بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ساندبار سامسونگ 546 وات Q950T مدل HW-Q950T

Samsung 9.1.4ch 546 W Soundbar HW-Q950T

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
مدل
HW-Q950TS
کانال
9.1.4 کاناله
توان کل
546 وات
نقد و بررسی محصول

ساندبار سامسونگ 546 وات Q950T مدل HW-Q950T

به وضوح می توان گفت پر توان ترین ساندبار سال 2020 مدل Q950T سامسونگ می باشد. این ساندبار با توان 546 وات می تواند صدایی بسیار کاربردی و تاثیر گذار را در محیط پخش کند. در این ساندبار از ساب ووفر، اسپیکر و همچنین رسیور با Satalite استفاده شده است. صدای این ساندبار به مراتب از صدای شیک های قدرت مند بهتر ارائه می شود چراکه تعداد کانال های صوتی در این تلویزیون زیاد می باشد. ساندبار سامسونگ Q950T شور و هیجان زیادی را در زمان پخش محتوا و یا تصویر به کاربر می بخشد. در این ساندبار از 20 عدد اسپیکر با قابلیت های و کارایی های متفاوت استفاده شده است. شما می تواند به خوبی متوجه صدای فوق العاده فراگیر این سیستم صوتی صوتی شوید. در این ساندبار از دالبی اتمس و دالبی دی تی اس پشتیبانی می شود. دالبی اتمس همان صدای چند بعدی Object Base می باشد که جذابیت را به انتشار می بخشد. تنها ساندباری که می تواند جای سینما خانگی را برای شما پر کند ساندبار سامسونگ Q950T می باشد.  این ساندبار برای چخش موسیقی، یا پخش دیالوگ و یا پادکست های آموزی بسیار کارابردی است. دیالوگ در آن به خوبی پخش می شود و می توان در صدای زمینه جزئیات را دریافت کرد. ساندبار سامسونگ Q950T در کنار تلویزیون های کیولد می تواند بهترین کارایی را داشته باشد و تلویزیون Q950TS کیولد سامسونگ بهترین تلویزیونی است که با این ساندبار از نظر طراحی و کاربرد سازگاری دارد.

ساندبار سامسونگ Q950T

طراحی زیبا و موثر در ارائه صدا

در ساندبار سامسونگ Q950T  تعداد بیست اسیپکر به خوبی و با کیفیت بالا جای گذاری شده است. این ساندبار 4 تکه و یا چهار قسمت می باشد. مهمترین قسمت این ساندبار 546 واتی همان ساب ووفر است که از چوب ساخته شده است. در قسمت پشت سابووفر از یک پورت یا یک فره برای صدای فراگیر تر و همچنین پخش صدای 3 بعدی تعبیه شده است که این ویژگی در اکثر سابووفر ها وجود دارد. قسمت روی اسپیکر سابووفر با پارچه( هنوز جنس آن معلوم نیست) برای محافظت از اسپیکر پوشیده شده است پورت برق یا انرژی در پشت سابووفر وصل  وی شود و دکمه خاموش و روشن کردن وای فای را نیز دارد.
ساندبار و یا بار در این سیستم صوتی  دارای طول 123 سانتیمتر و ارتفاع 7 سانتیمتر و همچنین عمق 13.8 سانتیمتر است.  به خوبی می تواند با یک تلویزیون 55 اینچ پایه کنار هماهنگ شود. در ساندبار ( قسمتی که جلوی تلویزیون قرار داده می شود) از تعداد اسپیکر های بیشتری استفاده شده است. اسپیکر ها  جهت هایی عمودی و افقی دارند و می توانند صدایی بسیار جذاب و گیرا را پخش کنند. در سمت چپ و راست ساندبار از اسپیکر استفاده شده است و قسمت مرکزی هم اسپیکر برای دیالوگ بهتر وجود دارد. این قسمت یا این یونیت از پلاستیک ساخته شده است. قسمت جلو وبالای آن از فابریکی پوشیده شده که در بیشتر موارد نیاز به تمیز کردن دارد. در این یونیت دکمه هایکنتری و صفحه نمایش وجود دارد اما وقتی آن را جلویزی تلویزیون قرار می دهید، این صفحه نمایش رو به بالا می باشد و بایستی به صورت ایستاده و مسلط باشید تا بتوانید آن را مشاهده کنید. همراه ساندبار ریموت کنترل هم وجود دارد. اسپیکر های رسیور و یا Satalite هم از پلاستیک ساخته شده اند و ابعادی کوچکتر از سابووفر را دارا می باشند. 

طراحی زیبا و موثر در ارائه صدا

اسپیکر Satalite چیست؟

در این ساندبار دو اسپیکر به صورت جداگانه از ساندبار و سابووفر وجود دارد که کیفیت صدای پخش را دوبرابر می کنند. این اسپیکر های جهت انتشار صدای افقی و عمودی رو به بالا را دارا می باشند. در این اسپیکر ها تنها کابلی که وصل می شود کابل برق می باشد. بقیه اتصالات صدا به صورت بیسیم می باشد. اسپیکر ها را باید در پشت مبل ها قرار داد. معمولا این اسپیکر ها روبه روی تلویزیون و دیگر قسمت های ساندبار قرار می گیرند. 

 

اسپیکر Satalite چیست؟

ورودی و خروجی های ساندبار سامسونگ Q950T

 وجود یک نوع پورت می تواند تاثیر زیادی را در ارائه کیفیت بگذارد. در این ساندبار از 3 پورت HDMI استفاده شده است. یکی از پورت های  HDMI  ورژن 2.0  و خروجی می باشد. دیگر پورت HDMI ورودی و خروجی می باشد و داری ویژگی بازگشت صوتی است. سومین پورت HDMI ورودی برای صدا از دیگر دستگاه انتقال داده صوتی مانند دستگاه بلوری می باشد. شما برای دستگاه های قدیمی پورت اپتیکال را نیز در اختیار خواهید داشت که صدای دیجیتال را انتقال می دهد.  می توان ساندبار Q950T را بر روی دیوار و پایین تر از تلویزیون نصبکرد که در این صورت پروت ها روبه پایین قرار گرفته و در دسترس خواهند بود. 

 

ساندبار سامسونگ کیو950 تی و پشتیبانی از رزولوشن های مختلف

در این ساندبار از پورت HDMI   ورژن 2.0  استفاده شده است. این پورت  پهنای باند 1 و 37 مگابایتی برای صدا را دارد. در این تلویزیون شما می توانید رزلوشن 4K را با نرخ فرکانس 60 هرتز انتشار دهید. در این ساندبار از فرمت های 
4k @ 60 Hz
4k @ 60 Hz @ 10 bit 
4k @ 60 Hz @ 4:4:4 
HDR10 
پشتیبانی می شود. البته در وب سایت شرکت سامسونگ به فرمت HDR10+ اشاره شده است ولی هنوز این فرمت بر روی این ساندبار تست نشده است.

 

قابلیت ها و فرمت های صوتی در ساندبار سامسونگ 

ساندبار سامسونگ کیو 950 تی فرمت های صوتی مختلفی را پشتیبانی می کند. در این ساندبار بالاترین فرمت و با کیفیت ترین فرمت یعنی دالبی اتمس پشتیبانی می شوند. دیگر فرمت های رقیب دالبی اتمس هم در این ساندبار به خوبی قابل دیکد کردن بوده و جذابیت زیادی را ایجاد می کنند. برای نمونه فرمت DTS:X رقیب دالبی اتمس می باشد و صدایی OTS را دارد، یعنی در ان صدا انگار به صورتی طبیعی توسط جزء صدا دار در تصویر پخش می شود. 

 

نحوه اتصال ساندبار به تلویزیون

شما برای اتصال ساندبار سامسونگ Q950T انتخاب های زیادی را دارید. در این ساندبار 3 گزینه پورت HDMI بدون بازگشت صوتی و پورت HDMI با بازگشت صوتی را در اختیار دارید از طرفی پورت اپتیکال در دسترس می باشد. نکته اینکه تا زمانی که پورت و یا شرایط برای استفاده از پورت HDMI ARC در دسترس است بهتر است از آن استفاده شود، در غیر اسن صورت پورت اپتیکال گزینه ای مناسب می باشد. کیفیت در پورت HDMI ARC بیشتر از پورت دیجیتال اپتیکال می باشد. اما نحوه چینش در این ساندبار به چه صورت است؟
ساندبار ( بار) در جلویزیون تلویزیون قرار داده می شود و دو اسپیکر رسیور یا دریافت کننده صدا( Satalite) در پشت مبل و یا روبه روی تلویزیون قرار داده می شوند. می توان ساب ووفر را در هر گوشه ی از اتاق قرار داد. شما باید طوری اسپیکر های دریافت کننده و ساندبار را چینش کنید که خود درست در وسط ان ها قرار بگیرید. البته برای اسپیکر های دریافت کننده گزینه چپ و راست به خوبی مشخص شده است. به استثنای کابل برق هیچ کابلی به این یونیت های ساندبار وصل نمی شود. 

 

 ساندبار Q950T برای کدام تلویزیون مناسب است؟

این ساندبار برای تلویزیون های پایه کنار مناسب است و برای تلویزیون های پایه وسط هم به شرطی که پایه زیاد به طرف جلو نباشد می تواند فوق العاده باشد. به صورت کلی این ساندبار برای تلویزیون های کیولد سامسونگ مانند تلویزیون های کیولد 2020 که دارای ویژگی های صوتی فوق العاده هستند به خوبی جواب می دهد.  برای نمونه می توان در کنار تلویزیون Q950TS سامسونگ از این ساندبار استفاده کرد. این ساندبار توان 546 وات را دارد و به لطف ویژگی کیوسمفونی در آن و تلویزیون کیولد 8K کیو 950 تی می تواند صدای 616 وات را انتشار دهد یعنی صدای تلویزیون نیز پخش می شود و صدا به صورت سه بعدی خواهد بود. 

 

 

 ساندبار Q950T برای کدام تلویزیون مناسب است؟
 

لیست قیمت ساندبار موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
HW-Q950TS
کانال
9.1.4 کاناله
توان کل
546 وات
ساب ووفر
HDMI
ARC
eARC
بلوتوث
صفحه نمایش
افکت صدا
استاندارد
مد شب
هوشمند
پشتیبانی از اندروید و ایفون
کنترل با ریموت تلویزیون
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha