بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار جدید 14 نفره مدل SMS8ZDI48Q

Bosch Dishwasher 8 Series Zeolite New SMS8ZDI48Q

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۲/۲۱
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار جدید 14 نفره مدل SMS8ZDI48Q

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار مدل SMS8ZDI48Q ساخت کشور آلمان و از بهترین های شرکت بوش است. در این ماشین ظرفشویی هر قابلیتی مثبت و کارا وجود دارد و از هر نظر مورد رضایت کاربر خواهد بود.  ظرفشویی بوش سری 8 معمولا همه قابلیت ها را در خود جای می دهد و از نظر آپشن ها حرفه ای می باشد. یکی از ویژگی های موجود در این ماشین ظرفشویی وجود زئولیت می باشد که خشک شدن ظرف ها را با زمان کمتر موجب می شود. حالا هر چند در دیگر مدل های بوش همانند ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه این قابلیت وجود ندارد اما روش Condencing هم برای خشک کردن ظرف ها فوق العاده است. این دستگاه دارای 3 طبقه است که شما به راحتی می توانید هر نوع ظرف با هر اندازه ای را در ان قرار دهید. ویژگی اسانسوری دارد و می توان طبقه آخری را از ماشین ظرفشویی بوش خارج کرد. ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار مدل SMS8ZDI48Q به صورتی 13 نفره است اما می توان ان را 14 یا 15 نفره هم در نظر گرفت. سیستم شستشوی آن به صورت روتاری است و میزان مصرف 9.5 لیتر آب را دارد. تعداد  8 برنامه و 6 آپشن دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. ماشین ظرفشویی بوش با کد SMS8ZDI48Q نقره ای می باشد و حرف Z در شماره مدل بیانگر سیستم خشک کن زئولیتی می باشد. رنگ آن به صورت استیل و ضد لکه است و به راحتی آثار انگشتان بر روی آن باقی نمی ماند. پنل کنترل آن لمسی دیجیتالی است و کار با آن بسیار راحت و لذت بخش است. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار نسبت به همه مدل های بوش بیشتر است و به نظر مدلی کامل از همه آپشن ها و برنامه می باشد. البته قیمت ماشین ظرفشویی بوش نسبت به برند هایی چون ال جی و یا سامسونگ با در دسترس بودن مدل های متنوع انتخابی تر است. شما می توانید این ماشین ظرفشویی سری 8 بوش را با قیمتی فوق العاده از فروشگاه دنیس کالا خریداری کنید.  

 

 

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 3 طبقه ساخت آلمان

 

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDI48Q

بوش ماشین های ظرفشویی متنوعی را در بازار دارد. سری های بوش هر کدام امکانات و ویژگی هایی را دارند. معمولا با بالا رفتن سری قیمت ماشین ظرفشویی بوش هم بیشتر می شود. برای نمونه ماشین ظرفشویی بوش سری 4 به نسبت مدل های سری 6 قیمتی کمتر دارد. حالا در یک سری هم ماشین ظرفشویی مونتاژ آلمان گرانتر از ماشین ظرفشویی مونتاژ ترک می باشد که دلیل آن هم هزینه حمل بیشتر برای مدل آلمانی است. با افزایش سری قابلیت ها و امکانات بیشتر می شوند و می توان گفت بیشتر در آپشن ها متمایز می شوند. با این حال بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDI48Q می باشد.

 

 ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار با موتور اکوسایلنس، کم صدا و با دوام

حقیقتا ماشین های ظرفشویی بوش صدای نسبی کمی را دارند. با اینکه موتور در ان ها از نوع گیربکسی نیست اما میزان لرزش کمی را دارند. ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار دارای موتوری کارآمد است. این موتور با وزنه هایی مهار شده تا کمترین لرزش را داشته باشد. داخل ماشین ظرفشویی به صورت ایزوله بوده و صدا از آن بیرون نمی رود. مصرف انرژی کم یکی دیگر از ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش SMS8ZDI48Q می باشد. 

 

ایمنی و جلوگیری از نشت آب Aqua Stop در ظرفشویی بوش سری 8

ظرفشویی بوش سری 8 تنها 9.5 لیتر اب را مصرف می کند. این نشان می دهد که این ماشین ظرفشویی مصرفی کم دارد. سیستم پاشش اب با سرعت و توان زیاد مصرف اب را کم کرده است. خوب در زمانی که ظرفشویی نشتی داشته باشد و یا اب از ظرفشویی خارج نشود، جریان اب ورودی به صورت اتوماتیک قطع می شود که به آن Aqua Stop می گویند. با این قابلیت آب محیط آشپزخانه را فرا نمی گیرد و از طرفی به موتور و کل سیستم آسیب نمی رسد.

 

شیر تنظیم یا شیر ایمنی در ظرفشویی بوش سری 8 

 

شستشوی انواع ظرف ها مخصوصا ظرف های شیشه ای

ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDI48Q برای هر نوع ظرفی برنامه ای را دارد. در این جا به برنامه شستشوی ظرف های شیشه ای می پردازیم. در این برنامه دما زیاد بالا نرفته و معمولا از 40 درجه بیشتر نمی شود. از طرفی پره های شستشو با سرعتی کمتر می چرخند. این نوع قابلیت برای این منظور است که ظرف ها شکسته نشوند. زمانی از این برنامه استفاده می شود که بیشتر ظرف ها شیشه ای باشند. در این ماشین ظرفشویی، این برنامه Glass Care نام دارد.

 

 

 

شستشوی اقتصادی و مصرف انرژی کمتر

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار مدل SMS8ZDI48Q یک برنامه اقتصادی را دارد. این برنامه مدت زمانی را دارد واز طرفی مصرف آب و انرژی را کم می کند. مثلا مدت زمانی بیشتر ظرف ها خیس شده و لکه های روی آن ها نرم می شود. این برنامه   Eco نام دارد.

 

خشک کردن ظرف ها با زئولیت در ظرفشویی بوش زئولیت دار سری 8

هر ماشین ظرفشویی، ظرف های را به صورت کامل خشک نمی کند اما ظرفشویی سری 8 بوش SMS8ZDI48Q با استفاده از زئولیت و Condensing ظرف ها را به صورت کامل خشک می کند. دیگر حتی ظرف های پلاستیکی هم به صورت کامل خشک می شوند. 

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDI48Q بهترین ظرفشویی بوش سری 8

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار SMS8ZDI48Q از بهترین ماشین های ظرفشویی بوش سری 8 می باشد. این محصول از شرکت بوش اخیرا وارد بازار شده است. سری 8 از محصولات بوش از جاروبرقی گرفته تا ماشین ظرفشویی  و ماشین لباسشویی بالاترین سری این شرکت می باشد. آنچه ماشین ظرفشویی بوش سری 8 را از دیگر سری ها متمایز می کند قابلیت زئولیت برای خشک کردن بهتر ظرف ها، برنامه و آپشن های بیشتر و همچنین طراحی می باشد. حالا  با شماره مدل SMS8ZDW48Q می باشد که این دو شماره مدل تنها در رنگ با هم تفاوت دارند. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 به نسبت دیگر سری ها بیشتر است. تفاوت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 و 6 تنها یکی دو آپشن می باشد و سری 6 با قیمتی بسیار پایین تر به فروش می رسد. در حال حاضر بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDI48Q می باشد که با رنگ سفید شماره مدل دیگری دارد. 

 

بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8

این سوال پیش می اید که بهترین ماشین ظرفشویی بوش کدام است. در واقع در سری 8 مدل ها  متنوع می باشند که همه آن ها مونتاژ آلمان هستند. ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان هر  مدلی که باشد معمولا دارای قابلیت زئولیت برای خشک کردن ظرف ها می باشد. معمولا این سری یک منوی لمسی بر روی درب را دارند  و در زمان بسته شدن درب دیده نمی شود. به این نوع ماشین ظرفشویی بوش، پنل مخفی می گویند. در حال حاضر بهترین ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDI48Q و یا مدل SMS8ZCI08E می باشند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
SMS8ZDI48Q
ظرفیت
13 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
9 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65 - Eco 50 - Glas 40 - Intensive 70 - PreWash - Quick Wash 45 - Quick Wash 65 - Silence 50
تعداد آپشن ها
6 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
46 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
بخارشور
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
نقره ای
دستگیره
پاکتی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha