بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو 2J3 مدل FH2J3QDNP0

LG Washing machine 7Kg 1200RPM FH2J3QDNP0

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۲/۱
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
7 کیلوگرم
چرخش درام
1200 دور
تعداد برنامه
13 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو 2J3 مدل FH2J3QDNP0

به وضوح می توان گفت که یکی از بهترین ماشین های لباسشویی ال جی مدل 2J3 می باشد. ماشین لباسشویی ال جی 2j3 دارای ظرفیت 7 کیلیوگرم و دور 1200 می باشد که تعداد 13 برنامه و 5 آپشن را دارد. رنگ آن سفید صدفی و براق و شفاف می باشد. در این ماشین لباسشویی درام مستقیم به موتور وصل است و موتور آن گیربکسی می باشد. در ماشین لباسشویی ال جی بلا استثنا از موتور گیربکسی استفاده شده است و اینورتر هم در همه مدل ها به کار رفته است. در ادامه به توصیف موتور و ویژگی اینورتر می پردازیم. شما می توانید با آپشن های این ماشین لباسشویی میزان مصرف انرژی را کاهش دهید و یا در زمان هم صرفه جویی کنید. در آن فقط ورودی آب سرد وجود دارد و آب توسط هیتر گرم می شود. برای دمای آب دو درجه 40 و 60 درجه وجود دارد. شستشوی پر فشار ، آبکشی بیشتر و تعویق زمان شستشو از آپشن های مهم این ماشین لباسشویی می باشند. رده انرژی بالا و یا به عبارتی دیگر مصرف انرژی کمی دارد. میزان صدای آن تقریبا از همه ماشین های لباسشویی ال جی و دیگر برند ها کمتر است. ماشین لباسشویی ال جی FH2j3QDNP0 از پر فروشترین های ال جی بوده است.

 

کارایی موتور گیبرکسی در ماشین های لباسشویی ال جی

ال جی تنها شرکتی نیست که از این موتور استفاده می کند، بکو نیز در ماشین های لباسشویی خود از موتور گیربکسی بهره می برد. این موتور مستقیم درام را می چرخاند.در آن از تسمه و متعلقات اضافی استفاده نشده است و درام فضای بیشتری را برای چرخش دارد، از این رو درام در ماشین های لباسشویی ویژگی های منحصر به فرد تری را دارد. ماشین لباسشویی ال جی از اینورتر هم استفاده کرده است که مصرف انرژی را پایین آورده و طول عمر موتور را افزایش می دهد. در ماشین لباسشویی 2J3 ال جی بر روی درام 6 نوع حرکت اعمال می شود که موجب شستشوی بهتر لباس ها می شود. شش حرکت شستشو به 6DD معروف است و کارایی آن در تمیز کردن لباس ها و حذف ایده ال لکه ها فوق العاده است. این موتور در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت  شده و خیلی دیر خراب می شود. 

 

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی ال جی

ال جی در آن از 13 برنامه استفاده کرده است. برنامه های آن با دکمه ولومی انتخاب می شوند و تقریبا برای هر نوع لباس  با هر میزان کثیفی به کار گرفته می شوند. برنامه MIX بریا شستشوی لباس ها با هر جنس الیافی به کار می رود. برنامه Cotton برای شستشوی لباس های پشمی و یا برنامه Baby Care برای شستشوی لباس ها یکودک و یا لباس افراد حساس به آلرژی مورد استفاده قرار می گیرد. در هر صورت کاربر باید جنس لباس ها را تشخیص داده و برای آن از برنامه مناسب انتخاب کند. این ماشین لباسشویی فقط شستشو و یا فقط خشک کن را نیز دارد و به جهت کاهش زمان و یا کاهش مصرف انرژی می توان از آن ها استفاده کرد. 

آپشن ها در ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو

در ماشین لباسشویی ال جی 2J3 از آپشن های متعددی استفاده شده است. آپشن شسشتوی پر فشار یا Intensive برای شستشوی لباس های بسیار کثیف به کار می رود که معمولا لکه های سخت دارند. آپشن آبکشی بیشتر برای شستشوی لباس ها و یا آبکشی بیشتر لباس هایی به کار می رود که معمولا دیرتر کف را از دست می دهند. آپشن تاخیر در شستشو برای زمانی استفاده می شود که کاربر می خواهد لباس ها دقیقا در آن زمان شستشو داده شوند. 

 

طراحی ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو

 ماشین لباسشویی ال جی 2J3 فقط در رنگ سفید موجود می باشد و شاید تنها ماشین لباسشویی ال جی است که رنگ نقره ای ندارد. دکمه ولومی و پنل لمسی، صفحه کنترل این ماشین لباسشویی را تشکیل می دهند.در آن چهار پایه ماشین لباسشویی را نگه می دارند و به جهت تنظیم و تراز کردن آن می توان پیچ پایه ها را با پیچ کوشتی مخصوص تنظیم کرد. زیر پایه ها از پلاستیک است که از لغزش ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. البته اگر جای ماشین لباسشویی ثابت باشد می توان از پد های چسبنده در زیر پایه استفاده کرده که در داخل جعبه وجود دارد. درام آن از استیل است و نه لکه به خود می گیرد و نه زنگ میزند و بالاترین کارایی لکه بری و آبکشی را دارد. درب آن تا 180 درجه به طرف چپ باز می شود و شیشه درب هم حرارت دیده است و به سختی خش بر می دارد.

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
FH2J3QDNP0
ظرفیت
7 کیلوگرم
چرخش درام
1200 دور
تعداد برنامه
13 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
+++A
موتور
اینورتر دایرکت درایو
تعویق شستشو
شستشوی سریع
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 600*
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha