بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون اولد ال جی 2022 با قابلیت های جذاب

۱۴۰۰/۹/۲۱

ال جی تلویزیون های پرچم دار را تولید می کند. البته در زمینه تولید گوشی های هوشمند شیائومی گزینه پرچم دار زیاد به گوش می خورد اما در زمینه تلویزیون رده کیفی تصویر و صدا را باید مدنظر قرار داد که از رده استفاده می شود. تلویزیون های اولد در حال حاضر رده بالا می باشند. شما هیچ تلویزیونی را نمی یابید که کنتراست و نمایش رنگ مشکی تلویزیون های اولد را داشته باشند. تلویزیون های اولد انواعی مختلف دارند. در این نوشته تلویزیون های اولد ال جی 2021 را مرور می کنیم و در ادامه تلویزیون های اولد 2022 این شرکت را معرفی خواهیم کرد.

 

تلویزیون های اولد ال جی 2021

در سال 2021 شاهد تلویزیون های اولد 2021 ال جی بودیم. تلویزیون ال جی G1 با فناوری اولد و پنل WRGB و قابلیت ایوو، تلویزیون C1 ، تلویزیون B1 و تلویزیون A1 از تلویزیون های اولد می باشند که در اختیار کاربران قرار گرفته اند. البته ال جی مدل هایی مانند W1 و یا R1 و Z1 را تولید کرده است اما در بازار موجود نشدند و در بازار های اروپایی حضوری چشمگیر داشتند. تلویزیون G1 بالاترین تلویزیون ال جی در سال 2021 می باشد. این تلویزیون میزان روشنایی 100 نیت بیشتر از تلویزیون های دیگر اولد ال جی را دارد. اگر رده بندی این تلویزیون ها را انجام دهیم باید تلویزیون اولد G1 را بالاتر از تلویزیون C1 و تلویزیون B1 را بالاتر از تلویزیون A1 قرار دهیم.

 

تلویزیون های اولد ال جی 2022

تلویزیون های 2022 با شماره گذاری حرف های قبلی و عدد 2 نامگذاری می شوند. عدد 2 بیانگر تولید 2022 می باشد. هر چند از طراحی آن ها اطلاعی فعلا در دسترس نیست اما مقداری از مشخصات این تلویزیون ها را یافته ایم آن ها را در معرفی می کنیم.

 

 تلویزیون اولد ال جی G2

تلویزیون اولد G2 جایگزین تلویزیون G1 شده است و همان پنل WRGB و فناوری اولد و ویژگی ایوو را دارد. تلویزیون G2 علاوه بر اندازه های 55 اینچ و 65 اینچ و یا 77 اینچ دارای اندازه پنل 83 اینچ نیز می باشد. تلویزیون G2 از پردازنده آلفا9 نسل پنجم استفاده می کند و دارای فرکانس تصویر 120 هرتز است. در این تلویزیون پورت HDMI 2.1 هم استفاده شده است و می تواند کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز را برای شما نمایش دهد. 

 

تلویزیون C2 اولد ال جی 

تلویزیون C2 جایگزین تلویزیون C1 شده است. این تلویزیون یعنی مدل C2 در اندازه های 42 اینچ، 48 اینچ، 55 اینچ، 65 اینچ و 77 اینچ و 83 اینچ موجود خواهد بود. در این تلویزیون از پردازنده آلفا 9 نسل پنجم استفاده شده است و فرکانس تصویر 120 هرتز را دارد. در آن پورت HDMI ورژن 2.1   بهره گرفته شده است.

 

تلویزیون B2 ال جی اولد 2022

در این تلویزیون همان ویژگی های تلویزیون اولد B1 وجود دارد با این تفاوت که پردازنده آلفا 7 نسل پنجم وظیفه داده پردازی را برعهده گرفته است. تلویزیون B2 از یک طرف مثرون به صرفه است و از طرفی دیگر می توان ویژگی ها و قابلیت هایی مشابه با تلویزیون C2 را داشته باشد.در این تلویزیون فرکانس تصویر 120 هرتز و پورت HDMI 2.1 نیز وجود دارد. بدون شک یکی از پر فرروش های ال جی خواهد بود.

 

تلویزیون A2 ال جی اولد پایه کنار 2022

تلویزیون اولد A2 یک تلویزیون میانرده بوده و جایگزین تلویزیون اولد ال جی A1 شده است. این تلویزیون به نسبت تلویزیون های اولد پایین رده می باشد اما از تلویزیون های نانوسل بالارده تر خواهد بود که شاید کارایی بعضی از تلویزیون های نانوسل مانند فرکانس تصویر و وجود پورت های با رده بالا بیشتر باشد. این تلویزیون فرکانس تصویر 60 هرتز و پورت های HDMI ورژن 2.0 را دارد که با پایه کنار جذابیت فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. 

برچسب ها تلویزیون تلویزیون اولد تلویزیون گیمینگ تلویزیون فورکی 4K
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha