بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ساندبار ال جی 420 وات مدل GX

LG GX Soundbar 420W

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
به زودی
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
مدل
GX
کانال
3.1 کاناله
توان کل
420 وات
نقد و بررسی محصول

ساندبار ال جی 420 وات مدل GX

ال جی در سال 2020 ساندبار های فوق العاده با کیفیتی را راونه بازار کرده است. در اینجا ما ساندبار ال جی GX را مورد بررسی و معرفی کامل قرار می دهیم. اول از هر چیزی این ساندبار دارای ضخامت 1.2 اینچ است و با تلویزیون هایی که بر روی دیوار نصب می شوند همتراز می شود. شما می توانید از این ساندبار در کنار تلویزیون اولد ال جی GX استفاده کنید. در این ساندبار توان صوتی 420 وات است و قابلیت های فوق العاده ای دارد که به آن ها می پردازیم. ساندبار GX ال جی از ساب ووفر و بار تشکیل شده است. این ساندبار برخلاف ساندبار های دیگر از مواد متفاوتی ساخته شده است. بار در آن از پلاستیک فشرده است و همچنین ساب ووفر از ملامین ساخته شده است. همانند دیگر ساب ووفر ها دارای یک  پورت می باشد( ساب ووفر یک حفره در پایین در قسمت پشت دارد). این پورت به کیفیت صدا و همه جانبه شدن آن کمک می کند. صدایی که از این ساندبار منتشر می شود، صدایی 3.1 کاناله است. در آن از اسپیکر های زیادی استفاده شده است. ساب ووفر به تنهایی 220 وات توان دارد و ساندبار دارای 2 اسپیکر 40 واتی در سمت راست و 2 اسپیکر 40 واتی در سمت چپ و یک اسپیکر 40 واتی در وسط دارد. این اسپیکر وسط موجب بهبود کیفیت صدای دیالوگ می شود. رنگ ساندبار مشکی است و هم ساب ووفر و هم ساندبار از پوشش فابریکی برخوردار هستند. دکمه هایی در سمت کناری برای کنترل ساندبار وجود دارد  و دارای نمایشگر دیجیتال نیز می باشد. شما می توانید با استفاده از پورت های کاربردی چون HDMI با ویژگی کانال بازگشت صوتی صدایی فرا انتظار را پخش کنید. 

دیزان ساندبار ال جی GX

 در این ساندبار طول بار زیاد است. شما باید انتظار یک اندازه 144.6 سانتیمتر است و برای بار یک میز بزرگ را انتخاب کنید. ارتفاع آن 15 سانتیمتر و پهنای 3.3 سانتیمتر است. ساب ووفر دارای ارتفاع 39.2 سانتیمتر ، پهنای 18.1 سانتیمتر  و عمق 29.2 سانتیمتر می باشد.  در این ساندبار شما می توایند ساب ووفر را در هر جایی از اتاق قرار دهید. تمام اتصالات صوتی در این ساندبار به صورت بیسیم می باشد.  بار در این ساندبار متفاوت طراحی شده است. شما می توانید آن را روی پایه بر روی میز تلویزیون قرار دهید. درقسمت پشت ساند بار مکانی برای ورودی و خروجی های در نظر گرفته شده است. یک نوار آلومینیومی دور ساندبار را فراگرفته و دیزان آن را جذاب کرده است. شما در قسمت جلو یک پنل دیجیتال را مشاهده می کنید که دارای دیجیت های سفید رنگ است. 

بهترین کیفیت صدا با چینش اصولی اسپیکر ها

در ساندبار ال جی GX فقط از بار و ساب ووفر استفاده شده است و در آن اسپیکر رسیور وجود ندارد. البته اگر برای ان از اسپیکر رسیور استفاده کنید چینش به چه صورت خواهد بود. شما بایستی بار را در جلوی تلویزیون قرار دهید و ساب ووفر را در هر گوشه ای از اتاق می توان قرار داد که زیاد تفاوتی ایجاد نمی کند. اما اگر برای اسپیکر جانبی استفاده کنید بایستی آن اسپیکر ها را در پشت مبل ها قرار دهید. برای اینکه صدا به صورت همه جانبه و 3 بعدی پخش شود این گونه چیدن اسپیکر ها بسیار کاربردی خواهد بود.

 دینامیک استریو

 در این ساندبار حداکثر صدا به گونه ای که صدای ان و یا صدای دیالوگ آن در یک محیط شلوغ به خوبی شنیده شود به چه صورت است. در این ساندبار دو پارامتر برای کیفیت اینگونه صدا تست شده است. این ساندبار دارای SPL برابر با 97.5 دسیبل است و میزان DRC برابر با 1.75 دسیبل است. با توجه به مقدار بهینه ای که برای این دو ویژگی در نظر گرفته شده است می توان گفت که کیفیت صدای بلند آن فوق العاده است.  شما می توانید صدای بلندی را با این ساندبار پخش کنید به گونه ای که کیفیت صدا محفوظ بماند. 

ارتقای صوتی در ساندبار GX ال جی

در این ساندبار میزان صدا 420 وات است. این ساندبار  چند ویژگی مهم را دارد.  صدا ویژگی های مختلفی را دارد یکی از آنها دیالوگ است و دیگر روان و یکنواخت بودن صدا است. این ساندبار دارای ویژگی Dialog Enhacement است. در ساندبار ال جی GX، از اسپیکر مرکزی استفاده شده است که دارای توان 40 وات است. شما در آن صدای دیالوگ با کیفیت بالایی از صای زمینه به خوبی تشخیص داده می شود. شما زمانی که با این ساندبار صدای پادکست ها و یا فیلم ها و.. را پخش می کند که بسیار جذاب است.  ویژگی مد شب Night mode در این ساندبار  می توان صدایی یکنواخت را برای شما پخش کند. شما زمانی که با آن یک فیلم را تماشا می کنید و در میان فیلم یک پیام بازرگانی پخش می شود طبیعتا صدای بیشتر از صدای فیلم پخش می شود. این ویژگی مانع آن شده و صدا به صورت یک دست و از پیش تعیین شده پخش خواهد شد. در این ساندبار شما می توانید صدای باس و یا اکولایزر را هم از پیش تنظیم کنید تا مطابق میل خود صدا را گوش کنید.

لیست قیمت ساندبار موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GX
کانال
3.1 کاناله
SPL
97.5 دسیبل
توان کل
420 وات
هر اسپیکر
40 وات
ساب ووفر
توان ساب ووفر
220 وات
سیستم ساب ووفر
بیسیم
ورودی صدای 3.5 اهم
ورودی اپتیکال
وردی USB
HDMI
ARC
eARC
بلوتوث
صفحه نمایش
افکت صدا
استاندارد
مد شب
هوشمند
کنترل با ریموت تلویزیون
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha