بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی ال جی 325 ظرفیت 14 نفره مدل DFB325HD

LG QuadWash™ Steam Dishwasher, 14 Place Settings, EasyRack™ Plus, Inverter Direct Drive, ThinQ

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۱/۸
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۷/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
رده انرژی مصرفی
+++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی ال جی 325 ظرفیت 14 نفره مدل DFB325HD

ال جی به صورتی کلی ماشین های ظرفشویی زیادی را تولید کرده است اما 3 مدل از ان ها که بسیار پرفروش می باشند مدل های 512، 425 و 325 می باشند. ماشین ظرفشویی 325 بالارده ترین مدل از ماشین های ظرفشویی ال جی است  و تحت شماره مدل DFB325HD روانه بازار شده است. این ماشین ظرفشویی دارای رنگ دودی می باشد اما مدل نقره ای آن با شماره مدل DFB325HS روانه بازار شده است. 
 ماشین ظرفشویی ال جی 325 دارای 10 برنامه و 8 آپشن می باشد. شما برای شستشوی ظرف ها انتخاب هایی متفاوت را خواهید داشت. ال جی در این ماشین ظرفشویی از موتور اینورتر دار استفاده کرده است که در ادامه به کارایی آن می پردازیم. رده انرژی مصرفی آن A+++ بوده و میزان صدای آن 41 دسیبل می باشد. شما برای شستشوی تعداد کمی از ظرفها هم می توانید از این ماشین ظرفشویی استفاده کنید چراکه شستشوی نیم بار را دارد . تاخیر در فرایند شستشو و شستشوی پر فشار و...از آپشن های موجود در این ماشین ظرفشویی می باشند. در این ماشین ظرفشویی در زمانی که فرایند شستشو تمام شد درب آن به صورت اتوماتیک باز شده و بخار از ان خار ج می شود که به شستشوی سریع ظرف ها کمک می کند، این قابلیت Auto Open Air نام دارد. منوی این ماشین ظرفشویی مخفی است یعنی زمانی که شما درب را می بندید دیگر منوی تنظیمات را مشاهده نمی کنید. دکمه های تنظیم  بر روی لبه درب قرار دارند و به صورت لمسی می باشند.  و اما ماشین ظرفشویی ال جی 325 ....

طراحی در ماشین ظرفشویی ال جی 325

 ماشین ظرفشویی ال جی 325 دارای طراحی جذابی است. البته طراحی یک وجه سلیقه ای است. ماشین ظرفشویی ال جی 325 دارای منوی مخفی بوده، یعنی منو بر روی کناره درب بوده که با بستن درب دیگر منوی تنظیمات قابل مشاهده نیست. دستگیره آن پاکتی بوده و درب آن به طرف پایین باز می شود. قسمت داخلی این ماشین ظرفشویی از جنس استیل بوده  و ضد زنگ می باشد. رنگ ماشین ظرفشویی DFB325HD دودی می باشد. قسمت بخار شور ان بر روی قسمت پایینی درب بوده و این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه می باشد.

تعداد طبقه های ماشین ظرفشویی ال جی 325

 ماشین ظرفشویی ال جی 325 دارای 3 طبقه می باشد. طبقه پایینی به ظروفی مانند قابلمه و یا ماهیتابه اختصاص داده می شود و طبقه وسط هم برای ظروف متوسط و یا ظروف شیشه ای می باشد. طبقه بالایی برای ظروف ریز مانند کارد و چنگال و یا فنجان ها اختصاص داده شده است. هر طبقه می تاند در جهت عمودی به میزان 5 سانتیمتر تنظیم شود. شما می توانید ظرف های مورد استفاده 14 نفر را در این ماشین ظرفشویی قرار دهید. 

سیستم شستشوی در ماشین ظرفشویی ال جی 325

هر ماشین ظرفشویی یک نوع از سیستم شستشو را دارد. در این ماشیین ظرفشویی سیستم شستشو به صورت روتاری می باشد. اب در پره های چرخشی به جریان افتاده و بر روی ظرف ها جریان پیدا می کند. 

 

شستشوی نیم بار یا نیمه ظرفیت در ماشین ظرفشویی ال جی 325

حداکثر ظرفیت در این ماشین ظرفشویی، 14 نفره می باشد. شما می توانید این ماشین ظرفشویی به صورتی انعطاف پذیر استفاده کنید. شما می توانید ظرف های هر وعده غذایی را با این ماشین ظرفشویی شستشو دهید یعنی به عبارتی در آن قابلیت شستشوی نیم بار وجود دارد. زمانی که شما آپشن نیم بار را استفاده می کنید می توانید تعداد کمی از طرف ها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. با شستشوی نیم بار میزان مصرف اب و انرژی هم کاهش پیدا می کند.

 

برنامه ها و آپشن ها در ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HD

 در این ماشین ظرفشویی تعداد برنامه ها 10 عدد می باشد. شما می توانید با این ماشین ظرفشویی هر نوع ظرف با هر نوع لکه را شستشو دهید. البته به همراه برنامه ها از آپشن هایی هم استفاده شده است که معمولا با برنامه ها به صورت مکمل استفاده می شوند. تعداد آپشن ها هم 8 عدد می باشند. \

 

موتور اینورتر دایرکت درایو، کم صدا و کم مصرف

ال جی در ماشین ظرفشویی 325  از موتوری کارآمد استفاده کرده است. این موتور دارای اینورتر بوده و بسیار کم مصرف می باشد. البته این موتور چون به صورت مستقیم روتور را می چرخاند بسیار کم صدا نیز می باشد. صدا این ماشین ظرفشویی برابر با 41 دسیبل و رده انرژی آن هم A+++ می باشد.

 

بهترین ماشین ظرفشویی بخارشور دار، ماشین ظرفشویی ال جی 325

هر ماشین ظرفشویی قابلت بخار شور را ندارد، اما دو مدل از ماشین های ظرفشویی ال جی یعنی مدل DFB325HD و مدل DFB425FP دارای قابلیت بخار شور می باشند. بخار کارایی بالایی را دارد. از یک طرف از ایجاد لکه های سفید رنگ بر روی ظروف شیشه ای جلوگیری می کند و از طرفی دیگر ظرف ها را به صورت کامل باکتری زدایی می کند. 

 

خشک کردن ظرف ها با کلاس A در ماشین ظرفشویی ال جی با Auto Open Air

 برای کاربر نباید فقط شستشوی ظرف ها مهم باشد. خشک کردن ظرف ها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. شما می توانید با این ماشین ظرفشویی، کلاس خشک کردن A را داشته باشید. با قابلیت Condensing و Auto Open Air می توانید ظرف های به صورت 100 درصد خشک شده را داشته باشید.

 

ویژگی Auto Open Air

 ماشین ظرفشویی ال جی 325 بعد از شستشوی ظرف ها، انها را نیز خشک می کند. بعد از فرایند شستشو، درب به صورتی تا زاویه 30 درجه باز می شود و بخار از ماشین ظرفشویی خارج می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که جلوی ماشین ظرفشویی باید کامل باز باشد و چیزی جلوی ان قرار داده نشود. این فرایند خشک کردن ظرف ها را سریع تر می کند. این ویژگی فقط در ماشین ظرفشویی 325 وجود دارد. 

 

امکانات موجود در ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HD

 شما با این ماشین ظرفشویی برنامه هایی چون شستشوی ظروف ظریف(Delicate)، شستشوی پر فشار (Intensive)، شستشوی اقتصادی با دمای متوسط(Eco) و.... را میتوانید استفاده کنید. شستشوی با تاخیر  و یا شستشوی نیم بار از دیگر آپشن های آن می باشد. این ماشین ظرفشویی بسیار کم صدا بوده و تنها 41 دسیبل صدا را دارد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
DFB325HD
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
10 برنامه
تعداد آپشن ها
9 آپشن
رده انرژی مصرفی
+++A
صدا یا نویز
41 دسیبل
مصرف آب
6.7 لیتر
موتور
اینورتر دایرکت درایو
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
بخارشور
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
دودی
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha