بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ساندبار سامسونگ 330 وات Q800T مدل HW-Q800T

Samsung HW-Q800T 3.1.2ch 330 W soundbar

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
مدل
HW-Q800T
کانال
3.1.2 کاناله
توان کل
330 وات
نقد و بررسی محصول

ساندبار سامسونگ 330 وات Q800T مدل HW-Q800T

ساندبار Q800T سامسونگ تولید 2020 است  و سامسونگ این محصول را بسیار متفاوت در اختیار کاربران قرار داده است. در این ساندبار توان صوتی 330 وات است. این میزان از توان صوتی از برای ارتقای کیفیت و توان صوتی تلویزیون ها بسیار کاربردی است. از انجا که دراین ساندبار کلیه اتصالات به صورت بیسیم است، اطراف تلویزیون را شلوغ نکرده و طراحی شیک و خواستنی تلویزیون و ساندبار جلوه ای زیبا به فضار ار می بخشد. در این ساندبار از 8 اسپیکر استفاده شده است که در کل صدای 3.1.2 کاناله را انتشار می می دهند. اجرای تشکیل دهنده ساندبار سامسونگ Q800T شامل ساب ووفر، اسپیکر های میدرنج می باشد. در این ساندبار قابلیت کیو سمفونی، صدای بهینه و پشتیبانی از فرمت های دالبی و صدای 5.1 کاناله به خوبی پیاده شده است. شما صدایی فراگیر و 3 بعدی را در این ساندبار تجربه می کنید. بهتر است که ساندبار Q800T با تلویزیون های کیولد استفاده شود. این ساندبار با همه تلویزیون های سازگاری خوبی دارد اما با تلویزیون کیولد سامسونگ 8K مدل Q800T سازگاری بهتری را دارد. قسمت بار دارای 98 سانتیمتر می باشد و معمولا در بین پایه های یک تلویزیون پایه کنار 55 اینچ قرار می گیرد اما با یک تلویزیون 49 اینچ  به خوبی گوش تا گوش خواهد شد.

ساندبار Q800T سامسونگ

صدای 3.1.2 کاناله و 3 بعدی

در این ساندبار تعداد 8 اسپیکر وجود دارد. هر چه تعداد اسپیکرها بیشتر باشد صدا با قابلیت و کیفیت بهتری ارائه می شود. اما در ساندبار کیو 800 تی یک عدد ساب ووفر وجود دارد که میزان توان صوتی آن بیشتر از اسپیکرهای دیگر است. 
اسپیکر Midrange فرکانس بالای صدا را انتشار می دهد و صدای تیز دارد. در این ساندبار از دو عدد از این نوع اسپیکر ها در سمت چپ و راست بار استفاده شده است. بار قسمتی از ساندبار است که در جلو تلویزیون قرار داده می شود.  در وسط ساندبار یک اسپیکر قرار گرفته است که معمولا برای ارائه دیالوگ بهتر به کاربرده شده است. زمانی که در زمینه صدا دیالوگ وجود دارد این اسپیکر کمک می کند تا این دیالوگ به خوبی شنیده شود.  در بالای ساندبار دو اسپیکر در گوش ها وجود دارند که روبه بالا می باشند.  ساب ووفر هم در هر گوشه ای از اتاق می تواند استفاده شود. تنها کابلی که در این ساب ووفر متصل می شود پورت انرژی و یا کابل برق می باشد. اتصال صوتی سابووفر با ساندبار به صورت بیسیم می باشد. 

صدای 3.1.2 کاناله و 3 بعدی

دالبی اتمس چیست و چه تفاوتی با DTS:X دارد؟

صدای دالبی دیجیتال، کیفیتی منحصر به فرد است. دالبی اتمس صدایی همه جانبه و فراگیر است و فرمتی رایج است. شما می توانید از طریق نتفلیکس، دستگاه بلوری و... به محتوای با کیفیت تصویر بالا و همچنین صدای با کیفیت دالبی اتمس دسترسی داشته باشید. DTS:X  فرمتی از کیفت صدای بالا می باشد اما فرمت دالبی اتمس رایج تر و تا حدودی با کیفیت تر می باشد. دیگر فرمت هایی که با این ساندبار ارائه می شود. دالبی ترو اچ دی Dolby True HD، PCM  و Dolby Digital MA می باشند. این سیستم صوتی قابلیت ارتقای کیفیت و توان صدا را دارد. می توان اسپیکر های دیگر را به این ساندبار وصل کرد که به صورت جدا گانه بوده و شامل پکینگ این ساندبار نمی باشند.

کیو سمفونی(Q-Symphony) در ساندبارسامسونگ چیست؟

سامسونگ در ساندبار ها و تلویزیون های خود از کیو سمفونی استفاده می کند. اما این قابلیت به چه صورت می باشد. شما زمانی که ساندبار را به تلویزیون وصل می کنید و صدای آن را با ساندبار پخش می کنید، صدا از تلویزیون قطع نمی شود. در این ویژگی، صدا با صدای تلویزیون اضافه می شود. تلویزیون سامسونگ Q80T دارای صدای 60 وات در اندازه 55 اینچ و بالاتر می باشد. برای نمونه این تلویزیون ویژگی Q-Symphony را دارد. شما با استفاده از ساندبار در کنار تلویزیون می توانید صدای 390 وات را پخش کنید. ساندبار هایی که قابلیت کیوسمفونی را ندارند، صدا فقط از ساندبار پخش می شود. 

کیو سمفونی(Q-Symphony) در ساندبارسامسونگ چیست؟

صدای بازی را با ساندبار Q800T با کیفیت بالا گوش دهید.

در این ساندبار از ویژگی Game Pro استفاده شده است. شما زمانی که با تلویزیون بازی کامپیوتری را پخش می کنید به خوبی می توانید صدای متناسب با محتوا را دریافت کنید. تعداد زیادی از اسپیکر در این ساندبار و ویژگی هایی چون صدای متناسب و همچنین Q- Symphony    صدای فوق العاده با کیفیت را در راستای ایجاد جذابیت برای کاربر ممکن می کند.

کانال بازگشت صوتی  و مهمترین کاربرد آن در ساندبار Q800T

نباید یک ساندبار بدون دکانال بازگشت صوتی را زیاد کاربردی دانست. در این ساندبار سامسونگ،  از پورت HDMI استفاده شده است. این پورت دارای ویژگی کانال بازگشت صوتی است. ویژگی ARC و eARC در این پورت استفاده شده است. پهنای باند بیشتر برای صدای دیجیتال و گستره کردن دامنه صوتی فراگیر با این پورت محقق می شود. پورت HDMI ARC ویژگی One Remote را در تلویزیون و ساندبار فراهم می کند. 

One Remote در ساندبار سامسونگ کیو800تی

این ساندبار یک ریموت کنترل را دارد. در آن بر روی ساندبار از دکمه های کنترلی استفاده شده است. ریموت کنترل آن همانند ریموت کنترل هوشمند تلویزیون های سامسونگ می باشد. می توان با یک ریموت کنترل هم تلویزیون و هم ساندبار را کنترل کرد. زمانی که تلویزیون را روشن می کنید ساندبار نیز روشن می شود. 

Smart Thing چیست؟

در بیشتر تلویزیون های سامسونگ ویژگی Smart Thing وجود دارد و این ویژگی در ساندبار سامسونگ Q800T نیز وجود دارد. تمام وسایل هوشمند موجود در منزل با این ویژگی به ساندبار وصل شده و می توان از صدای عملکرد پنل آن ها  مطلع بود. این ساندبار از Alexa و Google Assistant پشتیبانی می کند. شما وقتی با تلویزیون محاوره می کنید ساندبار نیز قابلیت ارائه محاوره  یا جستجوی صوتی را دارد.

Smart Thing چیست؟

ساندبار سامسونگ Q800T، همسانی با تلویزیون کیولد سامسونگ Q800T

در میان تلویزیون های سامسونگ تلویزیون کیولد Q800T با کیفیت تصویر 8K از جمله تلویزیون هایی است که می تواند با این ساندبار مورد استفاده قرار بگیرد. در این تلویزیون از صدای 70 وات 4.2.2 کاناله استفاده شده است. این تلویزیون ساب ووفر هم دارد. شما وقتی ساندبار Q800T را با تلویزیون Q800T استفاده می کنید می توانید شاهد کیفیت صدای بین نظیر این مجموعه باشید. اولا در این تلویزیون از کیوسمفونی استفاده شده است که شما هم صدای تلویزیون 70 واتی را دارید و هم صدای 330 وات ساندبار، که با این مجموعه میزان صدای فراگیر 400 وات منتشر می شود.

ساندبار سامسونگ Q800T و تلویزیون سامسونگ Q800T

 

لیست قیمت ساندبار موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
HW-Q800T
کانال
3.1.2 کاناله
توان کل
330 وات
ساب ووفر
سیستم ساب ووفر
بیسیم
ورودی صدای 3.5 اهم
ورودی اپتیکال
وردی USB
HDMI
ARC
eARC
بلوتوث
صفحه نمایش
افکت صدا
استاندارد
مد شب
هوشمند
پشتیبانی از اندروید و ایفون
کنترل با ریموت تلویزیون
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha