بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه 14 نفره

۱۴۰۲/۱۰/۱۱

شرکت بوش مدل های مختلفی از ماشین ظرفشویی را در بازار دارد. محصولات بوش به صورت کلی در کشور آمان و کشور ترکیه مونتاژ می شود. محصولات ریز این شرکت در کشور های دیگر همچون اسلوونی و یا چین مونتاژ می شوند. به صورت کلی کشور مونتاژ تاثیری در کیفیت محصول ندارد اما ممکن است قابلیت ها و آپشن هایی را متفاوت داشته باشند. در زمینه ماشین ظرفشویی، شرکت بوش فوق العاده عمل کرده است. ظرفشویی بوش سری 4 چه مونتاژ آلمان و چه مونتاژ ترکیه دارای ظرفیت 14 نفره هستند یعنی تعداد ظروف یک مجلس 14 نفره را پوشش می دهند. ظرفشویی بوش سری 4 در دو دسته 2 طبقه و 3 طبقه موجود می باشند. ظرفشویی بوش 2 طبقه به نسبت ارزان تر می باشد و اختلاف قیمت آن با ظرفشویی 3 طبقه 2 واحد می باشد. ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان به نسبت گران تر می باشند اما در واقع تفاوتی آنچنان با مدل ترکیه ندارند. در این نوشته تفاوت های مدل آلمانی و ترکیه را ارائه می دهیم. 

 

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه بانه تی وی

ظرفشویی بوش سری 4، در دو رنگ سفید و نقره ای در فروشگاه بانه تی وی موجود است. ظرفشویی بوش 2 طبقه و ظرفشویی بوش 3 طبقه با اختلاف قیمت دو واحد در این فروشگاه موجود می باشند. محصولات بوش یعنی ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی دارای پک یونولیتی می باشند.

 

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4

سری 4 شامل مدل های زیادی می شود که با مونتاژ آلمان و ترکیه می باشند. همه مدل های بوش فوق العاده می باشند و می توان گفت در سری 4 همه در یک سطح بوده و زیاد تفاوتی با هم ندارند. 

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان به نسبت مدل ترک، گرانتر است و به نظر این اختلاف قیمت تاثیری در کارایی ندارد. اما دلیل گران بودن مدل آلمانی چیست؟ ظرفشویی المانی هزینه حمل بیشتری را دارد و در واقع از اروپا ارسال می شود و به نسبت دلیوری کشور های شرقی بسیار پر هزینه تر می باشد. برای نمونه ظرفشویی المانی به اندازه 6 واحد از ظرفشویی بوش ترکیه گرانتر می باشد. 

 

تفاوت ماشین ظرفشویی بوش ترکیه و آلمان

ظرفشویی بوش 3 طبقه سری 4 مونتاژ آلمان و مونتاژ ترکیه یک تفاوت بسیار کوچک را با هم دارند. کناره داخلی ماشین ظرفشویی بوش آلمان یعنی جایی که درب بسته و چفت می شود از استیل است و کناره درب در ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 از پلاستیک می باشد. در واقع این نوع تفاوت تاثیری در کارایی ماشین ظرفشویی ندارد. 

 

نظرات در مورد ماشین ظرفشویی بوش سری 4

شما وقتی ماشین ظرفشویی بوش را خریداری می کنید ممکن است داخل آن خیس باشد. این بدان معنی است که قبل از اینکه وارد بازار شوند یک تست نشتی اب را می گذرانند. حالا ممکن است آب بخار شود و به صورت لکه های سفید رنگ در ماشین ظرفشویی باشد. 


اما در مورد خشک کن، هیچکدام از ماشین هایی ظرفشویی دارای قابلیت خشک کن صد در صد نیستند. ماشین ظرفشویی ال جی 425 دارای سیستم بخار است اما باز ممکن است ظرف ها به صورت صد در صد خشک نشوند. 


شستشوی نیمه ظرفیت، استفاده روزمره از ظرفشویی بوش سری 4، می تواند بسیار کاربردی باشد. شما می توانید با تعداد کمی از ظرف ها، برنامه را انتخاب کنید تا ظرف ها شسته شوند اما از نظر اقتصادی و مصرف انرژی توصیه نمی شود.


ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه و یا آلمانی دارای قابلیت تنظیم سبد تا 5 سانتیمتر می باشد تا هر ظرفی با هر اندازه ای در آن جای گیرد اما ظروف بزرگتر و یا با لکه های سخت تر در پایین ترین طبقه قرار می گیرند
ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه تنها وردی آب سرد دارد و از هیتر سرامیکی برای گرم کردن اب استفاده می کند. بیشترین دما برابر با 70 درجه سانتیگراد است و به برنامه Intensive  مربوط می شود و کمترین دما هم برابر با 40 درجه سانتیگراد است و به ظروف شیشه ای اختصاص داده شده است و برنامه آن با عنوان Glass می باشد. 


تمیز کردن و نگهداری از ماشین ظرفشویی

اکثرا در ماشین ظرفشویی یک برنامه به خود دستگاه اختصاص داده شده است. شما می توانید از این برنامه استفاده کنید که در دستگاه باید هیچ ظرفی موجود نباشد اما روش هایی همچمون استفاده از سرکه و یا لیمو برای لکه بری و خوش بو کردن دستگاه توصیه شده است. 

برچسب ها راهنمای خرید ماشین ظرفشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha