بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بکو 28R22 بخارشور دار 28R22 مدل DFN28R22W

Beko Dishwasher 14 Sets DFN28R22W

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۱/۱۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بکو
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بکو 28R22 بخارشور دار 28R22 مدل DFN28R22W

ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W با ظرفیتی 14 نفره و تعداد 3 طبقه و قابلیت های متنوع از مدل های شرکت بکو است. ظرفشویی بکو 28R22 قابلیت های فوق العاده دارد. در ظرفشویی بکو از موتور پرو اسمارت استفاده شده است که ردهانرژی مصرفی A++ را دارد. میزان صدای ان 43 دسیبل است و می تواند با صدایی کم شستشوی ظرف ها را برای شما انجام دهد. بکو در این ماشین ظرفشویی از قابلیت های مختلفی بهره گرفته شده است که شستشوی بهینه ظرف ها را موجب شده و سرعت عمل آن می تواند رضایت کامل کاربر را موجب شود. ماشین ظرفشویی بکو  DFN28R22W می تواند هر ظرف را با هر اندازه ای در خود جایی دهد. شما می توانید طبقه ها را در راستای عمودی حرکت دهید و البته در جهت افقی هم قابل تنظیم می باشند. جنس داخلی این ماشین ظرفشویی بخارشو از استیل می باشد و تا حدودی نسبت به لکه گرفتن مقاومت دارد. استیل زنگ نمی زند و می تواند استفاده مادام العمری باشد. بکو در این ماشین لباسشویی از قابلیت هایی چون بخارشور و یا برنامه های کاربردی چون شستشوی نیمه ظرفیت و یا شسشتوی سریع استفاده کرده است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

ماشین ظرفشویی بکو 28R22

 منظور از ظرفیت 14 نفره در هر ماشین ظرفشویی، جایگیری تعداد ظرف های مورد استفاده برای تعداد 14 نفر می باشد. ممکن است در یک مهمانی از تعداد 14  ست ظرف استفاده شود و همه این ها را می تواند در ماشین ظرفشویی جایی دارد. بنابراین ظرفیت 14 نفره به معنی جایگیری تعداد 14 عدد ظرف نیست. ظرف ها می توانند فنجان ها، قاشق و کارد و چنگال، بشقاب ها، کاسه سوپ خوری، ظرف سالاد و... باشند. 

 

ماشین ظرفشویی 28R22 بکو 3 طبقه

تعداد طبقه در ماشین ظرفشویی اهمیت زیادی دارد. بعضی از ماشین های ظرفشویی دارای 2 طبقه بوده و برای کارد و چنگال از سبد استفاده می شود که می توان سبد را در طبقه دوم قرار داد. ماشین های ظرفشویی 3 طبقه دیگر از این سبد استفاده نمی کنند هر چند مدل هایی هستند که هم از این سبد استفاده می کنند و هم سبدی برای کارد و چنگال در بالاترین سطح دارند. ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W  دارای 3 طبقه است. هر طبقه برای دسته ای ظرف ها استفاده می شود. طبقه پایین برای ظروف بزرگ و بسیار کثیف و طبقه وسط برای ظروف شیشه ای و ظریف و طبقه آخری و یا بالاترین طبقه برای کارد و چنگال و دیگر ظرف های ریز کاربرد دارد.

 

ماشین ظرفشویی بکو 28R22 با 3 طبقه در فروشگاه دنیس کالا

چینش ظرف ها در ماشین ظرفشویی بکو

ظرف ها در ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W نیاز به چینش اساسی دارند. معمولا باید هر ظرف را در جای خود قرار داد. کاربر به مرور زمان با نحوه چینش ظرف ها آشنا می شود. سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی بکو 28R22 از نوع روتاری است و در آن یک پره در پایین ترین سطح می چرخد و اب را بر روی ظرف ها به جریان می اندازد. به هر صورت هر طبقه خود می تواند ویژگی انتخابی را برای کاربر فراهم کند. می تواند با توجه به تعداد ظرف ها و یا اندازه آن ها هر طبقه را به گونه ای تنظیم کرد و فضای در دسترس را افزایش داد

 

تنظیم طبقه ها در ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو DFN28R22W

شما می توانید هر طبقه را به میزان 5 سانتمیر بالا و یا پایین تنظیم کنید. البته باید عنوان کنیم که این تنظیم شامل طبقه آخری نمی شود. طبقه ها به صورت کشویی و یا ریلی می باشند و خیلی راحت می توان آن ها را بیرون آورده و ظرف ها را روی ان ها قرار داد.

 

 ظرفشویی بکو مصرف آب و انرژی با رده انرژی A++

 در ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W رده انرژی مصرفی برابر با A++ می باشد. بکو در این ماشین ظرفشویی از موتور پرواسمارت استفاده می کند و میزان مصرف انرژی کمی دارد. بکو یکی از برند های تولید کننده ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی است که قابلیت فوق العاده و میزان بهینه ای از مصرف دارد. در این ماشین ظرفشویی میزان مصرف اب به صورت میانگین برابر با 9.5 لیتر است و می تواند با کمترین فشار اب هم ظرف ها را مورد شستشو قرار دهد. 

 

برنامه های ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W

 بکو در ماشین ظرفشویی DFN28R22W از تعداد 8 برنامه استفاده می کند. هر برنامه کاربرد خاص خود را دارد. برنامه Eco 50 ظرف ها را به صورت بهینه در دمای 50 درجه شستشو می دهد. برنامه اتوماتیک ظرف ها را به صورت اتوماتیک با درجه دمای مشخص تمیز می کند. برنامه شستشوی پر فشار یا Intensive 70 یک برنامه است که در آن دمای اب بالا بوده و با بخار ظرف ها را شستشو می دهد. با این برنامه لکه های سفید رنگ بر روی ظروف شیشه ای ایجاد نمی شوند. برنامه پر فشار برای شستشوی ظرف های با لکه های سخت کاربرد دارد و معمولا ظرف ها را به صورت ایده آل تمیز می کند. برنامه دیگر در ان Glass 40 است که در دمای 40 درجه عمل کرده و برای شستشوی ظرف های شیشه ای استفاده می شود. ظروف شیشه ای نسبت به دما حساس بوده و معمولا نباید دما در رده ای بالا باشد.

 

شستشوی نیم بار در ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو

همیشه تعداد ظرف ها آنقدر زیاد نیست که بتوان با ان ها ماشین ظرفشویی را پر کرد. ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W می تواند در حالت نیم بار هم کار کند. شما می توانید هر تعداد ظرف که بخواهید داخل آن قرار دهید  تا مورد شستشو قرار گیرند. در یان آپشن میزان مصرف انرژی و آب به نسبت حالتی که تعداد ظرف ها زیاد استف کمتر می باشد.

 

قابلیت و ویژگی Aqualentense در ماشین ظرفشویی بکو DFN28R22W

ماشین ظرفشویی بکو 28R22 یک قسمت پر فشار دارد که برای شستشوی قابلمه ها و ظروفی مانند ماهی تابه و .. استفاده می شود. این قسمت ثابت بوده و باید ظرف ها طوری چیده شوند تا آن دسته از ظروف کثیف درست بالای قسمت Aqualentense قرار بگیرند. تصویر آن را در زیر آورده ایم.

 

شستشوی قابلمه ها با ماشین ظرفشویی بکو 28R22

 

امکانات موجود در ماشین ظرفشویی بکو 28R22

این ماشین ظرفشویی دارای ویژگی Galss Shield است. در آن می توان لیوان ها را روی قسمت Galss Shield قرار داد تا ایمنی آن ها تضمین شده باشد. 3 سطح اسپری دارد و می تواند خیلی کاربردی عمل کند. میزان صدای آن کم بوده و می توان در زمان خواب هم ظرف ها را با آن شستشو داد. ویژگی Water Safe را دارد و در هنگام نشتی می تواند جلوی اب ورودی را بگیرد و آب را قطع کند. دارای تاخیر در فرایند شستشو است و می تواند زمان تاخیر را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کرد.

 

ماشین ظرفشویی 28R22 بخارشور دار

 در ماشین ظرفشویی بخار می تواند نقش حیاتی را داشته باشد. بخار می تواند از ایجاد لکه های سفید رنگی بر روی ظروف شیشه ای جلوگیری کند و از طرفی ظرف ها را با کتری زدایی می کند. بخار با افزایش دما شکل می گیرد و به مدت 5 دقیقه ادامه دار خواهد بود. معمولا بخار در آخر فرایند شسشتو اعمال می شود. ماشین ظرفشویی بکو قابلیت بخار شور را دارد. دیگر بر روی ظرف های شما لکه های سفید ایجاد نمی شود. معمولا لکه های سفید ناشی از املاح موجود در اب هستند و در صورتی که بر روی ظرف ها باقی بمانند تمیز کردن و محو کردن آن ها مشکل می باشد.

 


بخار شور در ماشین ظرفشویی بکو 28R22

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بکو
مدل
DFN28R22W
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65°C, Economy, Glass, Intensive, night program, Pre-Rinse, Quick wash, Short
تعداد آپشن ها
4 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
42 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
پرو اسمارت
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
بخارشور
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha