بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون اولد ال جی ART90 تولید 2022 با دنیایی از تمایز

۱۴۰۰/۹/۲۱

ال جی تقریبا پی برده است که باید یک تلویزیون با طراحی سبک زندگی یا LifeStyle را تولید کند. می دانید که تلویزیون های سامسونگ فریم مانند LS03T و یا LS03A فروش بسیار زیادی را داشتند. شما در نگاه اول یک تلویزیون را خریداری می کنید اما باید این نکته را فراموش نکنید که تلویزیون سبک زندگی به واسطه طراحی متمایزی که دارد می تواند بسیار مورد پسند و از هر نظر فوق العاده باشد.ال جی در سال 2022 تلویزیون ART90 با پنل WRGB و فناوری و یا نورپردازی OLED را روانه بازار می کند که در اینجا ویژگی های این تلویزیون را برای شما بیان میکنیم.

 

تلویزیون اولد فریم ال جی ART90  مدل 2022

 قیمت تلویزیون ART90 ال جی 2022

هر فناوری یک هزینه دارد  و قطعا مدرن و کاربردی بودن آن می تواند هزینه تمام شده بالایی را داشته باشد. تلویزیون اولد ال جی ART90 که در سال2022 وارد بازار می شود در بازار های اروپایی و آمریکا و یا در کشور تولید کننده دارای قیمت 8500 دلار می باشد. ظاهرا به نسبت تلویزیون های گالری مانند W1 و Z1 میزان قیمتی بیشتر دارد. اما چه قابلیت هایی این تلویزیون را با دیگر تلویزیون های گالری مانند R1 و یا Z1 و W1 متمایز می کند.

 

تلویزیون ART90 چه ویژگی هایی را از تلویزیون اولد ال جی G1 به ارث می برد

می دانید که تلویزیون اولد ال جی G1 دارای بالاترین فناوری می باشد. می دانید که این تلویزیون از پنلی کاربردی WRGB استفاده می کند این تلویزیون با پنل EVO دارای میزان روشنایی بیشتری به نسبت دیگر تلویزیون های اولد می باشد. ال جی تلویزیون اولد ایوو را روانه بازار کرده است و در سه اندازه 55 اینچ، 65 اینچ و 77 اینچ موجود می باشد. تلویزیون ART90 دارای پنل ایوو می باشد و از این نظر با تلویزیون G1 شبیه است و از طرفی همگام با مدل G1 بالارده تری تلویزیون اولد ال جی و یا بالاترین تلویزیون موجود در بازار می باشد. البته در سال 2022 تلویزیون اولد ال جی G2 وارد بازار می شود که قطعا با تلویزیون G1 شبیه بوده و جایگزین آن می شود.تلویزیون ART90 با تلویزیون G1 بنابه دلایلی متفاوت می باشد.

 

ویژگی های متمایز تلویزیون ال جی اولد ART90

 این تلویزیون ال جی که به زودی وارد بازار می شود چه ویژگی های بارزی را دارد. بله این تلویزیون دارای طراحی متفاوتی می باشد. در این تلویزیون از سبک طراحی متفاوتی استفاده شده است. می توان گفت که تا حدودی شباهت زیادی را با تلویزیون R1 و یا RX دارد که در جعبه خود جمع می شود. تلویزیون ART90 ال جی دارای یک فریم فلزی مستحک است که می توان آن را به دیوار تکیه داد و یا بر روی دیوار نصب کرد. این تلویزیون داخل فریم می تواند جمع شود و مخفی بماند. این تلویزیون صدای 80 واتی دارد که با سیستم صوتی 4.2 کاناله ارائه می شود. تنها تلویزیونی می باشد که با صدای 80 وات در میان تلویزیون های اولد بهترین صدا را دارا می باشد. 

برچسب ها تلویزیون تلویزیون اولد تحلیل و بررسی تلویزیون تلویزیون فریم تلویزیون فورکی 4K
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha