بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

مقایسه ماشین ظرفشویی بکو DFN28424X و ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W

۱۴۰۰/۸/۲

 شرکت بکو یکی از شرکت های تولید کننده محصولات خانگی بوده و تا به امروز محصولات با کیفیتی را روانه بازار کرده است. از انجا که به صورت اروجینال المانی می باشد اما این شرکت بیشتر محصولات خود را در ترکیه مونتاژ می کند. در این نوشته به دو مدل از ماشین های ظرفشویی بکو می پردازیم. ماشین ظرفشویی بکو 14 نفره مدل DFN28424W/X و ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو DFN28R22W/X چه تفاوت ها و شباهت هایی را با هم دارند.

 

دیکد و شماره مدل در ماشین های ظرفشویی بکو

 حتما می دانید که از روی شماره مدل، می توان بسیاری از مشخصات را پیدا کرد. در ماشین های ظرفشویی بکو، عبارت DFN به معنی ماشین ظرفشویی بوده و اعداد بعد از ان می توانند ویژگی از ماشین ظرفشویی را بیان کنند. معمولا بعد از اعداد از حرف X و W استفاده می شود که رنگ را بیان می کنند. حرف X به معنی نقره ای و حرف W به معنی سفید می باشد. برای نمونه ماشین ظرفشویی بکو DFN28424W سفید رنگ و ماشین ظرفشویی بکو DFN28424X نقره ای رنگ می باشد. 

 

موتور اینورتر دار پرو اسمارت و میزان صدا و مصرف انرژی

 بکو در همه ماشین های ظرفشویی خود از موتور اینورتر دار پرو اسمارت استفاده می کند. می دانید که اینورتر میزان مصرف انرژی را کم می کند و از دستگاه در برابر نوسانات برق محافظت می کند. از این رو به موتور آن پرو اسمارت می گویند که با سنسور هایی همراه است و به خوبی فرایند شستشو بهینه سازی می شود. در هر دو ماشین ظرفشویی بکو میزان صدا برابر با 43 دسیبل بوده و میزان مصرف انرژی کم می باشد که با رده انرژی A++ ثبت شده است. 

 

تعداد برنامه و آپشن های شستشو

 در هر دو ماشین ظرفشویی از تعداد 8 برنامه کابردی و 4 آپشن استفاده شده است. شما می توانید بسته به نوع ظرف ها و یا میزان کثیفی آن ها از برنامه بخصوصی استفاده کنید. برنامه های آن ها شامل شستشوی اولیه ، شستشوی ظروف شیشه ای، شستشوی اقتصادی، شستشوی اتوماتیک، شستشوی پر فشار،شستشوی سریع، شستشوی آکوا فلکس، شستشوی با برنامه مینی می باشند. آپشن های شستشو هم می توانند شستشوی با تاخیر، قفل کودک، منطقه پر فشار،شستشوی سریع، قابلیت بخار برای جلوگیری از ایجاد لکه سفید رنگ روی ظروف شیشه ای می باشند.

 

 تعداد طبقه ها در ماشین های ظرفشویی بکو

 در هر دو ماشین ظرفشویی بکو تعداد طبقه ها 3 عدد بوده و هر دو دارای قابلیت های یکسان می باشند. شما در طبقه پایین ظروف بزرگ و یا بسیار کثیف را قرار دهید و در طبقه وسط هم ظروف متوسط و یا شیشه ای و در طبقه آخر ظروف ریز و یا کارد و چنگال را قرار دهید. 

 

ناحیه پر فشار یا Aqualntense

بکو در این ماشین های ظرفشویی از منطقه پر فشار استفاده کرده است. شما می توانید قابلمه ها و یا ماهی تابه ها را در آن قسمت قرار دهید. این ناحیه دارای یک بازوی ثابت است که معمولا میزان جریان آب در آن بیشتر می باشد. شما اگر ظرف های با لکه های سخت را در آن قسمت قرار دهید قطعا به خوبی و با کیفیت بالایی تمیز می شوند. این ویژگی در هر دو ماشین ظرفشویی وجود دارد.

 

شستشوی با بخار یا قابلیت بخار شو SteamGloss

 هم در ماشین ظرفشویی 28424 و هم در ماشین ظرفشویی 28R22 از قابلیت بخارشو استفاده شده است که می تواند کاربردی نایاب داشته باشد. بخار با افزایش دما به وجود می آید و می تواند از ایجاد لکه بر روی ظرف های شیشه ای جلوگیری کند. 

 

جمع بندی

آنچه می توان در این دو ماشین ظرفشویی استنباط کرد، شباهت بسیار و تفاوت کم می باشد. هر دو از یک موتور با یک میزان مصرف انرژی و صدا استفاده می کنند. میزان مصرف آب در هر دو مدل برابر با 9.5 لیتر است. هر دو مدل دارای 8 برنامه و 4 آپشن می باشند و برنامه ها و آپشن ها دقیقا شبیه می باشند. تعداد طبقه ها هم 3 عدد بوده و هر دو قابلیت بخارشو و یا ویژگی شستشوی پرفشار را دارند. بنابراین شک نداشته باشید که این دو مدل دقیقا یک کارایی را داشته و از نظر طراحی هم یکی هستند. 

برچسب ها راهنمای خرید مقایسه ماشین ظرفشویی راهنمای خرید ماشین ظرفشویی مقایسه ماشین ظرفشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha