بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه 14 نفره 3 طبقه نقره ای مدل SMS46NI01B

Bosch Dishwasher 14 sets 4 Series SMS46NI01B

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۱/۱۸
گروه محصولی :
برند :
۳۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
+A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه 14 نفره 3 طبقه نقره ای مدل SMS46NI01B

 ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه در دو رنگ نقره ای و سفید وارد بازار شده است. ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه قابلیت های فوق العاده ای دارد و مهمترین ویژگی آن قیمت مقرون به صرفه در کنار کارایی فوق العاده ای است که ارائه می دهد. شما برای چیدن ظرف 3 طبقه را در اختیار دارید و می توانید به راحتی و انتخابی ظرف ها را در داخل ان قرار دهید. طبقه ها دارای ویژگی اسانسوری بوده و می توانند در راستای عمودی به اندازه 5 سانتیمتر قابلیت جابجایی را دارند. موتور اکوسایلنس با میزان صدایی کمی راحتی کاربران را در پی دارد. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه دارای ظرفیت 14 نفره است و می تواند تعداد ظرف های 14 نفر را در خود جای دهد. سیستم شستشوی آن روتاری است ومیزان مصرف آن در حدود 9.5 لیتر برای هر فرایند و یا هر برنامه شستشو می باشد. تعداد برنامه های متنوع به همراه آپشن ها کاربردی می تواند هر نوع ظرف با هر میزان کثیفی و یا هر تعداد از ظرف ها را پشتیبانی کند. پنل در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره سری 4 ترکیه SMS46NI01B به صورت دکمه ای است که تا حدودی می توان گفت برای بعضی از کاربران راحتی استفاده را در پی دارد. ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه با شماره مدل SMS46NW01B  با رنگ سفید و با شماره مدل SMS46NI01b به رنگ نقره ای و با شماره مدل SMS46NB01B به رنگ مشکی می باشد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 فوق العاده بوده و نسبت به رقیبان خود از برند های دیگر کمتر است. قیمت ظرفشویی بوش سری 4 به نسبت سری های بالاتر کمتر است در حالی که همان کارایی و کیفیت شستشو را پیاده می کند. 

 

 

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه نقره ای

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 4

بوش ماشین های ظرفشویی خود را در سری های مختلف روانه بازار می کند. حالا از سری 4 تا سری 8 در بازار موجود است که اغلب در یکی دو ویژگی با هم تفاوت دارند. ظرفشویی بوش سری 4 یکی از فوق العاده های بوش است که به نسبت سری های بالاتر و کارایی که ارائه می دهد، می تواند پیشنهاد شود. 

 

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ماشین ظرفشویی بوش به صورت کلی در دو کشور آلمان و ترکیه مونتاژ می شود. قطعات در شرکت بوش در آلمان تولید و در کشور ترکیه مونتاژ می شود. اما ایا ظرفشویی بوش مونتاژ ترک و آلمان تفاوتی را دارند؟ از نظر کیفیت ساخت و ویژگی های مونتاژ هر دو دقیقا یکی بوده چراکه در نهایت شرکت بوش است که به صورت کنترل کیفی، کارایی و کیفیت را کنترل می کند. بنابراین گران بودن ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان به نسبت ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه به دلیل هزینه حمل و نقل است. یکی از راهکاری رقابت شرکت بوش با شرکت های کره ای مانند سامسونگ و ال جی مونتاژ محصولات در کشور ترکیه می باشد. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه، تقریبا قیمتی پایین تر از ماشین ظرفشویی سامسونگ 5070 و ماشین ظرفشویی ال جی 512 دارد.

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه در طراحی 

همانطور که ذکر شد ماشین ظرفشویی بوش به صورت کلی در دو رنگ نقره ای و سفید موجود است و یا تولید شده است. اما ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ ترکیه در رنگ مشکی هم موجود است که برای بعضی از دکوراسیون ها و آشپزخانه ها ست خوبی خواهد بود. ظرفشویی بوش در سری 4 دارای پنل دکمه ای است. البته سری 6 این ماشین های ظرفشویی که وارد بازار شده است دارای پنل دکمه ای می باشد. شاید تفاوتی بین پنل لمسی و دکمه ای نباشد اما به نظر می رسد پنل دکمه ای برای بعضی از کاربران راحتی استفاده را در پی داشته باشد. 

 

ظرفشویی بوش 14 نفره و 3 طبقه سری 4 مدل SMS46NI0B

معمولا در وب سایت شرکت بوش به ظرفیت های 13 نفره و 14 نفره اشاره ای می شود اما به صورت کلی ماشین های ظرفشویی بوش دارای ظرفیت 14 نفره می باشند. حالا ظرفشویی بوش SMS46NI01B دارای ظرفیت 14 نفره و 3 طبقه است. در طبقه اول یا پایین ظروف بسیار کثیف و یا ظرف های بزرگ قرار داده می شوند. در طبقه وسط ظرف های متوسط و یا شیشه ای و در طبقه آخر کارد و چنگال و یا ظروف ریز جای می گیرند. شما می توانید طبقه بالایی را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. البته برای کارد و چنگال یک سبد اختصاص داده شده است که در طبقه دوم قرار می گیرد. 

 

موتور اکوسایلنس، کم مصرف و کم صدا

بوش در همه وسایل خود از موتور اکوسایلنس استفاده می کند. به نظر می رسد که میزان صدا در ماشین های ظرفشویی بوش بسیار کم باشد. البته بوش برای اینکه صدا به بیرون درز نکند از یک نمد در اطراف ماشین ظرفشویی استفاده کرده است که ایزوله کردن صدا را در پی دارد. میزان مصرف در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 کم است و گرید بالایی از چارت انرژی را به خود اختصاص داده است. سیستم شستشوی ان روتاری است و موتور یک روتور را می چرخاند. این نوع سیستم شستشو در اغلب ماشین های ظرفشویی پیاده شده است.

 

تصاویری از ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

قیمت ماشین ظرفشویی بوش ترکیه سری 4

قیمت ماشین های ظرفشویی بوش با آپشن ها متفاوت می شود. اغلب ماشین های ظرفشویی بوش دارای یک سیستم طراحی می باشند. یکی از قابلیت ها و یا آپشن هایی که در قیمت ماشین ظرفشویی بوش تاثیر بیشتر دارد، ویژگی خشک کردن با زئولیت می باشد. البته در همه آن ها ظرف ها خشک می شوند ولی ماشین های ظرفشویی بوش زولیت دار ظروف پلاستیکی را بیشتر خشک می کنند. قیمت ماشین ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 که با افزایش دما ظرف ها را خشک می کند به نسبت همه مدل های ال جی و سامسونگ کمتر است و برابر با قیمت ماشین ظرفشویی بکو 28424 می باشد. این دو ماشین ظرفشویی تقریبا همسطح و هم قیمت هستند و کاربر می تواند یکی از آن ها را انتخاب کند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65°C, Economy, Glass, Intensive, night program, Pre-Rinse, Quick wash, Short
تعداد آپشن ها
5 آپشن
رده انرژی مصرفی
+A
صدا یا نویز
41 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
نقره ای
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
845 ارتفاع * 600 پهنا * 600 عمق
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha