بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 425 مدل DFB425FW

LG Dishwasher 14 sets DFB425FW

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۳۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 425 مدل DFB425FW

می دانید ماشین ظرفشویی کارایی بسیاری را دارد اما وقتی آپشن و امکانات بیشتر باشد می تواند بسیار مورد رضایت باشد. ال جی ظرفشویی 425 خود را با کارایی و قابلیت های بی نظیری روانه بازار کرده است که کارایی آن فقط به شستن ظرف ها معطوف نمی شود. ماشین ظرفشویی 425 ال جی دارای شماره مدل DFB425FW بوده و رنگ آن سفید می باشد. بنابراین اگر شما می خواهید رنگ سفید آن را خریداری کنید باید دنبال این شماره کد و یا مدل بگردید و اگر قصد خرید رنگ نقره ای آن را دارید همین ماشین ظرفشویی با شماره مدل DFB425FP با همان قابلیت و امکانات گزینه انتخابی فوق العاده ای می باشد. ظرفیت در ماشین ظرفشویی بر حسب تعداد ظرف هایی که در آن قرار می گیرد مشخص می شود. تعداد ظرف هایی که برای یک مجلس 14 نفره استفاده می شود را می توان در این ماشین ظرفشویی قرار داد. تعداد طبقه های ان 3 طبقه است بنابراین برای کارد و چنگال هم یک طبقه جدا در نظر گرفته شده است. اما ال جی به واسطه اینکه در آن از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده می کند رده انرژی بالا و یا کاهش مصرف انرژی را موجب شده است به گونه ای که در ان رده انرژی A++ می باشد. میزان صدای آن بسیار کم است البته جای تعجب نیست که همه ظرفشویی های ال جی و یا محصولات ال جی به واسطه موتور خطی صدای کمی دارند. صدای 42 دسیبل را می توان بسیار کم در نظر گرفت که اصلا احساس نمی شود. برنامه های کاربردی را با آپشن هایی دارد که شما می توانید با رجوع به قسمت وبلاگ و قسمت ماشین ظرفشویی نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی را مطالعه کنید. البته همراه دستگاه دفترچه راهنما وجود دارد که بسیار کمک کننده است. ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی با 3 طبقه، انتخابی گسترده را برای چیدن ظرف ها فراهم می کند. شستشوی سری، شستشوی اقتصادی و یا شستشوی نیمه ظرفیت از قابلیت های آن می باشد که برای هر نوع ظرف و یا هر تعداد از ظرف ها بسیار انعطاف پذیر می باشد. پنل کنترل آن لمسی بوده و دارای نشانگر دیجیتال می باشد. قیمت ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 425 به نسبت مدل ظرفشویی 512 بیشتر و از ماشین ظرفشویی 325 کمتر می باشد. 

 

خرید ماشین ظرفشویی ال جی 425

 

قابلیت هوشمند Smart ThinQ در ظرفشویی ال جی 425

ال جی کلا محصولات خود را با ویژگی های هوشمند روانه بازار می کند. در آن ها از وای فای استفاده شده است و قابلیت اتصال با وای فای مستقیم را دارند. Smart ThinQ ویژگی است که در آن وسایل هوشمند منزل می توانند به هم لینک شوند. مثلا شما می توانید ماشین ظرفشویی ال جی 425 که هوشمند می باشد را به گوشی و یا تلویزیون لینک کرده و در قسمت منوی داشبورد در تلویزیون و یا بر روی صفحه گوشی خود آن را تنظیم و کنترل کنید.

 

خرید ماشین ظرفشویی ال جی 425 هوشمند

 

شستشوی نیم بار و یا نیمه ظرفیت در ظرفشویی 14 نفره 3 طبقه ال جی

همیشه این ویژگی دغدغه کاربران می باشد. کاربران می خواهند از ماشین ظرفشویی برای هر وعده غذایی استفاده کنند. خوشبختانه ماشین ظرفشویی ال جی 425 دارای ویژگی شستشوی نیم بار است و در آن می توان ظرف را در تعداد کمی شستشو داد. شما می توانید در هر وعده غذایی حتی تعداد چند ظرف را با ظرفشویی 425 ال جی شستشو دهید. در شستشوی نیمه ظرفیت میزان مصرف آب و انرژی بهینه می شود و به گونه ای نیست که مقدار مصرف برای کل ظرفیت را داشته باشد.

 

شستشوی سریع یا توربو با ظرفشویی ال جی DFB425FW

یک آپشن در ماشین ظرفشویی ال جی 425 وجود دارد که شستشوی توربو (Turbo Wash) نام گرفته است. این قابلیت بسیار کارا می باشد. شما که عجله دارید و می خواهید ظرف های کثیف سریع شستشو داده شوند می توانید از این آپشن استفاده کنید. در این قابلیت پمپ اب و موتور با فشار بیشتری کار می کنند تا سخت ترین لکه ها از روی ظرف ها برداشته شود.

 

شستشوی توربو در ماشین ظرفشویی 435 ال جی

 

نوع شستشوی در ماشین ظرفشویی 425 ال جی

دو نوع سیستم شستشو در ماشین های ظرفشویی وجود دارد. سامسونگ بیشتر از سیستم WaterWall و ال جی بیشتر از سیستم Rotary استفاده می کند. معلوم نیست که کدام یکی کارایی بیشتری دارد. سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی ال جی 425 از نوع چرخشی و یا روتاری می باشد. در آن چهار پره بر روی روتور موتور نصب شده اند که منافذی برای خروج اب دارند. با چرخش این پره ها ظرف ها شسته می شوند.

 

شستشوی 4 پره ای در ماشین ظرفشویی ال جی 425

 

قابلیت شستشوی دو جانبه یا Dual Zone

 مطمئنا همه ظرف های شما به یک اندازه کثیف نیستند. معمولا قابلمه و یا ماهیتابه بیشتر کثیف بوده و لکه های سخت به جای مانده از غذا بر روی آن ها وجود دارد. ال جی در این ماشین ظرفشویی از ویژگی Dual Zone استفاده کرده است. شما می توانید  انتخاب کنید که در کدام قسمت شستشو با فشار بیشتری انجام شود.

 

موتور و مصرف انرژی

در ماشین ظرفشویی ال جی 425 رده انرژی برابر با ++A است. میزان مصرف آب نیز در آن 9 لیتر می باشد. می توان نتیجه گرفت که مصرف در ظرفشویی 3 طبقه ال جی 425 کم است. اما چه ویژگی مصرف انرژی را کاهش داده است. اینورتر در ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی حضور دارد. اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که هم مصرف را تا حدی کاهش می دهد و هم از موتور و ماشین ظرفشویی در برابر نوسانات برق محافظت می کند.

 

تعداد طبقه ها در ماشین ظرفشویی ال جی

ال جی در مدل 425 از 3 طبقه استفاده کرده است. شما می توانید ظرف های بزرگ را در پایین ترین طبقه و ظرف های متوسط و یا شیشه ای را در طبقه وسط و کارد و چنگال و.. را در طبقه بالایی قرار دهید. طبقه ها به اندازه 5 سانتیمتر می توانند در جهت عمودی تنظیم شوند و در نتیجه آن شما می توانید هر ظرف با هر اندازه ای را در  در ظرفشویی 425 جای دهید. هر طبقه نیز به خوبی تقسیم بندی شده است و هر اندازه از ظرف را می توان در جای مخصوص خود قرار داد.

 

خرید ماشین ظرفشویی ال جی از بانه مدل 425 تعداد 3 طبقه

قابلیت بخار شور در ظرفشویی 425 ال جی

بخار دو کاربرد اصلی را در شستن ظرف ها دارد. این ویژگی هم ظرف ها را باکتری زدایی می کند و موجب می شود روی آن ها لکه های سفید رنگ تشکیل نشود. معمولا وقتی ظرف ها با ماشین ظرفشویی شسته می شوند، ظروف شیشه ای لکه هایی سفید رنگ را خواهند داشت که از تبخیر اب و به جای ماندن رسوب تشکیل می شود. ال جی با قابلیت بخار این مشکل را برطرف کرده است.  بخار باکتری روی ظرف ها را با کارایی 99.99 درصدی حذف می کند. 

 

 

برنامه ها و آپشن ها در ماشین ظرفشویی ال جی 425

  در آن از 10 برنامه و 9 آپشن استفاده شده است. شما می توانید از آپشن ها به عنوان وجه کمکی برنامه ها استفاده کنید. این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشوی با بخار، شستشوی توربو، شستشوی سریع، شستشوی نمی بار یا نیمه ظرفیت و... را دارد که همین ویژگی ها آن را به بهترین ماشین ظرفشویی موجود در بازار تبدیل کرده است. تفاوت ماشین ظرفشویی ال جی 425 با ماشین ظرفشویی ال جی 325 در پنل کنترل ، رده انرژی و قابلیت باز شدن درب بعد از فرایند شستشو می باشد و همچنین تفاوت آن با ماشین ظرفشویی ال جی 512 در قابلیت بخار شور  و تعداد برنامه ها می باشد.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
10 برنامه
تعداد آپشن ها
9 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
46 دسیبل
مصرف آب
9 لیتر
موتور
اینورتر دایرکت درایو
سیستم شستشو
روتاری 4 بازو شستشو
شستشو توربو
بخارشور
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
نظرات کاربران
فرانک
1401/3/4
سلام
آیا پنل کنترل این ماشین ظرفشویی کوچک است و به صورت دو دیجیت می باشد.
ستاره
1401/3/4
سلام
قیمت ماشین ظرفشویی الجی TrueSteam چقدره
68946
مژگان
1401/3/4
سلام
قیمت بهترین ماشین ظرفشویی ال جی با قیمت پایین ترین آن چقدر فرق داره
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha