بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن V9 مدل WDV9142WRP

LG Washing Machine 10.5/7 Washer and Dryer 1400 RPM WDV9142WRP

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۲/۱
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
10.5 کیلوگرم شستشو، 7 کیلوگرم خشک کن
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن V9 مدل WDV9142WRP

ماشین لباسشویی ال جی V9 از جدیدترین محصولات ال جی می باشد و قابلیت های زیادی را برای کاربران دارد. لباسشویی خشک کن ال جی V9 از موتور مگنتی استفاده می کند و یک گیربکس به صورت مستقیم درام را می چرخاند. میزان صدای آن بسیار کم است و در آشپزخانه هیچگونه مزاحمتی را ایجاد نمی کند. ماشین لباسشویی ال جی V9 ظرفیت 10.5 کیلوگرم دارد و قابلیت خشک کردن 7 کیلوگرم را دارد. شما با لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی میزان زیادی انرژی صرفه جویی می کند چون این دستگاه هم شستشو و هم خشک کردن را برای شما انجام می دهد. امروزه بخارشور در ماشین لباسشویی کاربرد زیادی را دارد و ماشین لباسشویی WDV9142WRP دارای قابلیت بخار شور است. بخارشور هم لباس ها را از مواد آلرژی زا مبرا می کند و هم موجب نرمی لباس ها می شود و یا فرایند بعدی اتو کردن را آسانتر می کند. اندازه درام  در ماشین لباسشویی ال جی 1400 دور 10.5 کیلویی و خشک کن ال جی v9، بزرگ است و حجم زیادی از لباس ها را در خود جای می دهد و از استیل ساخته شده است. تعداد برنامه ها در این ماشین لباسشویی 14 عدد است و برنامه اتوماتیک و یا برنامه حذف مواد معلق و آلرژی زا درمیان برنامه ها دیده می شود. میزان مصرف انرژی در آن کم است و در ادامه این ماشین لباسشویی را به صورت کلی توصیف می کنیم.

 

موتور اینورتر دار دایرکت درایو Dirct Drive Motor در ماشین لباسشویی ال جی V9

موتور در ماشین های لباسشویی ال جی به صورت مگنتی می باشد. این موتور طوری طراحی شده است که کمترین لرزش را برای ماشین لباسشویی ایجاد می کند. در ماشین لباسشویی خبری از تسمه نیست و هیچگونه لرزشی ایجاد نمی شود. ال جی از اینورتر استفاده کرده است که مصرف انرژی را کاهش می دهد و همچنین از ماشین لباسشویی محافظت می کند. اینورتر از نوسانات و شوک الکتریکی  جلوگیری می کند. 

 

 

موتور اینورتر دار ماشین لباسشویی V9

 

شستشوی توربو، سریع یا کاربردی  با لباسشویی ال جی v9

شستشوی توربو برای هر نوع لباسی به کار می رود اما بیشتر برای لباس های بسیار کثیف و یا برای وزن کمی از لباس ها به کار می رود. شما می توانید در صورت لزوم از این برنامه استفاده کنید. برنامه توربو می تواند هم موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هم صرفه جویی در مصرف اب می شود. 

 

لباسشویی و خشک کن ال جی V9

 

بخارشور، نرمی لباس ها و حذف مواد الرژی زا با لباسشویی ال جی 10.5 کیلو و 7 کیلو خشک کن V9

بخارشور در ماشین لباسشویی WDV9142WRP وجود دارد و این یعنی شما می توانید در صورت لزوم از این قابلیت استفاده کنید. بخار در یک برنامه اعمال می شود که Stem Sycle نام دارد. بخار هر گونه مواد آلرژی را حذف می کند و دیگر با لباسشویی V9 ال جی هیچگونه حساسیت پوستی را تجربه نمی کنید. از طرفی دیگر در آن لباس ها نرم می شوند که یا چروک روی آن ها ایجاد نمی شود و یا اینکه فرایند بعدی یعنی اتو کردن را اسان تر می کند. 

 

 

ماشین لباسشویی هوشمند ال جی V9  با خشک کن 7 کیلویی

شاید کمتر ماشین لباسشویی، هوشمند باشد. اما ال جی ماشین لباسشویی V9 را با قابلیت های هوشمند روانه بازار کرده است. در لباسشویی و خشک کن ال جی 10.5 کیلویی قابلیت اتصال با وای فای وجود دارد. شما می توانید با استفاده از گوشی تلفن هوشمند خود به لباسشویی 1400 دور ال جی V9 وصل شوید و آن را کنترل کنید. می توان از طریق گوشی برای آن برنامه تعیین کرد. 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WDV9142WRP
ظرفیت
10.5 کیلوگرم شستشو، 7 کیلوگرم خشک کن
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
5 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
54 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 620*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha