بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مونتاژ ترکیه نقره ای SMS6HMI28Q

Bosch Dishwasher 6 Series 13 sets SMS6HMI28Q

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۲/۱۸
گروه محصولی :
برند :
۳۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
اصل و اورجینال
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مونتاژ ترکیه نقره ای SMS6HMI28Q

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل های مختلفی دارد که در دو مونتاژ آلمان و ترک وارد بازار می شود. مدل های قدیمی الان در بازار موجود نیستند و مدل SMS6HMI28Q به عنوان جدید ترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مونتاژ ترکیه به رنگ نقره ای در اختیار کاربران قرار گرفته است. ظرفشویی بوش سری 6 نسبت به مدل های سری 4 دارای قابلیت های فوق العاده و آپشن های بیشتری است. برای نمونه گزینه و یا برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی machine Care و یا آپشن وای فای در سری 6 موجود و در سری 4 موجود نیست. ظرفشویی بوش SMS6HMI28Q دارای ظرفیتی 14 نفره و تعداد 3 طبقه است. شما می توانید گزینه های انتخابی زیادی را برای چیدن و یا شستن انواعی از ظرف ها داشته باشید. طبقه ها با ویژگی اسانسوری که دارند هر نوع و هر اندازه ظرف را در خود جای می دهند. رنگ این ماشین ظرفشویی نقره ای می باشد که بر روی آن برچسب زرد رنگی وجود دارد. این برچسب کنده شده و رنگ استیل و خوش نقش ان نمایان می شود. پنل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه دکمه ای است و کشیده می باشد. در قسمت طرفین پنل دکمه های شروع و مکث قرار گرفته است. تمام قسمت داخلی و یا مخزن آن از استیل است و لکه به خود نمی گیرد. تنها آب سری به ماشین ظرفشویی وصل می شود و برای گرم کردن اب از هیتر استفاده می کند. برنامه های کاربردی دارد که شستشوی نیمه ظرفیت و یا شستشو اقتصادی در میان آن ها قرار گرفته است. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه نزدیک به قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه می باشد که در بالا به صورت کلی تفاوت های آن ها را بیان کردیم. خرید ماشین ظرفشویی بوش ترکیه سری 6 به صورتی پیشنهاد می شود چراکه یکی از کاربردی ترین دستگاه ها و یا محصولات شرکت بوش است. 

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 نقره ای

در ماشین های ظرفشویی بوش حرف I در شماره مدل بیانگر رنگ نقره ای می باشد. برای نمونه ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه مدل SMS6HMI28Q به رنگ نقره ای و ماشین ظرفشویی بوش سری 6 سفید ترکیه مدل SMS6HMW28Q می باشد. در سری 4 هم بدین صورت می باشد. ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه سفید با شماره مدل SMS46NW01B ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه نقره ای با شماره مدل SMS46nI01B می باشد. هر سری از مونتاژ ترک و یا آلمان دو رنگ دارد و هر رنگی شماره مدل و کدی خاص دارد. 

 

ظرفشویی بوش 3 طبقه مونتاژ ترکیه سری 6

 برای برخی از کاربران تعداد طبقه در ماشین ظرفشویی از اهمیت بیشتری برخوردار است. ظرفشویی بوش HMI28Q دارای 3 طبقه است. درطبقه اول شما ظرف های بزرگ و یا بسیار کثیف را باید قرار دهید. در طبقه دوم ظرف های متوسط یا شیشه ای قرار می گیرند. در طبقه آخر هم کارد و چنگال و یا فنجان ها چیده می شوند. نحوه چیدن ظرف ها از آهمیت بالایی برخوردار است. طبقه ها را می توان در جهت عمودی به اندازه ای معمولا 5 سانتیمتر جابجا کرد. بنابراین هر اندازه ظرف در این ماشین ظرفشویی جای می گیرد. بوش در وب سایت خود بیشتر به ظرفیت 13 نفره اشاره می کند اما در اصل ظرفیتی برابر با 14 نفره را می توان برای ماشین ظرفشویی سری 6 در نظر گرفت.

 

 

طراحی ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه نقره ای

ظرفشویی بوش SMS6HMI28Q دارای طراحی جذابی است. رنگ نقره ای  می تواند برای دکوراسیون منزل شما فوق العاده باشد. مهمتر آنکه ماشین های لباسشویی بوش و یا از برند های دیگر با رنگ این ماشین ظرفشویی همسان می شوند. رنگ آن به گونه ای است که بر روی روی خود آثر انگشت به جای نمی گذارد و آن را Anti Finger Print می نامند. داخل آن از کشو هایی ریلی ساخته شده است که راحتی کار کاربر و یا کیفیت ساخت بالایی را دارد. هر چند محفظه داخلی از استیل می باشد و بر روی خود لکه نمی گیرد اما در هر صورت تمیز کردن آن آسان می باشد. پنل کنترل و یا برنامه ها در ظرفشویی بوش سری 6 کشیده یا خطی است و پنل دیجیتالی در وسط می باشد. میزان صدای آن کم است چراکه بوش به خوبی آن را از نظر صوتی ایزوله کرده است. 

 

جلوگیری از نشتی آب و ایمنی کار با ظرفشویی بوش

بوش در همه مدل های ماشین ظرفشویی خود از سیستم جلوگیری از نشتی آب استفاده می کند. این سیستم Aqua Stop نام دارد. در زمانی که آب نشتی داشته باشد و یا اینکه آب از خروجی انتقال داده نشود سیستم ورودی آب قطع می شود. این ویژگی موجب می شود تا آب محیط آشپزخانه را فرانگیرد و از طرفی برای ایمنی دستگاه هم بسیار کاربردی می باشد. حالا نه تنها ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه بلکه همه مدل های ماشین ظرفشویی بوش این قابلیت را دارند. 

 

شستشوی نیمه ظرفیت یا دیگر برنامه های ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS6HMI28Q

 شاید همیشه تعداد ظرف های زیادی برای شستن با ماشین ظرفشویی بوش SMS6HMI28Q را نداشته باشید. یک برنامه در این ماشین ظرفشویی با عنوان شستشوی نیمه ظرفیت قرار دارد. این برنامه برای شستن تعداد کمی از ظرف ها به کار می رود. متناسب با تعداد ظرف ها و وزن آن ها شستشو صورت می گیرد و از مصرف اب و انرژی زیاد جلوگیری می شود. البته برنامه های آن زیاد است و در میان آن ها شستشوی اقتصادی Eco قرار دارد. برای ظرف های شیشه ای هم برنامه ای کاربردی هست که معمولا این برنامه Glass Care نام دارد. شما می توانید در مورد برنامه های ماشین ظرفشویی بوش اطلاع کسب کنید و هر برنامه را در جای خود به کار ببرید تا هم ایمنی ظرف ها و هم شستشویی ایده آل و هم میزان مصرف بهینه محقق شود. 

 

وای فای و شستشوی اتوماتیک مخزن در ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه

ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه نقره ای دارای قابلیت وای فای می باشد. این قابلیت کارایی خاص خود را دارد و انگار می توان با گوشی و یا هر وسیله هوشمند دیگری آن را کنترل کرد. در قیمت سمت راست یک دکمه و یا برنامه برای خود دستگاه اختصاص داده شده است. شما می توانید بعد از هر دوره 5 ماهه ماشین ظرفشویی و دیگ و یا مخزن آن را با این برنامه تمیز کنید. زمانی که از این برنامه استفاده می کنید نباید در داخل ماشین ظرفشویی ظرف و یا چیز اضافی وجود داشته باشد. 

 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ترکیه

 معمولا ماشین های ظرفشویی بوش قیمت هایی متفاوت دارند و آن هم با وجود آپشن ها می باشد. در واقع همیشه ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ آلمان قیمتی بیشتر به نسبت ماشین ظرفشویی بوش مونتاژ ترکیه دارد و دلیل آن ها در یک سری علاوه بر وجود یک آپشن احتمالی بیشتر، به هزینه حمل و نقل برمی گردد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
SMS6HMI28Q
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65 - Eco 50 - Glas 40 - Intensive 70 - PreWash - Quick Wash 45 - Quick Wash 65 - Silence 50
تعداد آپشن ها
5 آپشن
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
نقره ای
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
845 ارتفاع * 600 پهنا * 600 عمق
اصل و اورجینال
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha