بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی سری 8 آلمان 1600 دور 32760 مدل WAW32760ME

Bosch Washing machine 9kg 1600 RPM WAW32760ME

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
آلمان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی سری 8 آلمان 1600 دور 32760 مدل WAW32760ME

یکی از بهترین های بوش ماشین لباسشویی 32760 می باشد. در واقع بوش ماشین های لباسشویی های مختلفی در بازار دارد که این مدل با چرخش درام 1600 دور و ظرفیت 9 کیلویی می تواند به خوبی حجم زیادی و یا وزنی زیاد از لباس ها را شستشو دهد. لباسشویی بوش 9 کیلویی 1600 دور دارای درام استیل است که نه زنگ می زند و نه لکه بر می دارد و تازه یک برنامه به نام Drum Clean دارد که می توان بعد از هر 3 ماه از آن استفاده کرد  تا درام و داخل ماشین لباسشویی به خوبی تمیز شود. تعداد برنامه های آن زیاد است و کاربر می تواند انتخابی گسترده را برای انواعی از لباس ها داشته باشد. شما زمانی که به ماشین لباسشویی 32760 برنامه می دهید به صورت اتوماتیک همه جئانب تنظیم می شود اما شاید بخواهید به صورت جدا گانه دما را تنظیم کنید که این امکان وجود دارد. برنامه در لباسشویی بوش 9 کیلویی به دکمه ولومی و آپشن ها هم به دکمه های لمسی پنل کنترل انتخاب می شوند. باید بدانید که در چه زمانی و برای چه لباس هایی از کدام آپشن ها استفاده کنید. به صورت کلی در لباسشویی آپشن ها همراه با برنامه ها استفاده می شوند و نمی توان آن ها را به صورت جداگانه به کار برد. موتور این دستگاه از نوع اکوسایلنس است که به قابلیت های آن در ادامه می پردازیم. لباسشویی بوش 32760 از سری 8 می باشد و با رنگ سفید وارد بازار شده است. در ادامه لباسشویی سری 8 بوش آلمانی را بیشتر توصیف می کنیم.

 

 

ماشین لباسشویی بوش سر 8

 

ماشین لباسشویی بوش ساخت آلمان

شاید فکر کنید که هر وسیله ای بهتر است در همان کشور مبنا تولید شود ولی در واقع کشور هایی هستند که به صورت همکاری محصولاتی را مونتاژ می کنند. حالا کیفیت و کارایی ساخت اورجینال بهتر است یا مونتاژ اورجینال؟


وقتی یک لباسشویی در همان کشور مبدا تولید می شود گفته می شود که لباسشویی ساخت همان کشور است ولی وقتی در کشور دیگری مونتاژ شود گفته می شود که قطعات کشور مبدا و مونتاژ می باشد. باید عنوان کنیم که هر شرکتی که محصولات خود را در کشور های دیگر مونتاژ می کند تنها به واسطه یک قرار داد بود و یکی از اصلی ترین دلایل ارزان بودن نیروی کار در کشور مونتاژ است. در نهایت کنترل کیفی شرکت برند است که تایید می کند تا محصولات کیفیت وارد به بازار را دارد یا نه. بنابراین بهتر است زیاد روی کشور مونتاژ حساس نباشیم و به جای آن به اصلی بودن محصول و کد و شماره مدل توجه داشته باشید.

 

 

 

لباسشویی بوش سری 8 

شرکت بوش ماشین های لباسشویی مختلفی را دارد که در سری های مختلف وارد بازار شده اند. لباسشویی بوش 32760 از سری 8 است و به نسبت سری های پایین تر قابلیت های بیشتری را دارد. ماشین های لباسشویی بوش از سری 2 تا 8 را دارند. برای نمونه با سری دور موتور برای خشک کردن متفاوت می شود. لباسشویی بوش سری 2 مانند مدل 20170 دارای چرخش 1000 دور است و ظرفیت ان هم 7 کیلو گرم است و ماشین لباسشویی که ما در این نوشته بررسی می کنیم با شماره مدل 32760 دارای سری 8 است و ظرفیت آن 9 کیلو گرم  و دور چرخش آن 1600 دور می باشد. تنها نکته ای که باید به آن اشاره کرد تفاوت در جزیئات ریز و درشتی است که در سری های تولیدی لباسشویی دیده می شود.

 

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی 1600 دور با موتور اکوسایلنس

ماشین های لباسشویی بوش بسیار کم صدا بوده و از طرفی بسیار کم مصرف هم می باشد. در واقع این مدل صدای کمی دارد و بوش برای کم کردن صدا آن را با نمد هایی ایزوله کرده است. دور درام و موتور با وزنه های سنگین بتنی مهار شده است و به نسبت برند های دیگر بوش تمایل زیادی به قرار دادن بتن کانکریت در لباسشویی های خود دارد. اما صدای آن برای شستشو برابر با 46 دسیبل و برای خشک کردن برابر با 76 دسیبل می باشد. می توان گفت که این ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش به گونه ای طراحی شده است که حتی بدنه هم در کاهش لرزش نقش زیادی را دارد. بدنه در کناره ها دارای شیار هایی می باشد که گشتاور ایجاد شده با موتور را خنثی می کند و تصویر ان را در زیر آورده ایم.

 

برنامه های ماشین لباسشویی بوش سری 8 آلمان 9 کیلویی 1600 دور

برنامه اکسیژن فعال یا Active Oxygen refresh برای شستشوی لباس های حساس به دما بوده و بسیار شبیه به برنامه اکوبابل در ماشین های لباسشویی سامسونگ می باشد. این برنامه با دمای کم است و تقریبا در آن هیتر آب را گرم نمی کند. برای لباس های ابریشمی بهترین گزینه می تواند باشد. 

 

برنامه شستشوی لباس های زیر بالاتنه و یا تیشرت ها می تواند به صورت روزانه استفاده شود و این برنامه Shirts نام دارد.

برنامه Sportswear برای شستشوی لباس ها ورزشی به کار می رود و برنامه شستشوی سریع یا Super Quick هم برای لباس ها کم استفاده می شود و برای موقع عجله ای می باشد. برنامه DarK Wash برای شستشوی لباس های تیره و برنامه Alergy Plus برای لباس افراد مسن و یا کودکان حساس به آلرژی به کار گرفته می شود. برنامه شستشوی درام یا Drum Clean برای شستشوی درام شستشو استفاده می شود و نباید با این برنامه لباسی داخل ماشین لباسشویی باشد. برنامه Cotton برای شستشوی لباس ها کتانی به کار می رود و برنامه Cotton Eco برای لباس ها کتانی با کمترین مصرف انرژی به کار گرفته می شود. برای لباس های نازک و ظریف از برنامه Easy Care و برای لباس های ابریشمی از Delicate و همچنین برای لباس های پشمی از برنامه Wool کمک گرفته می شود. دیگر برنامه به آبکشی و خشک کردن مربوط می شوند. 

 

آپشن های ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی آلمان

آپشن شستشوی اولیه برای لباس های گلی و یا خاکی است که Prewash نام دارد. آپشن Rins Plus برای زمانی است که شوینده زیادی را داخل ماشین لباسشویی بوش 32760 گذاشته باشید و بخواهید کاملا آبکشی شوند. آپشن Easy Iron بخار را بر روی لباس ها اعمال می کند تا لباس ها نرم باشند و یا بعد به راحتی اتو شوند . این برنامه خود در حذف آلرژی زا موثر است. شما وقتی برنامه را انتخاب کنید و از آپشن Spead Perfect استفاده کنید زمان شستشو و همچنین میزان مصرف آب و انرژی نیز کاهش پیدا می کند. 

 

قیمت و مشخصات ماشین لباسشویی بوش سری 8 آلمان 9 کیلویی 

طبیعی است که قیمت ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی به نسبت 8 کیلویی و یا 7 کیلویی بالاتر می باشد از طرفی با بالا بودن سری هم قیمت ماشین لباسشویی بالا می رود. خوب شما امکانات و مشخصات زیادی را می توانید در ماشین لباسشویی بوش سری 8 32760 بیابید و از آن ها استفاده کنید. 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
WAW32760ME
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
6 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
46 دسیبل
نویز خشک کن
73 دسیبل
مصرف آب
45 لیتر
موتور
اکوسایلنس
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
رنگ
سفید
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha