بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ساندبار فیلیپس 300 وات 7305 مدل TAB7305

Philips Soundbar Speaker 300W TAB7305

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فیلیپس
مدل
TAB7305
کانال
2.1 کاناله
توان کل
300 وات
نقد و بررسی محصول

ساندبار فیلیپس 300 وات 7305 مدل TAB7305

یکی از ساندبار های فیلیپس که توان بالایی دارد و می تواند بسیار کاربردی باشد، مدل TAB7305 می باشد. این ساندبار توان 300 وات دارد که این میزان از توان برای یک ساندبار بسیار زیاد است. امروزه شیک پارتی ها این میزان توان را معمولا دارا می باشند. ساندبار فیلیپس7305 دارای اسپیکر و ساب ووفر است. در این ساندبار از سابب ووفر 6.2 اینپچی و تویتر و مید رنج استفاده شده است. قسمت بار در سمت راست و چپ بار، اسپیکر های Mid Range و Tweeter قرار گرفته اند. این ساندبار 2.1 کاناله است. یعنی هر دسته از اسپیکر های میدرنج و تویتر یک اسپیکر به حساب می آیند و خود ساب ووفر هم یک کانال در نظر گرفته می شود. توان ساب ووفر برابر با 140 وات و توان اسپیکر ها با هم 160 وات است که معمولا دو دسته 80 واتی در دو طرف بار( میله افقی که در جلوی تلویزیون قرار داد ه می شود) قرار می گیرند.  سابووفر(Subwoofer) آن از نوع فعال است که به صورت بیسیم به بقیه جمع متص می شود. در این سیستم صوتی از پورت های کاربردی مانند HDMI، اپتیکال، USB و بلوتوث استفاده شده است. کیفیت ساخت این ساندبار همانند دیگر محصولات فیلیپس بالا می باشد و فیلیپس در ارائه بهترین کیفیت دریغ نکرده است. شما می توانید صدای تلویزیون خود را با این ساندبار کاربردی ارتقا دهید. قابلیت های وفرمت های صوتی مختلفی را می توانید با ساندبار فیلیپس TAB7305 پخش کنید و یا به اجرا بگذارید.

ساندبار چیست؟ ساندبار بهتر است یا سینما خانگی

ساندبار ها تفاوتی عمده با سینما خانگی دارند. معمولا سینماخانگی ها می توانند صدایی فراگیر تر را انتشار دهند چون تعداد اسپیکر های آن ها بیشتر است. اما ساندبار ها منسجم تر هستند. یک ساندبار به سیم و یا اتصالات زیاد نیاز ندارد. اگر توان ساندبار زیاد باشد می تواند حتی از سینما خانگی هم کارایی و کاربرد بهتری را داشته باشد.

ویژگی صدای دالبی، ساندبار فیلیپس 300 وات 7305

در این ساندبار صدای دالبی قابل پخش است. صدای دالبی به صدایی همه جانبه و فراگیر می گویند که از دیکد فرمت های صوتی بدست می اید. دالبی انواع مختلف را دارد. در ساندبار فیلیپس 7305 صدای دالبی دیجیتال پخش می شود. این صدا به صورت مجازی 5.1 کاناله می باشد. شما زمانی که یک محتوا را از تلویزیون تماشا می کنید و صدای آن را با این ساندبار پخش می کنید  به خوبی متوجه می شوید که جزء صدا دار در تلویزیون به خوبی صدای متمایزی را ارائه می دهد. صدایی 3 بعدی در زمان پخش کاربر را غرق در جذابیت می کند. از طرفی این ساندبار با ساب ووفر مجهز است که می توان آن را در هر گوشه ای از اطاق قرار داد. ساب ووفر با صدای بم و ساندبار با صدای ریز، ترکیبی از صدایی با دامنه گسترده را شکل می دهند.

ویژگی صدای دالبی، ساندبار فیلیپس 300 وات 7305

ورودی HDMI ARC، کانال بازگشت صوتی در ساندبار TAB7305 فیلیپس

خوشبختانه دراین ساندبار فیلیپس از کانال بازگشت صوتی استفاده شده است. این قابلیت در HDMI موجود می باشد. در کنار پورت HDMI یک لیبل از ARC وجود دارد. این پورت قابلیتی منحصر به فرد را دارا می باشد. زمانی که اتصال ساندبار با تلویزیون با ورودی HDMI ARC است، تلویزیون و ساندبار با یک ریموت کنترل می توانند تنظیم شوند. از طرفی زمانی که شما تلویزیون را روشن می کنید نیازی نیست که ساندبار را هم به صورت جداگانه روشن کنید بلکه به صورت اتوماتیک با تلویزیون روشن می شود. ورودی HDMI ARC در این تلویزیون می توان تا یک مگابایت صدا در ثانیه انتقال دهد و صدایی که انتقال می دهد به صورت داده های دیجیتال و با کیفیت می باشد. 

ورودی HDMI ARC، کانال بازگشت صوتی در ساندبار TAB7305 فیلیپس

صدای 2.1 کاناله و ارتقای صدا 

تنها دلیلی که از ساندبار استفاده می شود ارتقای کیفیت صدای تلویزیون است. البته فقط کیفیت نیست بلکه توان هم ارتقا داده می شود. تلویزیون چون باید باریک طراحی شوند نباید دران ها ازاسپیکرهای با حجم زیاد استفاده کرد. بنابراین ساندبار یک گزینه کاربردی می باشد. ساندبار فیلیپس 7305 دارای توان 300 وات استف با فرض اینکه شما تلویزیون با صدای 20 وات دارید مشاهده می کنید که صدا را به اندازه 280 واحد واتی افزایش داده اید. تلویزیون های سازگاری بهتری با ساندبار ها دارند. اولا در اطراف از سیم و کابل زیادی برای آن ها استفاده نمی شود و دما به صورت میله ای است و تاثیر بازدارنده ای در طراحی و نمایش ظاهری تلویزیون و فضای مورد استفاده ایجاد نمی کند. به صورت کلی ساندبار ها با تلویزیون های پایه کنار سازگاری بهتری را دارند هر چند اگر تلویزیون های پایه وسط هم، پایه زیاد به طرف بیرون و یا جلوی تلویزیون نباشد به خوبی چواب می دهد.

نحوه اتصال ساندبار به تلویزیون

شما می توانید به سه روش صدای تلویزیون را بر روی ساندبار فیلیپس 7305 پخش کنید. اولا می توانید از پورت HDMI ARC یا HDMI ای آر سی  استفاده کنید. دوما می توانید از پورت اپتیکال استفاده کنید که برای این منظور کابل اپتیکال را لازم خواهید داشت. اتصال با بلوتوث هم ممکن است و در ان پورت USB هم وجود دارد که می توان انواعی از محتوا را با آن پخش کرد. این ساندبار از فرکانس 60 هرتز پشتیبانی می کند. شما می توانید رزلوشن صدا و تصویر 4K در نرخ 60 هرتز را با ان پخش کنید.
نکته: برای اتصال ساندبار به تلویزیون اول پورت اچ دی ام آی ای آر سی و بعد از آن اپتیکال استفاده شود. قابلیت انتقال صدا با HDMI ARC بسیار با کیفیت تر از پورت اپتیکال و یا دیجیتال می باشد.

کیفیت ساخت و طراحی ساندبار فیلیپس TAB7305

 در این ساندبار، ساب ووفر از چوب و خود بار از پلاستیک ساخته شده است. قسمت جلو و بالایی خود ساندبار دارای توری فلزی می باشد. قسمت روبه روی اسپیکر ساب ووفر در واحد خود هم دارای توری فلزی است که به آن گریل Grille می گویند. این ویژگی طراحی برای ایمنی بلندگو ها به کار رفته است. در این ساندبار صفحه نمایش دیجیتالی استفاده شده است که رنگ دیجیت های آن سفید می باشد. بر روی باز از دکمه های افزایش و کاهش و یا توقف صدا استفاده شده است که می توان ساندبار را با آن کنترل کرد. البته همراه این ساندبار ریموت کنترل وجود دارد. زمانی که اتصال با تلویزیون از طریق پورت HDMI ARC است می توانید، تلویزیون و ساندبار را با هم خاموش و روشن کنید.

لیست قیمت ساندبار موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
فیلیپس
مدل
TAB7305
کانال
2.1 کاناله
توان کل
300 وات
هر اسپیکر
80 وات
ساب ووفر
توان ساب ووفر
140 وات
ورودی اپتیکال
وردی USB
بلوتوث
صفحه نمایش
افکت صدا
استاندارد
مد شب
پشتیبانی از اندروید و ایفون
کنترل با ریموت تلویزیون
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha