بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی 1600 دور هوم پروفشنال 32MX مدل WAX32MX0ME

Bosch Waching machine Home Profesional 10Kg 1600 RPM WAX32MX0ME

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
10 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
آلمان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی 1600 دور هوم پروفشنال 32MX مدل WAX32MX0ME

ماشین لباسشویی بوش 32MX یکی از بهترین های بوش می باشد، بدون شک اگر شما به دنبال یک ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا هستید مدل 32MX یکی از بهترین های بازار می باشد. ظرفیت در لباسشویی بوش WAX32MX0ME برابر با 10 کیلوگرم می باشد. درام آن بزرگ طراحی طراحی شده است که هم کارایی شستشو زیاد باشد و هم کمترین فشار بر روی موتور وارد شود. چرخش موتور در زمان خشک کردن برابر با 1600 دور در دقیقه است و یکی از موتور های پر قدرت می باشد. بوش در لباسشویی 10 کیلویی خود از ویژگی های بارزی استفاده کرده است که هم کارایی شستشو را افزایش داده است و هم موجب راحتی کاربر و تمام اتوماتیک شدن دستگاه شده است. برای نمونه ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی 32MX دارای قابلیت اتصال با وای فای یا Home Connect می باشد و یا اینکه ویژگی Aqua Stop دارد که خود نوعی ایمنی است. ویژگی هایی برای خروجی مورد رضایت دارد که حذف آلرژی و نرم کردن لباس ها می باشد. در واقع ماشین لباسشویی بوش 32MX در دسته ماشین های لباسشویی بوش هوم پروفشنال است که قطعا پرچ دار تولیدات بوش می باشد. در ادامه به این غول کارایی و کیفیت بوش بیشتر می پردازیم. قیمت ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی به نسبت برند های دیگر فوق العاده است که می توان با صرف هزینه ای نسبی این همه و کارایی و کیفیت را وارد منزل خود کرد.

 

 

ماشین لباسشویی سری 8 بوش 10 کیلویی

 

 لباسشویی بوش سری 8 

ماشین های لباسشویی بوش با سری های مختلفی وارد بازار می شوند. برای نمونه  بوش در سری های 2 تا 8 تولید دارد. سری پایین تر معمولا امکاناتی کمتر و قیمتی پایین تر دارند. شاید اختلاف ماشین لباسشویی یک سری با سری پایین تر و یا بالاتر خود در یک آپشن و یا برنامه و یا یک ویژگی باشد. بنابراین در اختلاف قیمت زیاد دو ماشین لباسشویی زیاد روی سری نباید حساسیت به خرج داد.

 

ماشین لباسشویی بوش WAX32MX0ME

 وقتی به شماره مدل در ماشین های لباسشویی بوش توجه می کنید می تواندی اطلاعاتی کاربردی را به دست اورید. برای نمونه W به معنی ماشین لباسشویی می باشد. A به معنی درب از جلو می باشد و X هم سری تولیدی را بیان می کند که در اینجا X بیانگر سری 8 می باشد. عدد 32 بیانگر دور چرخش می باشد که در اینجا این ماشین لباسشویی 1600 دور می باشد. مثلا اگر به جای 32 عدد 24 باشد، بیانگر 1400 دور می باشد. لباسشویی بوش 32MX در دسته لباسشویی های هوم پروفشنال است که می تواند بیشترین انتظارات کاربرد را براورده کند. 

 

 

ماشین لباسشویی بوش WAX32MX0ME

 

 ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی 1400 دور دیگ بزرگ 32MX

 بوش ماشین لباسشویی فوق العاده ای را تولید کرده است که برای یک خانواده پرجمعیت به خوبی جوابگو می باشد. در واقع درام یا استوانه و یا مخزن شستشو بزرگ بوده و می تواند 10 کیلوگرم لباس را در خود جایی دهد. نه تنها درام بزرگ بلکه موتور هم سایز بزرگ است که دور چرخش ان 1600 دور می باشد. شما می توانید با این ماشین لباسشویی بوش سری 8 پتو ها و یا لباس ها وزن بالا را شستشو دهید.

 

 ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی 1400 دور دیگ بزرگ 32MX

 

موتور اکوسایلنس، کم مصرف و کم صدا در لباسشویی بوش 10 کیلویی هوم پروفشنال

بوش از موتور اکوسایلنس استفاده می کند که تسمه ای می باشد. تسمه درام را می چرخاند. میزان صدای آن بسیار کم است و از طرفی رده انرژی مصرفی بالا یعنی مصرف انرژی پایین دارد. موتور اکوسایلنس به خوبی با وزنه هایی مهار شده است که کمترین گشتاور را ممکن میشود و در همین رابطه میزان لرزش و صدا پایین است. 

 

موتور اکوسایلنس، کم مصرف و کم صدا در لباسشویی بوش 10 کیلویی هوم پروفشنال

 

طراحی منحصر به فرد در جهت کاهش لرزش و نویز ماشین لباسشویی بوش 32MX

 شما اگر به ماشین های لباسشویی بوش یک نگاه بیندازید مشاهده می کنید که در سمت چپ و راست دستگاه از شیارهای دواری استفاده شده است. شاید زیاد توجه شما را جلب نکند اما این نوع از طراحی برای کم کردن لرزش موتور می باشد. زمانی که موتور می چرخد این شیار ها در جهت عکس کمترین لرزش را برای بدنه ماشین لباسشویی موجب می شوند. البته بوش دور موتور را با وزنه هایی مهار کرده است و از طرفی برای کاهش صدا بین بدنه و درام از نمد های عایق صدا استفاده شده است.

 

برنامه ها و آپشن های ماشین لباسشویی بوش سری 8 هوم پروفشنال

بوش در این ماشین لباسشویی از 14 برنامه استفاده کرده است. برنامه ها کاربردی بوده و با مراجعه به دفترچه راهنما می توان آن ها را به کار برد. قطعا با انتخاب هر برنامه ای، دمای مورد نظر هم مشخص می شود اما می توان بعد از انتخاب برنامه دما را تنظیم و یا تغییر داد که بهتر است با همان دمای برنامه لباس ها شستشو داده شوند. آپشن ها در سمت راست دستگاه بوده و به لمسی می باشند که می توان آن ها را انتخاب کرد. آپشن ها کمک کننده برنامه ها می باشند و باید کاربر به نحوه استفاده از آن ها آگاهی داشته باشد. 

 

 

ماشین لباسشویی بوش WAX32MX0ME با ویژگی شستشوی چهار طرفه 4D Wash System

 شاید می توان گفت که تنها ماشین لباسشویی که از این ویژگی استفاده می کند ماشین لباسشویی 32MX می باشد. در آن از قابلیت خیساندن چهار طرفه بهره گرفته شده است. همزمان که درام می چرخد آب از چهار قسمت وارد مخزن شده و لباس ها سریعتر و بهتر خیس می شوند و از طرفی میزان مصرف آب کاهش پیدا می کند. 

 

ماشین لباسشویی بوش WAX32MX0ME با ویژگی شستشوی چهار طرفه 4D Wash System

 

مشخصات و امکانات ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی WAX32MX0ME

زمانی که در ماشین لباسشویی نشتی وجود داشته باشد و یا آب خارج نشود و آبکشی صورت نگیرد برای جلوگیری از خیس شدن محیط آشپزخانه و صدمه وارد شدن به دستگاه، جریان اب ورودی قطع می شود که این ویژگی Aqua Stopp نام دارد. شما زمانی که لباسی را فراموش می کنید می توانید با مکث دستگاه و باز کردن درب، آن را به لباس های داخل مخزن اضافه کنید که Refill و یا Add item نام دارد. پنل کنترل انتخابی گسترده را در اختیار کاربر قرار می دهد که به هر نوع لباسی انعطاف پذی می باشد.دارای وای فای و قابلیت اتصال به گوشی می باشد که می توان با استفاده از گوشی تلفن همراه آن را کنترل کرد. شما می توانید لباس ها و جنس آن ها را وارد برنامه گوشی کنید تا خود برنامه کاربردی را برای شما انتخاب کند.

 

مشخصات و امکانات ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی WAX32MX0ME
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
WAX32MX0ME
ظرفیت
10 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
6 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
49 دسیبل
نویز خشک کن
72 دسیبل
مصرف آب
45 لیتر
موتور
اکوسایلنس
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha