بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون 75 اینچ ال جی 8K مینی ال ای دی مدل 75QNED99UPA

LG QNED Mini LED TV 8K Smart 75 Inch 75QNED99UPA

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۷/۱۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 75 اینچ ال جی 8K مینی ال ای دی مدل 75QNED99UPA

تلویزیون کیوند ال جی 75 اینچ 8K مدل QNED99 یکی از تلویزیون های با تکنولوژی مینی ال ای دی Mini LED است که به تازگی وارد بازار شده است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر 8K می باشد و با فناروی هایی که در آن به کار رفته است تصویری فوق العاده با کیفیت را به نمایش می گذارد. در این تلویزیون تصویر 8K با ویژگی 8K Upscaling ارتقای کیفیت داده می شود و هر تصویری با این تلویزیون بسیار شفاف و درخشان نمایش داده می شود. ال جی در این تلویزیون از پردازنده هوشمند a9 نسل چهارم استفاده کرده است که به مراتب کارایی و قدرت بیشتری در پردازش داده های تصویر دارد. در تلویزیون 75 اینچ ال جی کیوند مینی ال ای دی 8K اسمارت مدل 75QNED99UPA  از نور پس زمینه Mini LED استفاده شده است که تا 30000 عدد لامپ Mini LED در برد LED ان وجود دارد و همچنین تا 2500 زون و یا منطقه مجزا را با فناوری Full Array Local Dimming ایجاد کرده اند. در تلویزیون 75 اینچ ال جی کیوند مینی ال ای دی 8K اسمارت مدل 75QNED99UPA فرکانس تصویر 120 هرتز می باشد و از ریموت کنترل هوشمند نسل جدید یعنی MR21 استفاده شده است.

تلویزیون کیوند ال جی 75 اینچ 8K مدل QNED99

تکنولوژی Mini LED، افزایش سطح کیفی رنگ های تصویر در تلویزیون کیوند ال جی Qned99

 در تلویزیون های کیوند ال جی 2021 همانند تلویزیون های نانوسل 2020 از برد LED استفاده شده است، اما ال جی در تلویزیون های 2021 از تکنولوژی فقو العاده منحصر به فرد استفاده کرده است که کیفیت تصویر در این تلویزوین های را دگرگون کرده است. فناووری Mini LED با تعداد لامپ های بیشتر و اندازه لامپ های ریز در برد ال ای دی توانسته است نمایش رنگ ها را در تصوی رغنی تر کند. ال جی در تلویزیون Qned99 با کیفیت تصویر 8K از این فناوری به صورتی کاربردی استفاده کرده است. این فناوری روشنایی صفحه نمایش را به صورت فوق العاده ای افزایش می دهد و می تواند هر کاربری را متحیر کند. در این تلویزیون از فناوری هایی دیگری برای افزایش کیفیت صتویر استفاده شده است که به آن ها  می پردازیمولی این پارامتر ها را به این نکته حائز اهمیت پایان می دهیم که با فناوری Mini LED با تعداد بیش از 30000 دیود نور در برد ال ای دی و همچننی اتخاذ فناوری Dimming تعداد زون های مجزا افزایش یافته و تعداد آن ها به 2500 زون می رسد و هر چه تعداد زون های مجزا بیشتر باشد کیفیت و کنتراست تصویر و نمایش رنگ سیاه عمیق افزایش خواهد یافت.

تکنولوژی Mini LED، افزایش سطح کیفی رنگ های تصویر در تلویزیون کیوند ال جی Qned99

فناوری ترکیبی نانوسل NanoCell و کوانتوم دات Quantum Dot در تلویزیون 2021 کیوند ال جی Qned99 با کیفیت تصویر 8K

 ال جی در تلویزیون کیوند Qned99 از 3 فناوری استفاده کرده است. فناوری Mini LED، فناوری Quantum Dot و فناوری نانوسل NanoCell سابق، همه و همه در تلویزیون ال جی 2021 مدل Qned99 با کیفیت 8K وجود دارند. این فناوری ها هر جزئی از تصویر را افزایش کیفیت می دهند. اولا رنگ های بیشتری امکان نمایش پیدا می کنند و دوما سرعت پردازش تصاویر هم ازفزایش می یابد. در تلویزیون 75 اینچ کیوند99 ال جی Qned99 از این 3 فناوری به صورتی کاربردی بهره گرفته شده است و هر تصویر بسیار با کیفیت نمایش داده می شود و لازم نیست که تصویر 4K و یا Full HD وی ا 8K باشد. ال جی با این فناوری ها توانسته سطح کیفیتی تصویر در تلویزیون های کیوند 2021 خود را در رده بالایی قرار دهد و به نظر باید هزینه بالایی را هم داشته باشد.

فناوری ترکیبی نانوسل NanoCell و کوانتوم دات Quantum Dot در تلویزیون 2021 کیوند ال جی Qned99 با کیفیت تصویر 8K

ارتقای سطح کیفیت تصویر و نمایش ریز ترین جزیئات با Ai 8K Upscaling

 در تلویزیون کیوند Qned99 هر چیزی و یا هر جزئی در تصویر به صورت اتوماتیک ارتقای کیفیت داده می شود. در تلویزیون 75 اینچ ال جی 2021  از ویژگی AI با قابلیتی متفاوت تر استفاده شده است. این تلویزیون می تواند نه تنها صورت افراد بلکه هر جزئی را مورد تمکز و فوکوس قرار داده تا بهتر نمایش داده شود. در این تلویزیون، به صورت اتوماتیک پردازنده تصمیم می گیرد که چه زمانی نیاز به افزایش ازتقای کیفیت تصویر است. برای نمونه اگر در یک فضای تاریک و یا کم ور به تماشای تصویر بپردازید قطعا فریم های تیره ارتقای کیفیت داده می شوند و لی اگر به تماشای تصویر در یک فضای پر نور بپردازید روشنایی صفحه نمایش افزایش می یابد. 

پردازنده هوشمند آلفا 9 نسل 4، هوشمند تر شدن تلویزیون 75 اینچ کیوند ال جی 75Qned99

در تلویزیون کیوند ال جی 2021 مدل Qned99 از پردازنده جدید استفاده شده است. این پردازنده به نسبت ورژن قبلی یعنی پردازنده هوشمند a9 نسل سوم کارایی و سرعت بیشتری را دارد  و این کارایی و سرعت به خوبی محسوس خواهد بود. در این پردازنده از 4 هسته اصلی ساتفاده شده است که هر کدام یک ویژگی تصویر را ارتقای کیفیت می دهند. در تلویزیون کیوند ال جی Qned99 دیگیر نویر و بلور در تصویر موجود نخواهد بود و تصویر به صورت کاملا شفاف و غنی از رنگ های 1 بیلیونی نمایش داده می شود. فرکانس تصویر در این تلویزیون 120 هرتز است که برای پردازنده هوشمند آلفا 9 نسل 4 بسیار کاربردی است .

پردازنده هوشمند آلفا 9 نسل 4، هوشمند تر شدن تلویزیون 75 اینچ کیوند ال جی 75Qned99

قابلیت ها هوشمند در تلویزیون کیوند 75 اینچ ال جی Qned99 با ریموت کنترل جدید هوشمند MR21

تلویزیون کیوند QNED99 از سیستم عامل WebOS 6.0  استفاده می کند. این تلویزیون با این سیستم عامل کارایی فوق العاده ای در دنیای وب ایجاد کرده است. کارابران با این سیستم عامل راحت تر می توانند به دنیای وب وارد شوند و از دنیای مجازی لذت ببرند. در این تلویزیون از قابلیت هایی چون Alexa و Google Assistant پشتیبانی می شود و جستجوی صوتی همانند تلویزیون های سابق نانوسل برقرار است. ال جی ریموت کنترل هوشمند را تغییر داده است و از ریموت کنترل هوشمند MR21   در تلویزیون کیوند 75 اینچ Qned99 استفاده می کند که کارایی بهتر و کاربری اسانتری را دارد.

قابلیت ها هوشمند در تلویزیون کیوند 75 اینچ ال جی Qned99 با ریموت کنترل جدید هوشمند MR21

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه دنیس کالا

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha