بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی، انواع خطای ماشین ظرفشویی ال جی 512 ، 425 و 325

۱۳۹۹/۸/۲۳

راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی شامل استفاده و دانستن و برطرف کردن خطا های آن می باشد. معمولا وقتی شما از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید خطا هایی بر روی پنل آن ظاهر می شود. خطای موجود در ماشین ظرفشویی تعدادی محدود هستند و بسیاری از آن ها به راحتی توسط خود خریدار و یا کاربر قابل رفع شدن می باشند. در جدول زیر خطای ماشین ظرفشویی ال جی را ارائه و راه هایی را برای رفع آن پیشنهاد داده ایم. راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی و مدل های متنوع آن هرکدام توضیح داده شده است. هر سه مدل از ظرفشویی های ال جی شامل مدل 512 و 425 و 325 دارای خطا هایی مشترک می باشند. بهتر است با مطالعه و راهنمای استفاده ماشین ظرفشویی سعی شود که این خطا ها ایجاد نشود. 

 

خطای ماشین ظرفشویی ال جی

معمولا هر دستگاه و در اینجا ماشین ظرفشویی ممکن است خطا هایی را نمایش دهد. معمولا هر خطایی در ماشین ظرفشویی راهکار هایی را دارد. بعضی از خطا ها توسط کاربر برطرف می شوند و برخی دیگر نیاز به مکانیک دارند. در اینجا ما خطا های احتمالی را آورده ایم. با مشاهده و مطالع جدول می توان خطایی را که ظاهر شده است را برطرف کرده و یا حداقل از بروز مشکلات بعدی برای ماشین ظرفشویی و یا ظرف ها جلوگیری کنید.

 

 

راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی، مقدار و دوز شوینده

 معمولا در ماشین ظرفشویی از مواد شونیده مخصوص استفاده می شود. معمولا شونیده در ماشین های ظرفشویی به صورت قرص هایی هستند. برای هر برنامه باید از مقداری بخصوص از مواد شوینده استفاده کرد.همانطور که مشاهده می کنید در برنامه Intensive که برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف استفاده می شود مقدار 30 گرم از شوینده لازم است. در جدول زیر مقدار شوینده برای هر برنامه آورده شده است.

 

 

 

 ماشین ظرفشویی ال جی 512 مدل DFB512FW راهنمای آن

 در ماشین ظرفشویی ال جی 512 2 طبقه و یک سبد برای ظرف ها وجود دارد و در تصویر زیر نحوه چیدن ظرف ها را آورده ایم. در هنگام چیدن ظرف ها باید محتاط بود چراکه اگر لبه ظرفی پایینتر از سبد و یا طبقه شستشو قرار گیرد ، در نهایت توسط پره چرخان شکسته شده و موجب اختال در حرکت پره و صدمه زدن روتور و همچنین شکستن بقیه ظرف ها می شود. این نکته را فراموش نکنید که ایمنی ظرف ها و ماشین ظرفشویی با چیدن صحیح و اصولی و طبق دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی محقق می شود.

 

 

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی512 ال جی مدل DFB512FW

چینش ظرف ها در ماشین های ظرفشویی ال جی مدل DFB512FW

 

ماشین ظرفشویی ال جی 325 و 425، راهنمای استفاده از ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی ال جی DfB425FP و DFB325HS دارای 3 طبقه هستند و تا حدودی چیدن ظرف ها در آنها با مدل 512 ال جی متفاوت است. در زیر تصویر از نحوه چیدن طرفها برای این دو مدل را ارائه داده ایم. انواعی از ظروف با هر اندازه و شکلی را می توان در ماشین ظرفشویی جایی داد اما باید قرار گرفتن ظرف ها به گونه ای باشد که نه موجب برخورد پرده با آنها شود و از طرفی مانع از خیس خوردن همدیگر نشوند. 

 

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی 325 و 425

چینش ظرف ها در ماشین های ظرفشویی ال جی مدل DFB425FP و DFB325HS

 

ماشین های ظرفشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

لیست قیمت ماشین های ظرفشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

برچسب ها راهنمای خرید مقایسه ماشین ظرفشویی راهنمای خرید ماشین ظرفشویی مقایسه ماشین ظرفشویی
رعنا
1401/11/18
با سلام سپاس از مقاله خوبتان
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha