
نازی فرشاد
1401/10/29
با عرض تشکر.
آیا این مدل ها هم شستشوی نیم شور دارند?
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha