بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی 1400 دور اکوبابل مدل WW80J54E0BX

Samsung Ecobubble Washing machine 8Kg 1400RPM WW80J54E0BX

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
8 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
ویتنام
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی 1400 دور اکوبابل مدل WW80J54E0BX

ماشین لباسشویی یکی از وسایل خانگی پرکاربرد در هر منزلی می باشد. سامسونگ ماشین های لباسشویی فوق العاده ای را روانه بازار کرده است و مدل WW80J54E0BX با ظرفیت 8 کیلوگرم و چرخش 1400 دور یکی از آن ها می باشد. ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ WW80J54E0BX  دارای تعداد 14 برنامه بوده و به همراه برنامه ها از آپشن هایی هم استفاده می شود. آپشن های  آن شامل شستشوی با تاخیر، قابلیت اتو کردن آسان، انتخاب برنامه و درجه حرارت به صورت اتوماتیک و دستی و... می شوند. طراحی لباسشویی سامسونگ 8 کیلو بسیار جذاب است و می تواند کارایی فنی به همراه کاربری اسان را داشته باشد. در لباسشویی سامسونگ 8 کیلو ویتنام از هیتر سرامیکی استفاده شده که به کارایی لباسشویی 8 کیلویی سامسونگW80، افزوده است. در ادامه لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور J54 را بیشتر توصیف می کنیم. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی نقره ای ویتنام به نسبت فوق العاده می باشد. در لباسشویی 8 کیلویی اکوبابل EcoBubble از قابلیت هایی استفاده شده است که به بعضی از ان ها می پردازیم.

 

ماشین لباسشوی 8 کیلویی اکوبابل 1400 دور ویتنام

 

 لباسشویی سامسونگ 8 کیلو ویتنام W80 با موتور اینورتر دیجیتال، مصرف انرژی کم و کارایی بالا

اینورتر یک قطعه و یا یک برد الکترونیکی است که وظیفه تبدیل جریان ها را برعهده دارد. در ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. لباسشویی 8 کیلویی اکوبابل بخار شور دار؛ به واسطه همین قطعه مصرف انرژی کم دارد و از طرفی ایمنی آن نیز تامین شده است. برد اینورتر از موتور و ماشین لباسشویی در برابر شوک های الکتریکی و یا نوسانات برق محافظت می کند و طول عمر موتور و دستگاه را افزایش می دهد.

 

لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ 1400 دور با موتور اینورتر دیجیتال

 

 لباسشویی 1400 دور سامسونگ 8 کیویی با هیتر سرامیکی، مصرف انرژی کم و کلاس شستشوی A

هیتر در ماشین لباسشویی وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارد. در ماشین لباسشویی سامسونگ WW80 از هیتر سرامیکی استفاده شده است. هیتر سرامیکی به نسبت هیتر المنتی کارایی بالاتری را دارد. اولا سرامیک به خود رسوب اب را نمی گیرد و کارایی گرم کنندگی و یا حرارت دهی خود را حفظ می کند دوما میزان مصرف انرژی به واسطه همین قابلیت کاهش می یابد. هیتر خیلی سریع اب را گرم می کند و متناسب با دمای برنامه راحت تر هماهنگ می شود. 

 

شستشو با تاخیر، صرفه جویی در مصرف زمان در جدید ترین ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی

شما می توانید لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و زمان شستشوی را به ساعات دلخواه به تعویق بیندازید. در این ماشین لباسشویی زمان تعویق 0.5 تا 23 ساعت می باشد. این ویژگی می تواند موجب صرفه جویی در زمان شود. 

 

درام استیل و ضد زنگ بودن آن در لباسشویی سامسونگ اکوبابل 8 کیلویی

درام و یا محفظه شستشو در ماشین لباسشویی WW80 از استیل ضد زنگ می باشد و روی آن طرحی پیاده شده است که فرایند ابکشی و یا حذف کف را اسان تر می کند و به این ویژگی طراحی دیاموند می گویند. ماشین لباسشویی WW80 دارای برنامه ای برای شستشوی خود درام می باشد که باید در هنگام استفاده از آن هیچ لباسی در داخل ماشین لباسشویی نباشد و بلکه فقط  شوینده در محفظه خود قرار داده می شود و برنامه اجرا می شود.

درام استیل و ضد زنگ بودن آن در لباسشویی سامسونگ اکوبابل 8 کیلویی

لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی اکوبابل EcoBubble

  لباسشویی هایی سامسونگ اکثرا دارای ویژگی شستشوی حبابی می باشند. مدل J54 ساخت ویتنام است و دارای اکوبابل و یا شستشوی حبابی می باشد. اما شستشوی حبابی EcoBubble چیست؟ شستشوی حبابی در دمای کم صورت می گیرد. در آن شوینده و آب در دمای کم با هم مخلوط شده و حباب تولید می شود. حباب ها به واسطه آنتروپی بیشتر دارای قدرت لکه بری بیشتر هستند. شستشوی اکوبابل هم میزان مصرف انرژی را کمتر می کند و هم ایمنی لباس های حساس به دما را موجب می شود. 

 

لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی اکوبابل EcoBubble

 

ماشین لباسشویی سامسونگ بخارشور دار 8 کیلویی

امروزه همه لباسشویی های سامسونگ دارای بخار شور می باشند. لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ J54 یا WW80 ساخت ویتنام بوده و دارای بخار شور می باشد. در این دستگاه دما بالا رفته و بخار تولید می شود. بخار  بر روی لباس ها پخش می شود و موجب نرم شدن آن ها می شود و از طرفی مواد آلرژی زا به میزان 99.99 درصد از روی لباس ها حذف می شوند. 

 

 

برنامه های متنوع برای شستشوی هر نوع لباس با لباسشویی WW80 

تنوع برنامه می تواند کارایی ماشین لباسشویی را افزایش دهد. برنامه شستشوی 15 دقیقه ای می تواند حجم کمی از لباس ها را سریع شستشو دهد. برنامه شستشوی Mix برای هر نوع لباسی به کار می رود و به نسبت دیگر برنامه ها بیشتر استفاده می شود. دیگر برنامه ها باید متناسب با نوع لباس ها استفاده شوند. آپشن هایی چون Easy Iron و یا Intensive هر کدام کاربردی خاص دارند. اولی دمای اب را بالا می برد تا بخار تشکیل شود و چروک روی لباس ها برداشته شود و دومی هم برای لباس های بسیار کثیف  به کاربرده می شود. 

 

ورودی فقط آب سرد و سیستم گرمایش ایده آل

ماشین لباسشویی سامسونگ WW80 تنها یک ورودی اب سرد دارد و برای گرم کردن اب از هیتر کاربردی استفاده می شود. سیستم ایمنی جریان را دارد. زمانی که در ماشین لباسشویی نشتی به وجود بیاید، جریان ورودی اب به صورت اتوماتیک قطع می شود. گرم کردن اب متناسب با برنامه صورت می گیرد و البته می توان به صورت دستی دمای اب را تنظیم کرد. 

 

جدید ترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80J54E0BX 

ماشین لباسشویی سامسونگ WW80J54E0BX  به تازگی وارد بازار شده است و کارایی بالایی را نیز دارد. این ماشین لباسشویی دارای شستشوی حبابی بوده و می تواند برای لباس هایی که به حرارت حساسیت دارند بسیار مناسب باشد. در آن حباب از ترکیب شوینده و اب تشکیل شده و وارد مخزن و یا درام می شود. حباب چون آنتروپی بیشتری را دارد راحت تر در الیاف لباس نفوذ می کند و لکه ها را بر می دارد. به این قابلیت اکوبابل می گویند. 

 

شستشوی محفظه شوینده در هر سیکل با برنامه Drum Clean در ماشین لباسشویی 8 کیلویی

در ماشین لباسشویی سامسونگ WW80 محفظه شوینده در هر سیکل شستشو داده می شود. معمولا در این محفظه تاید قرار می گیرد که جامد به صورت پودر بوده و جامد می باشد. معمولا تاید رسوب می کند و ممکن است با چسبندگی که دارد داخل محفظه باقی بماند. در هر سیکل شستشو این محفظه با فشار اب شستشو داده می شود و به تمیز برای فرایند بعدی آماده می باشد. 

 

لباسشویی 8 کیلویی اکوبابل سامسونگ

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WW80J54E0BX
ظرفیت
8 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
4 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
54 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دیجیتال
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
تعویق شستشو
شستشوی سریع
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع * 600 پهنا * 550 عمق
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
ویتنام
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha