بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

بهترین تلویزیون های سامسونگ 2021 | خرید بهترین تلویزیون سامسونگ

۱۳۹۹/۱۰/۲۵

در سال 2020 تلویزیون های زیادی را از شرکت سامسونگ شاهد بودیم. تلویزیون های سامسونگ در 2 نوع، تلویزیون های ال ای دی LED و تلویزیون های کیو ال ای دی QLED در اختیار کاربران قرار گرفته اند. در این نوشته ما تلویزیون های 2020 سامسونگ را مرور کرده و در ادامه تلویزیون های 2021 سامسونگ را معرفی می کنیم. به نظر می رسد سامسونگ در سال 2021 حرف هایی برای گفتن دارد و شاید از ال جی هم پیش افتاده باشد.، آنچه سامسونگ در سال 2021 ارائه داده است به صورتی فوق العاده بوده و ما در این نوشته آن را روشن تر خواهیم کرد.

 

 مروری بر تلویزیون های سامسونگ 2020

سامسونگ به صورت کلی تلویزیون های خود را با نامگذاری ایده آلی روانه بازار می کند که با اندکی دقت در نامگذاری آن ها، می توان به ویژگی ها و یا میزان تفاوت در آنها پی برد. سامسونگ در سال 2020 از تلویزیون های کیولد و LED خود رونمایی کرد و ما در سال 2021 شاهد آنها بوده ایم. تلویزیون های کیولد سامسونگ در سال 2020 در سری QT روانه بازار شدند و تلویزیون های LED این شرکت هم در سری TU در اختیار کاربران قرار گرفتند. اجازه بدهید، کمی به نامگذاری در تلویزیون های سامسونگ بپردازیم:

در نام گذاری تلویزیون کیولد از حرف و عدد استفاده می شود. برای نمونه تلویزیون Q70T و یا تلویزیون Q95T ، این تلویزیون های کیولد هستند و نور پردازی LED با فناوری نقطه کوانتومی را استفاد می کنند که حرف Q گواه این موضوع است. اما حرف T بیانگر سال تولید در تلویزیون است که T برای سال 2020 است و در تلویزیون های کیولد 2019 هم دیدم که حرف R بیانگر سال تولید 2019  بود. در تلویزیون های LED سری TU حرف T بیانگر سال 2020 است که در سال 2019 از حرف R استفاده شده بود. برای نمونه تلویزیون LED سامسونگ RU8000 در سال 2019 تولید شده و کارایی و کیفیت فوق العاده ای داشت.

 

تلویزیون های کیولد 2020 سامسونگ

تلویزیون های کیولد سامسونگ 2020 مدل های Q60T-Q70T-Q75T-Q80T-Q85T-Q90T-Q95T-Q700T-Q800T-Q900T-Q950T و بسیاری دیگر بودند که بعضی از آنها را در بازار کشور شاهد بودیم. در این تلویزیون ها اغلب از فناوری Dual LED استفاده شده است که موجب نمایش بهتر رنگ های تصویر می شود. در این تلویزیون ها همانند  تلویزیون های کیولد سال 2019 از پردازنده کوانتوم 4K استفاده می شود و مقداری با طراحی نسبی ظریف تر و کارایی و امکانات بهتر در اختیار کاربران قرار گرفته اند. برای نمونه سامسونگ در تلویزیون های کیولد 2020 به کاربری بازی تلویزیون اهمیت داده و از ویژگی هایی چون ALLM و یا Game Mode و Game Mode + استفاده کرده است که می توان با آن ها تصاویر بازی را با کیفیت بهتری نمایش داد. 

 

تلویزیون های LED سال 2020 سامسونگ

سامسونگ در سال 2020 تلویزیون های LED را در سری TU روانه بازار کرد. این تلویزیون های مدل های TU7000-TU7100-TU8000-TU8500-TU8502-TU9000 و... بودند. در این تلویزیون ها همانند تلویزیون های کیولد، به کاربری بازی اهمیت بیشتری داده شده بود. این تلویزیون ها می توانند تصاویر بازی هاT حتی بازی های مدرن را به خوبی نمایش دهند. سامسونگ در بعضی از این تلویزیون ها مانند تلویزیون TU8500 و TU8502 از فناوری Dual LED استفاده کرده است. هچنین در تلویزیون های 2020 سامسونگ سری TU از پردازنده کریستال 4K استفاده شده است که به نسبت پردازنده UHD Engine در تلویزیون های قبل تر سرعت و کارایی بیشتری را دارد.

 

نامگذاری در تلویزیون های 2021 سامسونگ به چه صورت خواهد بود؟

 سامسونگ درسال 2021 تلویزیون های خود را با نام گذاری جدید روانه بازار می کند. ایk شرکت به جای حرف R و یا T که برای نامگذاری در تلویزیون های 2019 و 2020 به کار می برد، از حرف A استفاده می کند. بنابراین تلویزیون های LED سامسونگ، نامگذاری AU را خواهند داشت و در سری AU روانه بازار می شوند. برای نمونه تلویزیون AU8000 و یا AU9000. اما تلویزیون های کیولد سامسونگ فناوری Mini LED و یا Micro LED را خواهند داشت که به آنها تلویزیون های Neo Qled سامسونگ می گویند؛ این تلویزیون ها نیز به صورت QN85A نامگذاری می شوند که حرف A بیانگر سال تولید 2021 و حروف QN بیانگر فناوری Neo QLED با نور پردازی Mini LED و یا Micro LED خواهند بود.

 

تلویزیون های نئو کیولد Neo Qled سامسونگ  در سال 2021

سامسونگ تلویزیون های کیولد سال 2021 را با فناوری Neo QLED روانه بازر می کند. اما فناوری نئو کیولد Neo QLED چیست؟  در تلویزیون های کیولد 2021 سامسونگ از فناوری Mini LED برای نورپردازی استفاده می شود. این فناوری تعداد لامپ های LED را در برد LED بیشتر می کند و روشنایی تصویر را افزایش می دهد. از آنجا که تعداد لامپ های LED بیشتر به معنی اندازه کوچک آن است سامسونگ اعلام کرده است که اندازه یک لامپ Mini LED حدودا یک چهلم اندازه یک لامپ LED است. لامپ های مینی ال ای دی با اندازه کوچکتر دقت نور پردازی بیشتری  را دارند و کم تر بر روی هم تاثیر می گذارند. در این تلویزیون ها تعداد زون ها و یا منطقه های مجزا افزایش یافته است اما هنوز سامسونگ اعلام نکرده است که فناوری Full Array Local Dimming در این تلویزیون های چه تعداد منطقه و یا زون مستقل دارد( تعداد زون های مستقل به معنی افزایش کنتراست و نمایش رنگ سیاه عمیق بیشتر است) . در تلویزیون بالا رده سامسونگ یعنی بهترین و با کیفیت ترین تلویزیون 2020 سامسونگ مدل Q950TS از تعداد 500 زون مجزا استفاده شده بود اما سامسونگ در مورد آن هم محافظه کارانه، تعداد دقیق تر را اعلام نکرد. درادامه بیشتر به تلویزیون های نئو کیولد می پردازیم.

 

تلویزیون های میکرو ال ای دی Micro LED سامسونگ در سال 2021

 میکرو ال ای دی به نسبت مینی ال ای دی اندازه لامپ هایی ریزتر دارد. در تلویزیون های Micro LED تعداد لامپ های LED بیشتر بوده و اندازه  آنها نیز بسیار کوچک تر می باشد.  این تلویزیون ها دارای روشنایی فوق العاده ای هستند که حتی روشنایی صفحه نمایش در آن ها از روشنایی تلویزیون های اولد نیز بیشتر است. در این تلویزیون ها تا 2000 نیت روشنایی در صفحه نمایش اندازه گیری شده است . که فوق العاده بوده و کیفیت تصویر را بسیار کاربردی ارائه می دهند.

 

 

پردازنده نئو کوانتومی NEO Quantum Processor در تلویزیون های 2021 نئو کیولد سامسونگ

سامسونگ در تلویزیون های 2021 نئو کیولد از پردازنده جدید استفاده می کند. این پردازنده دارای سرعت و دقت بالایی است. در تلویزیون های با این پردازنده تصویر بسیار هوشمند نمایش داده می شود. پردازنده نور و یا رنگ را به قسمت های ضعیف تصویر می فرستد تا همه تصویر، به صورتی با کیفیت نمایش داده شود. در کنار فریم تلویزیون، یک سنسور وجود دارد که نور محیط را اندازه می گیرد. متناسب با نور محیط تصویر نمایش داده می شود و هر جا و در هر نقطه ای از تصویر که لازم باشد تصویر پر رنگ تر و یا کم رنگ تر نمایش داده می شود. البته هنوز معملوم نیست در تلویزیون های نئو کیولد سامسونگ با کیفیت تصویر 4K مدل QN95A، QN90A و QN85A  از پردازنده نئو کوانتوم در همه تلویزیون های نئو کیولد با کیفیت تصویر 8K استفاده شده است. سامسونگ پردازنده نئو کوانتومی خود را (Multi-Intelligence Deep Learning) نام نهاده است.  این شرکت ادعا می کند که  در پردازنده  کوانتوم 4K از یک شبکه عصبی برای ارتقای کیفیت تصویر، اما در پردازنده نئو کوانتومی از 16 شبکه عصبی استفاده شده است.

 

صدا در تلویزیون های سامسونگ 2021 با OTS

 OTS به معنی رد گیری صدای تصویر می باشد. در تصویر صدا های مختلف وجود دار. در تلویزیون با ویژگی OTS  از دو اسپیکر اصلی و دو اسپیکر به صورت مجازی بهره گرفته شده است. هر چند سامسونگ در سال 2021 از این ویژگی مفتاوت استفاده می کند اما این ویژگی در تلویزیون های سامسونگ 2019 و 2020 هم وجود داشته است. به نظر می رسد این قابلیت در این تلویزیون ها رنگ و بویی متمایز دارد. اما به صورت کلی ویژگی های صوتی در تلویزیون های سامسونگ 2021 به صورت زیر است.

  • OTS یا Object Tracking Sound  بر دو نوع OTS Lit و OTS Pro می باشد. در تلویزیون های نئو کیولد 2021  از OTS Pro استفاده شده است که تعداد اسپیکر های مجازی به نسبت OTS Lit بیشتر است. 
  • برخی از مدل های تلویزیون سامسونگ در سال 2021 از ویژگی SpaceFit استفاده می کنند که نسخه جدید تر Adaptive Sound است.
  • ویژگی Active Voice Amplifire در تلویزیون های سامسونگ 2021 برای افزایش سطح صدا متناسب با صدای محیط  به کار برده شده است.
  • ویژگی Q Symphony این امکان را فراهم می کند تا تلویزیون با اسپیکر های جانبی یک صدا را پخش کنند.
  • در تلویزیون های سامسونگ 2021 از ساب ووفر و تعداد بیشتری از کانال های صوتی استفاده شده است.
  •  

تلویزیون های 2021 سامسونگ با ریموت کنترل خورشیدی  و طراحی خارق العاده 

سامسونگ در تلویزیون های 2021 ضخامت تلویزیون را کاهش داده است. به گونه ای که در تلویزیون QN90A ضخامت تلویزیون برابر با 15 میلیمتر است. در حالی در  تلویزیون Q90T این ضخامت تلویزیون برابر با 2.5 سانتیمتر است. البته تلویزیون با ضخامت کم در سال 2020 وجود داشتند که تلویزیون Q950TS یکی از آن ها می باشد. ضخامت در تلویزیون های کیولد سامسونگ مانند Q70T به مراتب بیشتر است. سامسونگ در بعضی از تلویزیون های نئو کیولد 2021 از یک ورودی برای همه پورت های استفاده می کند که به آن One Connect Box می گویند. در این تلویزیون ها، حتی پورت power هم به صورت مشترک است و فوق العاده و زیبا طراحی را دگرگون کرده است. ریموت کنترل سامسونگ در تلویزیون های نئو کیولد Neo Qled با نور آفتاب شارژ می شود و این ریموت کنترل اقتصادی یک صفحه در قسمت پشت دارد که با نور شارژ می شود. این ویژگی بسیار به صرفه است، چون ریموت کنترل های هوشمند انرژی زیادی را مصرف می کنند. تلویزیون های سامسونگ 2021 به شرح زیر هستند:

 

تلویزیون نئو کیولد 8K سامسونگ Neo Qled مدل QN900A

تلویزیون نئوکیولد سامسونگ مدل QN900A یا QNA900 دارای کیفیت تصویر 8K می باشد. این تلویزیون  در اندازه های 65 اینچ، 75 اینچ و 85 اینچ روانه بازار شده است. در این تلویزیون از فناوری نئو کیولد و نورپردازی Mini LED استفاده شده است. در تلویزیون سامسونگ QN900A یا QNA900 از یک باکس برای همه پورت ها استفاده شده است. این تلویزیون تنها 15 میلیمتر ضخامت دارد و و پایه های آن باریک تر از سری های قبلی است.البته این تلویزیون مقداری شبیه به تلویزیون Q950TS تولید 2020 می باشد. در تلویزیون QN900A از ویژگی OTS Pro استفاده شده است که صدایی همه جانبه و سه بعدی را ارائه می دهد.  تمام ویژگی هایی را که برای تلویزیون های نئوکیولد سامسونگ 2021 ارائه دادیم در این تلویزیون وجود دارد. سامسونگ در تلویزیون QN900A زاویه دید را افزایش داده است و می توان از کناره ها هم از کیفیت تصویر فوق العاده برخوردار بود. سیستم صوتی آن 6.2.2 کاناله می باشد و 80 وات توان صوتی دارد. این تلویزیون فرکانس تصویر 120 هرتز را دارا بوده و پورت HDMI 2.1 را دارا می باشد. در این تلویزیون از همه بازی ها و کنسول های جدید پشتیبانی می شود. علی رغم اینکه فرکانس تصویر آن 120 هرتز است و پورت 2.1 از HDMI با پهنای باند 48 گیگابایت را دارد اما کیفیت تصویر کنسول بازی با رزولوشن 8K را در نرخ 60 هرتز نمایش می دهد اما می توانید از کیفیت تصویر 4K با نرخ 120 هرتز برخوردار باشید.

 

Display type: Neo QLED Resolution: 8K  Sizes: 65-inch, 75-inch, 85-inch  Chipset: Neo Quantum Processor 8K One Connect: Yes Channel Sound: 6.2.2 Sound: 80 Watt Sound: OTS Pro 4K@120Hz  Ultra-Wide Viewing Angle   Anti-Reflective Panel

مشخصات کامل و قیمت تلویزیون نئوکیولد 65 اینچ 8K مدل QN900A

QN900A

نمایی از تلویزیون نئوکیولد سامسونگ 8K مدل QN900A با طراحی اینفینیتی

تلویزیون نئو کیولد 8K سامسونگ مدل QN800A یا QNA800

تلویزیون QN800A کیفیت تصویر 8K را دارد. این تلویزیون همانند تلویزیون QN900A دارای 120 هرتز نرخ فرکانس می باشد. در این تلویزیون هم از ویژگی One Connet استفاده شده است. همه کابل ها حتی کابل برق به یک باکس وصل می شوند که هم جذابیت دارد و هم کارایی فنی را افزایش داده است. در این تلویزیون طراحی جذاب و خواستنی سات. پایه در وسط قرار گرفته است و انگار یک صفحه تا شده است. صدای آن 70 وات است و با سیستم 4.2.2 پیاده شده است. ساب ووفر دارد و می توانید از صدای بیس مانند و یا بم مانند برخوردار باشید. این تلویزیون صدای 3 بعدی را با ویژگی OTS+ پخش می کند که یک مقداری از OTS Pro در تلویزیون Qn900A کیفیت کمتری را دارد ولی در هر صورت فوق العاده است. این تلویزیون بعد از مدل QN900A بالارده ترین تلویزیون 8K نئوکیولد سامسونگ است. دیگر ویژگی های این تلویزیون شبیه مدل بالارده خود است

Display type: Neo QLED Resolution: 8K Sizes: 65-inch, 75-inch, 85-inch One Connect    Channel Sound: 4.2.2 Sound Power: 70 Watt Sound: OTS+  4K@120Hz   Ultra-Wide Viewing Angle   Anti-Reflective Panel

مشخصات کامل و قیمت تلویزیون نئوکیولد سامسونگ65 اینچ 8K مدل 65QN800A

QN800A

نمایی از تلویزیون نئوکیولد سامسونگ QN800A

تلویزیون نئو کیولد 8K سامسونگ QN700A

 این تلویزیون از نور پس زمینه Mini LED برخوردار است و از فناوری کیولد استفاده می کند. هنوز اطلاعی در زمینه اندازه های صفحه نمایش در این مدل و صدا در دسترس نیست ولی به احتمال زیاد ویژگی زاویه دید بالا را نداشته باشد( به زودی به این قسمت اطلاعات در مورد تلویزیون QN700A اضافه می شود.

Display type: Neo QLED Resolution: 8K Sizes: TBC  One Connect: Yes  Sound: TBC  4K@120Hz: Yes  Ultra-Wide Viewing Angle: TBC  Anti-Reflective Panel: Yes

تلویزیون نئو کیولد 4K سامسونگ QN95A یا QNA95

 در این تلویزیون کیفیت تصویر 4K می باشد و در اندازه های مختلف وارد بازار شده است . آنجه در این تلویزیون برجسته به نظر می رسد حضور تلویزیون QN95A با اندازه صفحه نمایش 50 اینچ است که رقابتی برای تلویزیون اولد ال جی CX است که توسط سامسونگ پیاده شده است. این تلویزیون در اندازه های 50 - 55 - 65 - 75 - 85 اینچ موجود می باشد.  در این تلویزیون از صدای  70 وات بهره گرفته شده است و سیستم صوتی آن 4.2.2 کاناله می باشد.  ویژگی طراحی فوق العاده ای دارد و با طراحی Air Slim تنها 27 میلیمتر ضخامت آن می باشد. می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد و چون از ویژگی One Connect Box برخوردار است در هر صورت به پورت ها دسترسی خواهید داشت. این تلویزیون اولین و بالارده ترین تلویزیون نئوکیولد با نورپردازی مینی ال ای دی  و پردازنده نئو کوانتوم 4K می باشد.

Display type: Neo QLED  Resolution: 4K  Sizes: 50-inch, 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inch  One Connect: Yes  Sound: TBC  4K@120Hz: Yes  Ultra-Wide Viewing Angle: Yes Anti-Reflective Panel: Yes

قیمت تلویزیون سامسونگ 65 اینچ نئوکیولد 4K مدل QN95A

تلویزیون سامسونگ QN95A

تلویزیون نئو کیولد 4K سامسونگ QN90A یا QNA90

تلویزیون Qn90A بعد از تلویزیون QN95A بالارده ترین تلویزیون نئوکیولد با کیفت تصویر و رزولوشن 4K است. این تلویزیون با پردازنده نئوکوانتومی خود تصاویر سریع را با فرکانس تصویر 120 هرتز پردازش می کند. در این تلویزیون از بالا ترین ورژن HDMI یعنی ورژن 2.1 استفاده شده است. این پردازنده دارای لایه های عصبی بیشتر است و تصاویر متحرک و اجزای متحرک تصویر را نیز ارتقای کیفیت می دهد. در تلویزیون کیو ان 90 آ، صدا برابر با 60 وات است و سیستم صوتی آن 4.2.2 کاناله می باشد. این تلویزیون برای هر نوع استفاده ای فوق العاده است. نور پردازی مدرن Mini LED همراه با فناوری تاریکی منطقه ای با زون های بسیار زیاد ویژگی هایی کاربردی به این تلویزیون و کارایی آن بخشیده است. در این تلویزیون  کنتراست فوق العاده است هر چند به کنتراست در تلویزیون های اولد ال جی نمی رسد اما می تواند با کنتراست تلویزیون های هایسنس دول سل رقابت کند. روشنایی در این تلویزیون به بیشتر از 2000 نیت می رسد، در حالی که در تلویزیون هایسنس 2020 مدل H9G میزان روشنایی  برابر با 1000 نیت و در مدل H8G برابر با 700 نیت بود. تلویزیون Qn90A برای محیط روشن و تاریک و یا استفاده برای نمایش تصویر بازی فوق العاده است. قیمت تلویزیون نئوکیولد سامسونگ Qn90A علی رغم انتظارات، پایین می باشد.

مشخصات کامل و قیمت تلویزیون نئوکیولد 65 اینچ سامسونگ 2021 مدل 65QN90A

Display type: Neo QLED Resolution: 4K Sizes: 50-inch, 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inch Sound: 60 Watt Channel: 4.2.2  4K@120Hz Ultra-Wide Viewing Angle 

 QN90A

نمایی از تلویزیون نئوکیولد سامسونگ QN90A

تلویزیون نئوکیولد 4K سامسونگ QN85A یا QNA85

تلویزیون Qn85A فوق العاده جذاب  و با کیفیت است. این تلویزیون در سری نئوکیولد است. در آن از نورپردازی مینی ال ای دی استفاده شده است و پردازنده جدید یعنی نئو کوانتوم را دارد. فرکانس تصویر در آن 120 هرتز است و یک پورت HDMI 2.1 را دارد. این تلویزیون مثل همه تلویزیون های سامسونگ دارای صفحه نمایش با آرایش پیکسلی عمودی است، Vertical Alignment است. کنتراست بالا و نمایش رنگ مشکی عمیق از ویژگی های بارز این تلویزیون است. برای تمشای فیلم ها در یک فضای سینمایی بهترین است. این تلویزیون پورت HDMI 2.1 را دارد و از طرفی از پردازنده جدید نئو کوانتوم 4K بر خوردار است. شما می توانید بازی های 4K HDR را با کیفیت 4K در نرخ فریم 120 هرتز با این تلویزیون تماشا کنید. از کنسول های بازی PS5 و Xbox X پشتیبانی می کند. صدای فوق العاده با کیفیتی را دارد. دو ویژگی Active Voice Amplifier و Adaptive  Sound شما را مهیج خواهد کرد. ویژگی OTS که دیگر معرکه است چون صدایی سه بعدی را پخش می کند. صدای 60 وت همراه با صدای بیس ووفر دار برای این تلویزیون در هر فضایی کافی است. اما اگر می خواهید در کنار آن از ساندبار استفاده کنید، پورت HDMI ARC و HDMI eARC در دسترس است و صدایی 5.1 کاناله با کیفیت Dolby Digital و Dolby true HD با این تلویزیون نهایت هیجان خواهد بود. پایه آن در وسط قرار گرفته است اما زیاد به طرف جلو نیست و همراه با ساند بار فضایی جذاب و نمای ظاهری را زیبا تر می کند.

مشخصات کلی، قیمت و خرید  تلویزیون 65 اینچ نئو کیولد مینی ال ای دی سامسونگ مدل 65QN85A

Display type: Neo QLED Resolution: 4K  Sizes: 50-inch, 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inch  Sound: 60W 4K@120Hz  Anti-Reflective Panel

نمایی از تلویزیون سامسونگ 2021 نئوکیولد 4K مدل QN85A

نمایی از تلویزیون سامسونگ 2021 نئوکیولد 4K مدل QN85A

 

تلویزیون کیولد 4K سامسونگ Q80A

" تلویزیون سامسونگ Q80A  این تلویزیون کیولد است و رنگ های غنی در تصویر آن ارائه می شود. در تلویزیون Q80A از پردازنده کوانتوم 4K، همان پردازنده کوانتومی سال 2020 استفاده شده است شما می توانید حداکثر جزئیات را در تصویر استخراج  دریافت کنید. در این تلویزیون می توانید تصاویر با هر کیفیت را با رده ای بالاتر و با کیفیت تر تماشا کنید. قابلیت ارتقای  تصویر در آن می تواند هر بیننده ای را مجذوب خود کند. در تلویزیون 65Q80A از فرکانس تصویر 120 هرتز استفاده شده است. این میزان از فرکانس تصویر، نویز و بلور را از تصویر حذف می کند و وجهی شفاف را به تصویر می بخشد. صدای این تلویزیون 60 وات است که با 4 عدد اسپیکر 10 وات و یک ساب ووفر 20 وات ارائه می شود. ویژگی صوتی OTS که همان صدای سه بعدی است همراه با تصویر غنی از رنگ شما را مهیج خواهد کرد. مثل همیشه تایزن در تلویزیون 65 اینچ سامسونگ 2021 کیولد Q80A مدل 65Q80A نقش آفرینی می کند. قابلیت پشتیبانی از الکسا و گوگل اسیستنت و جستجوی صوتی را نیز دارد. ریموت کنترل خورشیدی خوش دست و خوش طرح بوده و نیازی به خریدن باطری برای آن نیست. منوی تلویزیون  کیو 80 آ با مدل سال قبل یعنی Q80T متفاوت است و جذابیت بیشتری دارد. ویژگی Game Bar در تلویزیون Q80A اساسا برای گیمر ها تعریف و پیاده شده است. آیکون هایی کاربردی و چند گوشه و قابلیت هایی فنی بهتر کردن تصویر ویژگی جدیدی است که سامسونگ در تلویزیون Q80A قرار داده است."

Display type: QLED  Resolution: 4K   Sizes: 50-inch, 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inch Sound: 60W 4K@120Hz

مشخصات و قیمت تلویزیون سامسونگ 65 اینچ Q80A

نمایی از تلویزیون سامسونگ Q80A


 

تلویزیون سامسونگ مدل Q70A

تلویزیون Q70A سامسونگ از پنل VA استفاده می کند. این تلویزیون کنتراست بالا و همچنین نمایش رنگ مشکی مطلق را تقریبا مناسب ارائه می دهد. در این تلویزیون فرکانس تصویر 120 هرتز است و چون یک پورت HDMI 2.1 را دارد می توان از تصویر 4K در نرخ فریم 120 هرتز برخوردار بود. این تلویزیون برای بازی فوق العاده است. نور پس زمینه در این تلویزیون Edge است و تاریکی منطقه ای Local Dimming را ندارد و از Micro UHD Dimming استفاده می کند. این تلویزیون تراکم پیکسلی 2160P را دارا می باشد و رزلوشن آن 4 برابر رزولوشن تصویر Full HD است. این تلویزیون پایه سط است و می توان آن را روی هر میز تلویزیون قرار داد. 

مشخصات و قیمت تلویزیون سامسونگ 75 اینچ مدل Q70A

Display type: QLED  Resolution: 4K  Sizes: 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inch Sound: 20W    4K@120Hz

نمایی از تلویزیون سامسونگ 2021 مدل Q70A 

تلویزیون سامسونگ Q60A

تلویزیون سامسونگ کیو 60 آ ، در سری کیولد 2021 پایین رده ترین می باشد. ما در بالا تلویزیون های کیولد بالارده را توصیف کردیم و جزئیات موجود در آن ها را ارائه دادیم. تلویزیون کیولد Q60A پایه کنار است و در سال 2021 اولین و آخرین تلویزیون پایه کنار کیولد می باشد. پایه های قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. پایه را می توان بلند و یا کوتاه بست. در هر چهار طرف حاشیه کمی برای صفحه نمایش دارد که به آن 4 Sided Bezel می گویند. این تلویزیون تصویر 4K را نمایش می دهد و از پردازنده کوانتومی لایت برای پردازش استفاده می کند. در آن دو ویژگی Dual LED و Qled رنگ هایی غنی را به نمایش می گذارند. در اندازه های متنوعی موجود است و تقریبا فقط این تلویزیون است که محدوده اندازه وسیعی را دارد که به نظر می رسد فروش زیادی را هم داشته باشد. ویژگی Game Bar و ورژن تایزن و ریموت کنترل خورشیدی در آن با همه تلویزیون های سامسونگ 2021 مشترک است. از فرمت های HDR پشتیبانی می کند و فرمت HDR10+ را نیز ارائه می دهد. این تلویزیون 3 پورت HDMI و 2 پورت USB را دارد. برای بهرمندی از صدای 5.1 کاناله دالبی دیجیتال فشرده پورت HDMI ARC را دارا می باشد. صدای 20 وات آن با ویژگی هایی چون OTS و Space Fit همراه است. 

Display type: QLED Resolution: 4K Sizes: 43-inch, 50-inch, 55-inch, 60-inch, 65-inch, 70-inch, 75-inch, 85-inch Sound: 20W   

قیمت تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 2021 مدل Q60A 

نمایی از تلویزیون سامسونگ Q60A

 

تلویزیون 4K سامسونگ AU9000 

تلویزیون سامسونگ AU9000 بالارده ترین تلویزیون LED سامسونگ 2021 است. این تلویزین رقیب تلویزیون TU8000 سامسونگ خواهد بود. در این تلویزیون کیفیت تصویر 4K است و صدا هم 20 وات می باشد. ویژگی هایی چون کیو سمفونی و یا OTS جذابیت زیادی به صدای این تلویزیون بخشیده اند. در آن از پورت های HDMI ورژن 2.0  استفاده شده است و این پورت ها ویژگی بازگشت صوتی را دارند. طراحی این تلویزیون منحصر به فرد است. دو پایه در آن با فاصله 20 سانتیمتر از هم نصب می شوند و با یک قسمت دیگر پایه ها به هم وصل می شوند. این تلویزیون پایه وسط می باشد. همانند دیگر تلویزیون های سامسونگ 2021 در آن ضخامت برابر با 2.7 سانتیمتر است و میزان حاشیه صفحه نمایش هم 0.9 سانتیمتر می باشد. قاب آن از پلاستیک ساخته شده است و مدیریت کابل هم دارد. ویژگی هایی چون تصویر در تصویر و یا بسیاری از قابلیت های دیگر را در خود گنجانده است. این تلویزیون از تایزین 6.0 با کارایی بیشتر نسبت به سال قبل استفاده می کند و ریموت هوشمند با طراحی آرگونومیک دارد.

Display type: LCD Resolution: 4K Sizes: 43-inch, 50-inch, 55-inch, 65-inch, 75-inch, 85-inchSound: OTS Lite 4K@120Hz: Native 60Hz with Motion Xcelerator Turbo support

قیمت تلویزیون سامسونگ AU9000

تلویزیون سامسونگ AU9000

تلویزیون سامسونگ 4K مدل AU8000

تلویزیون سامسونگ ال ای دی AU8000  دارای پنل LCD است و از نور پردازی LED استفاده می کند. در این تلویزیون نورپردازی Edge می باشد و در آن فناوریتاریکی منطقه ای همان UHD Dimming است و یعنی Local Dimming ندارد. پردازنده آن کریستال 4K است که همان پردازنده موجود در تلویزیون TU8000 سال 2019 است. کیفیت تصویر 4K دارد و از فرمت های کیفیت بالای تصویر مانند HDR و HDR10+ پشتیبانی می کند. در این تلویزیون صدا 20 وات است و ویژگی های صوتی منحصر به فردی اتخاذ شده است. در این تلویزیون قابلیت Q Symphony وجود دارد که صدای همه جانبه و فراگیری را بر روی ساندبار ها فراهم می کند. سیستم عامل آن تایزن است اما به ورژن و منویی جدید قرار گرفته است. ریموت این تلویزیون هوشمند است و دارای یک سلول خورشیدی است که هم با نور افتاب شارژ می شود و هم دارای سوکت USB:3 است که می توان آن را با برق نیز شارژ کرد. در ان ضخامت قاب تلویزیون 2.7 سانتیمتر است و دارای ویژگی طراحی Airslim است. پایه های آن V شکل گرد است و بسیار جذاب می باشد. دکمه پاور و یا خاموش و روشن کردن تلویزیون در سمت راست تلویزیون و قسمت زیر قاب قرار گرفته است. این تلویزیون با براکت مخصوص به دیوار نصب می شود و اصلا برجستگی را ایجاد نمی کند.

Display type: LCD Resolution: 4K Sizes: TBC One Connect: No Sound: OTS Lite 4K@120Hz: Native 60Hz with Motion Xcelerator Turbo support

قیمت تلویزیون سامسونگ AU8000

قیمت تلویزیون سامسونگ AU8000
 

تلویزیون سامسونگ 2021 مدل AU7000

Display type: LCD
Resolution: 4K
Sizes: TBC
One Connect: No
Sound: TBC
4K@120Hz: TBC
Ultra-Wide Viewing Angle: No
Anti-Reflective Panel: No

برچسب هاراهنمای خریدراهنمای خرید تلویزیونتلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha