بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلوگرم 8 کیلو خشک کن 1260 مدل WDV1269BRP

LG Twin Wash Washing machine 12KG /8KGWasher and Dryer WDV1260BRP

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۴/۱۹
گروه محصولی :
برند :
۵۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلوگرم 8 کیلو خشک کن 1260 مدل WDV1269BRP

اگر شما ماشین لباسشویی کم صدا و کارا را می خواهید و یا اگر به دنبال یک ماشین لباسشویی با قابلیت خشک کن هستید بدون شک ال جی بهترین خود را وارد بازار کرده است. ماشین لباسشویی ال جی 1260 با شماره مدل WDV1260BRP از بهترین های ال جی می باشد که قابلیت هایی فوق العاده دارد و از این رو هزینه بیشتری به نسبت باید برای آن در نظر بگیرید. در این ماشین لباسشویی از موتوری کم صدا با اینورتر استفاده شده است که کم صدا بودن و کم مصرف بودن آن را می توان تحسین کرد. حتما می دانید صدای ماشین لباسشویی آزار دهنده است و از این رو می توان با انتخاب ال جی کم صدا ترین را انتخاب کرد و اما ماشین لباسشویی ال جی 1260...
ماشین لباسشویی ال جی 1260 دارای ظرفیت 12 کیلوگرم می باشد و می تواند 8 کیلیوگرم را خشک کند. به معنای کلی می تواند در هر سیکل شستشو کل لباس هایی را که داخل آن قرار دارد، خشک نماید. درام یا استوانه شستشو بزرگی را دارد و می تواند حجم و وزن زیادی از لباس ها را در خود جایی دهد و برای یک خانواده پر جمعیت و یا استفاده صنعتی می توان روی آن حساب کرد. این دستگاه 14 برنامه شستشو را دارد و قطعا همه لباس های شما با هر جنسی را پشتیبانی می کند. شما می توانید برای هر برنامه دمای آب جداگانه را تعیین و یا تنظیم کنید و البته دما به صورت اتوماتیک هم انتخاب می شود و یعنی فقط با انتخاب برنامه همه گزینه ها به صورت اتوماتیک انجام می شود. در ماشین لباسشویی ال جی 1260 مانند همه ماشین های لباسشویی این شرکت تنها یک ورودی آب سرد وجود دارد و ال جی در آن از هیتر سرامیکی برای گرم کردن آب استفاده می کند. هیتر سرامیکی نه زنگ می زند و نه رسوب را دور خود جمع می کند و همیشه کارایی گرم کنندگی خود را با کمترین مصرف انرژی حفظ می کند. جدا از کارایی بالا دارای طراحی زیبایی هم است چراکه رنگ آن دودی بوده و با دکوراسیون شما می تواند سازگاری را داشته باشد. برنامه ها با دکمه چرخشی یا ولومی و آپشن ها هم با پنل لمسی که در سمت راست قرار گرفته صورت می گیرد. این ماشین لباسشویی دارای بارگیری از جلو می باشد و درب آن 171 درجه به سمت چپ باز می شود. شیشه درب حرارت دیده و ضد خش است و به صورت کلی جذابیت بالایی را دارد. تاخیر در شستشو، اضافه کردن لباس و جلوگیری از نشت آب، شستشوی پر فشار با زمان کم ، شستشو توربو و قابلیت بخار شور از ویژگی های اصلی این ماشین لباسشویی می باشند.
موتور اینورتر گیربکسی، کم مصرف، کم صدا و با دوام
 ال جی نه تنها در ماشین لباسشویی 1260 بلکه در همه ماشین های لباسشویی خود از موتور اینورتر دار گیربکسی استفاده کرده است. به هر حال در آن از تسمه استفاده نشده است و در آن درام به صورت مستقیم به موتور وصل میباشد. نکته اصلی در مورد این نوع طراحی موتور می تواند کاهش لرزش به واسطه کم شدن گشتاور باشد. در این ماشینن لباسوشیی از اینورتر هم بهره گرفته شده است که مصرف انرژی را کم می کند و از طرفی از نوسانات برق و تاثیر آن بر روی ماشین لباسشویی می کاهد. میزان صدای کمی دارد و از طرفی رده انرژی مصرفی بالا ویا میزان مصرف انرژی کمی را برای آن در نظر گرفته اند.

قیمت ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلویی

 

شستشوی با تاخیر و کاهش مصرف انرژی و زمان

شما می توانید لباس ها را در این ماشین لباسشویی قرار دهید و سپس زمان تاخیر را انتخاب کنید و بعد دکمه شروع را بزنید. دیگر ماشین لباسشویی شستن لباس ها را انجام نمی دهد تا زمان تاخیر با شمارش معکوس شروع شود و تمام شود. بعد از آن شستشوی لباس ها با همان برنامه ای که شما از پیش انتخاب کرده اید شروع می شود. این قابلیت می تواند کارایی بالایی را داشته باشد. شستشو با تاخیر در ماشین لباسشویی هم میزان مصرف انرژی و هم میزان صرف زمان را کاهش می دهد.

 

شستشوی توربو، نتیجه بهتر در کمترین زمان

شستشو توربو برای زمانی است که شما عجله دارید و یا اینکه لباس ها بسیار کثیف می باشند. این نوع شستشو متناسب با زمانی که دارد آب و یا انرژی را مصرف می کند. معمولا در این برنامه میزان فشار اب زیاد بوده و می تواند لباس ها را کاراتر شستشو دهد. 

 

بخار شور، ضد چروک و ضد آلرژی

بخار با افزایش دما در ماشین لباسشویی تشکیل می شود. ماشین لباسشویی 1260BRP دارای قابلیت بخار شور است یعنی در ان دما تا 70 درج بالا می رود و لباس ها یک دمای بالا و بخار را تجربه می کنند اما بخار دو ویژگی اصلی دارد ویا اینکه دو قابلیت را به لباس ها می بخشد. اولا در ماشین لباسشویی بخارشور دار، چین و چروک بر روی لباس ها تشکیل نمی شود و یا اینکه اگر تشکیل شود به راحتی با یک اتوکردن ساده چروک ها از بین می روند. دومین ویژگی بخار می تواند قابلیت ضد آلرژی کردن لباس ها باشد. بخار می تواند مواد آلرژی زا حذف کند و از ایجاد حساسیت پوستی جلوگیری کند. پس اگر افراد مسن و یا کودکان آلرژی پوستی و یا حساسیت پوستی دارند ماشین لباسشویی بخار شور دار گزینه کاربردی می باشد.

 

اضافه کردن لباس فراموش شده از همان درب اصلی

شاید ال جی مانند لباسشویی های سامسونگ دارای درب اضافه بر روی درب اصلی برای اضافه کردن لباس نداشته باشد اما می توان لباس فراموش شده را به آن اضافه کرد. در ماشین لباسشویی ال جی WDV1260BRP می توان ماشین لباسشویی را به حالت مکث در آورده و درب را باز کرد و لباس را به آن اضافه کرد و بعد از بستن درب، ماشین لباسشویی با زدن دکمه استارت شروع به کار می کند. این قابلیت کاربرد خاص خود را دارد.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha