بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 المان 3 طبقه 14 نفره مدل SMS46MW20M

Bosch Dishwasher 4 Series 14 sets SMS46MW20M

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۴/۲
گروه محصولی :
برند :
۳۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
++A
اصل و اورجینال
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 المان 3 طبقه 14 نفره مدل SMS46MW20M

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 آلمان با شماره مدل SMS46MW20M به رنگ سفید می باشد. حالا رنگ نقره ای این ماشین ظرفشویی شماره مدل SMS46MI20M را دارد. با توجه شماره مدل در این ماشین های ظرفشویی در می یابیم که حرف I بیانگر رنگ نقره ای و حرف W بیانگر رنگ سفید است. ظرفشویی بوش المان با مدل ترکیه در یک سری تفاوتی ندارد و اختلاف قیمت به دلیل هزینه حمل و نقل است. اما ماشین ظرفشویی بوش آلمان چه ویژگی هایی را دارد. ظرفشویی بوش آلمان سری 4 دارای 3 طبقه است و ظرفیت 14 نفره را دارد هر چند در وب سایت بوش به ظرفیت 13 نفره اشاره شده است. داخل ظرفشویی به صورت کلی استیل می باشد که حتی کناره های درب هم از جنس استیل میباشد که در ماشین ظرفشویی سری 4 ترکیه کناره های درب از جنس بدنه است.( این تفاوت هیچ مغایرت کارایی را ایجاد نمی کند). میزان مصرف انرژی آن کم است و تنها 9.5 لیتر مصرف آب دارد. به صورت کلی از نظر مصرف انرژی و آب بسیار مقرون به صرفه می باشد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش آلمان سری 4 به نسبت دیگر سری های بالاتر کمتر است و به نسبت مدل ترکیه در سری 4 بیشتر می باشد. شما می توانید بهترین ماشین ظرفشویی بوش را با توجه به آپشن های موجود در آن انتخاب کنید و کشور مونتاژ تاثیری در کارایی ندارد. . 

 

 

 

ماشین ظرفشویی بوش المان سری 4

 

ماشین ظرفشویی بوش المان

بوش سری های مختلف در زمینه ماشین ظرفشویی دارید. برای نمونه ظرفشویی های بوش در سری های 4 تا 8 در بازار موجود می باشند. اما بوش ماشین ظرفشویی را در کشور آلمان و کشور ترکیه مونتاژ می کند. با اینکه از نظر کارایی در یک سری، تفاوتی در میان ظرفشویی های بوش مونتاژ ترکیه و مونتاژ آلمان وجود ندارد ماشین ظرفشویی بوش آلمان در سری 4 با شماره مدل SMS46MW20M به رنگ سفید می باشد. 

 

بهترین ماشین ظرشویی بوش

ظرفشویی های بوش قیمت های متفاوت دارند. معمولا بهترین ماشین ظرفشویی بوش متناسب با هزینه ای است که برای خرید در نظر گرفته می شود.  هر ماشین ظرفشویی آپشن های متفاوتی دارد که متناسب با آن قیمت هم متمایز می شود. اما باید عنوان کنیم که همه ماشین های ظرفشویی بوش عالی هستند و کارایی مورد انتظار را دارند. شما هر سری از ماشین های ظرفشویی بوش را خریداری کنید قطعا رضایت کامل را خواهید داشت. 

 

ظرفشویی بوش سری 4 آلمان با قابلیت ایمنی حرفه ای Aqua Stop

در ماشین ظرفشویی بوش سری 4 آلمان یک قابلیت فوق العاده وجود دارد که هم ایمنی است و هم راحتی کاربر را در پی دارد. در این ماشین ظرفشویی زمانی که اب از ماشین ظرفشویی خارج نشود و یا ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد، جریان اب ورودی به صورت اتوماتیک قطع می شود. این ویژگی Aqua Stop نام دارد. 

 

 

ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW20M با طراحی فوق العاده

طراحی بی نظیر با پنل دکمه ای و رنگ سفید براق را در ماشین ظرفشویی بوش به گونه ای است که با هر دکوراسیونی سازگاری دارد. در ظرفشویی بوش SMS46MW20M پنل دکمه ای است و به رنگ مشکی می باشد. داخل ماشین ظرفشویی از استیل ضد زنگ است. تعداد 3 طبقه دارد و طبقه های آن به صورت اسانسوری می باشند. ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 آلمان ظرف های زیادی را در خود جای می دهد و سبد های آن انعطاف بالایی را برای هر نوع ظرف و هر اندازه ظرف را دارند. 

 

برنامه های ماشین ظرفشویی بوش آلمان SMS46

ظرفشویی بوش سری 4 دارای برنامه های متنوعی است و استفاده از آن بسیار راحت است . در میان برنامه های آن شستشوی نیمه ظرفیت هم دیده می شود و شما می توانید حتی 2 عدد ظرف را در آن قرار دهید تا شسته شوند. در ظرفشویی بوش سری 4 المان متناسب با اندازه و نوع ظرف ها، مصرف آب و انرژی اعمال می شود که می توان گفت یک ظرفشویی اقتصادی است. پنل در آن از نوع دکمه ای است وگزینش برنامه ها با آن اسان می باشد. 

 

ظرفشویی بوش دکمه ای یا لمسی

با اینکه بیشتر کاربران ظرفشویی لمسی را ترجیح می دهند اما باید عنوان کرد که ظرفشویی بوش دکمه ای بهتر می باشد. معمولا با لمس دکمه ها میزان تاخیر زیاد است و از این رو حتی شرکت بوش جدیدا ظرفشویی های خود را با پنل دکمه ای روانه بازار می کند. هر چند انتخاب نوع پنل در مدل ماشین ظرفشویی برعهده کاربر است اما در واقع هر دو مورد خواهان و مخاطب خود را دارند. 

 

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 آلمان

معمولا ظرفشویی های ساخت آلمان قیمت بالاتری را دارند. اگر در یک سری مدل آلمانی به نسبت مدل ترکیه قیمت بیشتری را داشت نه به کارایی بر می گردد و نه به بهتر بودن مدل المانی بلکه به هزینه حمل بیشتر در مدل آلمانی مربوط می شود. بنابراین اینکه ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه به نسبت مدل آلمانی قیمتی کمتری را دارد به هزینه کمتر ترانزیت مروبوط می شود وگرنه دقیقا یکی می باشند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
SMS46MW20M
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65 - Eco 50 - Glas 40 - Intensive 70 - PreWash - Quick Wash 45 - Quick Wash 65 - Silence 50
تعداد آپشن ها
5 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
اصل و اورجینال
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha