بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه سفید مدل SMS45DW10Q

Bosch Dishwasher 12 sets 4 series White SMS45DW10Q

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۲/۱۸
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
2 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
+A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه سفید مدل SMS45DW10Q

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه مدل SMS45DW10Q یکی از ظرفشویی های بوش است که قطعات آلمان و مونتاژ کشور ترکیه می باشد. در واقع از نظر کارایی و کیفیت ساخت با مدل های آلمانی تفاوتی ندارد اما به نسبت آن ها با قیمتی کمتری به بازار عرضه می شود. ظرفشویی بوش سری 4 دارای مدل هایی متنوع از کشور آلمان و کشور ترکیه می باشد که SMS45DW10Q یکی از مدل هایی است که در اینجا به آن می پردازیم. در این ماشین ظرفشویی ظرفیت 12 نفره اعلام شده است اما به نظر می رسد تعداد ظرف هایی یک مجلس 14 نفره را پوشش دهد. در آن از ویژگی ایمنی در برابر نشت آب بهره گرفته شده است که بسیار رضایت بخش می باشد.  تعداد طبقه های ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه برابر با 2 عدد است و برای کارد و چنگال از یک سبد کوچک استفاده می شود. سیستم شستشوی آن روتاری است و میزان مصرف آب در آن برابر با 9.5 لیتر می باشد. پنل کنترل آن دکمه ای به رنگ مشکی است و تعداد 6 برنامه و 4 آپشن را در خود جایی داده است. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه به نسبت سری های بالاتر یا همان سری مونتاژ آلمان کمتر است و کارایی برابر با آن ها را ارائه می دهد. 

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

بوش ظرفشویی های خود را در سری های مختلف روانه بازار می کند. با هر سری یک مقدار آپشن و یا برنامه بیشتر را اضافه می کند. البته می توان گفت که پایین ترین سری همان کارایی مورد انتظار کاربر را پیاده می کند. ظرفشویی بوش سری 4 چه مدل آلمانی و چه مدل ترک دارای یک پنل دکمه ای می باشند و تعداد 6 برنامه و 4 آپشن دارند. ظرفشویی بوش سری 6 آلمان دارای زئولیت است و ظرفشویی بوش سری 6 ترک دارای زئولیت نیست و همین ویژگی ها است که در قیمت آن ها تاثیر می گذارد. هم ظرفشویی بوش المان و هم مدل ترک دارای مخزن استیل می باشند با این تفاوت که مدل ترک دارای کناره درب پلاستیک است ولی در مدل آلمانی استیل می باشد که تاثیری خاص در کارایی ندارد و راه تشخیص به حساب می اید. 

 

ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 با قابلیت ایمنی در برابر نشت آب Aqua Stop

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه دارای قابلیتی فوق العاده است. در آن از سنسوری بهره گرفته شده است که کمک می کند تا در زمان نشتی آب، جریان اب ورودی قطع شود. اگر اب از ماشین ظرفشویی بنابه هر دلیلی خارج نشود و یا ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد، از ورود اب به ماشین ظرفشویی جلوگیری می شود که ایمنی دستگاه حفظ شده و همچنین از خیش شدن محیط جلوگیری می شود.

 

ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 و برنامه های آن

در ظرفشویی بوش SMS45DW10Q از 6 برنامه استفاده شده است. برنامه های آن کاربردی اند و می توان برای انواعی از ظروف آن ها را استفاده کرد. برنامه شستشوی ظروف شیشه ای یا برنامه اتوماتیک 45 درجه تا 65 درجه سانتیگراد از مهمترین برنامه های آن می باشد. آپشنی کاربردی در میان آپشن های آن، شستشوی نیمه ظرفیت یا Half Load می باشد که برای شستشوی ظرف های کم به کار گرفته می شود. شما می توانید با مطالعه پنل نحوه انتخاب برنامه ها را برای شستن ظرف ها به کار ببرید. 

 

ظرفشویی بوش 2 طبقه یا شستشوی بهتر ظرف ها

ظرفشویی بوش ترکیه SMS45DW10Q دارای دو طبقه می باشد. شما بایستی ظروف بسیار کثیف را در طبقه اول و ظروف شیشه ای و ... را در طبقه دوم قرار دهید. کارد و چنگال هم در طبقه اول در یک سبد قرار می گیرند. طبقه ها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند از این رو می توانید هر اندازه ای از ظرف ها را می توانید در سبد ها قرار دهید. 

 

سیستم شستشوی روتاری 

معمولا و به صورت کلی در همه ظرفشویی های موجود در بازار و از همه برند ها، از سیستم شستشوی روتاری استفاده می شود. البته سامسونگ یک ماشین ظرفشویی با سیستم شستشوی دیواره ای WaterWall دارد. 

 

قیمت و مشخصات ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه

ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه مدل های مختلف به شرح زیر دارد:
ظرفشویی بوش ترکیه مدل SMS46NW01B
ظرفشویی بوش ترکیه مدل SMS46NI01B
ظرفشویی بوش ترکیه مدل SMS46NB01B
ظرفشویی بوش ترکیه مدل SMS45DI10Q
ظرفشویی بوش ترکیه مدل SMS45DW10Q که در اینجا به آن پرداخته ایم. میزان مصرف انرژی کم، صدای کم و مصرف آب 9.5 لیتر از ویژگی های آن می باشد. تعداد برنامه های متنوع و آپشن های کاربردی از ویژگی های مورد رضایت در جهت انتخاب بهترین برنامه می باشد. داخل مخزن آن استیل و ضد لکه است و خشک کردن ظرف ها را با روش کاندنسینگ Condensing انجام می دهد. قیمت ظرفشویی بوش ترکیه سری 4 به نسبت دیگر مدل های همین سری کمتر است.د.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
SMS45DW10Q
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
2 طبقه
تعداد برنامه
6 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Intensiv70 °C,Auto45-65 °C,Eco50 °C,Silence,Glas,1h65 °C,Schnell45 °C,Vorspülen
تعداد آپشن ها
5 آپشن
رده انرژی مصرفی
+A
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
نقره ای
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
845 ارتفاع * 600 پهنا * 600 عمق
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha