بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

جام جهانی 2022 قطر را با تلویزیون ال جی C1 تماشا کنید

۱۴۰۱/۸/۲۲

جام جهانی 2022 شور و هیجان خود را دارد. تصاویر فوتبالی همیشه در سرعت فریم بالا برداشت می شوند.  شما تلویزیونی را باید در نظر بگیرد و یا خریداری کنید که زمان پاسخگویی کمی داشته باشد و همچنین توانایی بالایی را در حذف نویز و بلور داشته باشد. در میان تلویزیون هایی که در بازار وجود دارد حالا اعم از هر تکنولوژی مانند اولد و کیولد و یا نانوسل و کریستال 4K، تلویزیون ال جی اولد C1 بهترین تلویزیون می باشد.جام جهانی 2022 قطربا تلویزیونC1 تجربه ای متفاوت را ایجاد می کند. البته تلویزیون ال جی C2 فوق العاده است اما تا اتمام بازی های جام جهانی وارد بازار کشور نخواهد شد. 

 

چه سایزی از تلویزیون اولد ال جی C1 را بگیریم؟

تلویزیون C1 ال جی در سایز های 48 اینچ ، 55 اینچ، 65 اینچ و 77 اینچ موجود می باشد شما بسته به فاصله تماشایی که در اختیار دارید می توانید گزینه ای مناسب را انتخاب کنید. معمولا هر تلویزیونی حالا در رزولوشن 4K در یک فاصله کیفیت تصویر بهینه را می دهد. در دیاگرام زیر آن را آورده ایم.

 

 دو ویژگی در تلویزیون ال جی اولد C1 که جذابیت تصاویر جام جهانی 2022 را افزایش می دهد.

در تلویزیون هر ویژگی و قابلیتی می تواند کارایی بالایی در یک سری از جنبه های ارائه تصویر داشته باشد. تلویزیون C1 ال جی دارای  زمان پاسخگویی کم است. در این تلویزیون مدت زمان تاخیر در پردازش و یا تغییر موقعیت پیکسلی کمتر از 1 میلی ثانیه است. دلیل آن هم مستقل عمل کردن پیکسل ها می باشد. حالا تصاویر جام جهانی 2022 و یا به صورت کلی فوتبال سریع بوده و فریم ریت بالایی را دارند. این مدت زمان پاسخگویی کم، میزان نویز و بلور را کاهش می دهد چراکه صفحه نمایش واکنشپذیر تر بوده و بدون وقفه جزئیات جدید را بروز رسانی می کند. اما قابلیت دیگر در تلویزیون ال جی Oled C1 می تواند فرکانس تصویر 120 هرتز باشد. این تلویزیون با پردازنده آلفا پیشرفته با شبکه عصبی بیشتر تصویر را پردازش می کند و محتوای فوتبال در هر فریم ریت و یا هر میزان از روشنایی باشند، C1 ال جی به بهترین روش  ان ها را نمایش می دهد. 

 

زاویه دید بالا، جذابیت تماشای تصویر به صورت دسته جمعی

Oled C1 ال جی به واسطه زاویه دید بالایی که دارد از هر طرف به آن تماشا کنید کیفیت تصویر و روشنایی محفوظ می ماند. حالا آن تلویزیون که یک خانواده می تواند به صورت یکسان از جزئیات آن بهره ببرد، تلویزیون C1 ال جی می باشد. 

 

صدای چند بعدی، فراگیر 40 وات ساب دار

نه تنها کیفیت تصویر بلکه صدا هم  می تواند جذابیت نمایش را بیشتر کند. تلویزیون C1 ال جی دارای 2 اسپیکر و 1 عدد ساب ووفر است. مجموعا صدایی 40 وات منتشر می شود و همه جانبه و فراگیر از هر طرف تلویزیون کاربران از صدایی فوق العاده بهرمند می شوند. از آنجاکه دوربین های جام جهانی 2022 فرمت های صوتی دالبی اتمس و دالبی دیجیتال را پشتیبانی می کنند، این تلویزیون از آن ها پشتیبانی کرده و این یعنی نهایت کیفیت صدا را می توان انتظار داشت.

 

جمع بندی

تلویزیون C1 ال جی  یکی از فوق العاده های ال جی می باشد. در زمینه کنتراست و نمایش رنگ مشکی، زمان پاسخگویی، سریع بودن، شفافیت تصویر بی نظیر می باشد. اگر بخواهیم رقیبی برای آن معرفی کنیم باید با مقداری کارایی کمتر تلویزیون کیوند90 ال جی و یا تلویزیون سامسونگ Q80A را در نظر بگیریم.

برچسب هابهترین تلویزیونتلویزیون گیمینگتلویزیون 120 هرتزتلویزیون پایه وسط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha