بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون سامسونگ Q80B، بهترین تلویزیون سامسونگ 2022

۱۴۰۱/۱/۸

سه نوع پنل در تلویزیون استفاده می شود که شامل پنل IPS، پنل ADS و پنل VA می باشند. البته در گذشته پنل TN یا Twisted Nematic در تلویزیون استفاده میشود ولی امروزه در مانیتور های گیمینگ کاربرد دارد. سامسونگ در سری 8 تلویزیون های کیولد و نئوکیولد خود از پنل ADS استفاده کرده و در بقیه تلویزیون ها از پنل VA و در تلویزیون سامسونگ کیودی اولد S95B از پنل OLed بهره گرفته است. باید بدانید که تلویزیون های سری 8 سونی هم دارای پنل IPS می باشند که تلویزیون تلویزیون سونی X80K و تلویزیون سونی X80J از این تلویزیون ها می باشند. تلویزیون سامسونگ Q80B و تلویزیون نئوکیولد سامسونگ QN85B از تلویزیون های سامسونگ با زاویه دید بالا و زمان پاسخگویی کم می باشند. 

 

تلویزیون های سری 8 سامسونگ سری Q و Neo Q

تنها تلویزیون سامسونگ سری 8 کیولد مدل Q80B و تنها تلویزیون سامسونگ سری 8 نئوکیولد مدل QN85B میباشد. این دو تلویزیون دارای پنل ADS می باشند که تا حدودی ضد ضربه بوده و از طرفی زاویه دید بالایی را دارند.

 

تلویزیون سامسونگ Q80B

 در نام گذاری این تلویزیون حرف Q به معنی وجود فناوری کیولد است که رنگ ها را واضحتر نمایش می دهد. عدد 8 سری را بیان می کند و عدد صفر بیانگر رزولوشن صفحه نمایش است که در اینجا یک عدد صفر نشان از 4K دارد حالا اگر دوتا صفر بود نشان از رزولوشن 8K را دارد. حرف B بیانگر سال تولید 2022 است. اما سامسونگ سری 8 را با پنل جدا تولید کرده است. تلویزیون Q80B از هر نظر پسندیده است و بیشترین کارایی آن در محیط بسیار روشن و نمایش محتوای سریع و یا گیمینگ می باشد. صدای این تلویزیون به نسبت دیگر مدل های کیولد بیشتر است و توان 60 وات دارد که وقتی صدا را پخش می کند انگار صدا از هر طرف آن پخش می کند. بنابراین جدا از کاراییی حرفه ای و رده بالا بودن شما را از خرید ساندبار بی نیاز می کند.

 

تلویزیون سامسونگ Q80B

 

تلویزیون سامسونگ Qn85B

 در اینجا حرف QN به معنی نئو کیولد است و عدد 8 سری را بیان می کند و عدد 5 هم به طراحی مربوط می شود و حرف B هم بیانگر سال تولید یعنی 2022 می باشد. نئوکیولد دو تفاوت اصلی با تلویزیون کیولد دارد که یکی نورپردازی مینی ال ای دی با دایمینگ بیشتر و دیگری وجود پردازنده جدید تر یعنی نئو کوانتوم است که سامسونگ اعا کرده شبکه های عصبی بیشتری را برای پردازش و نویز برداری تصویر به کار می گیرد. دیگر مشخصات این تلویزیون همانند تلویزیون Q80B می باشد. روشنایی تصویر در این تلویزیون البته بیشتر بوده و مقداری در نمایش رنگ مشکی کاراتر می باشد. 

 

بهترین تلویزیون سری کیولدی| تلویزیون سامسونگ Q80B

خرید تلویزیون سامسونگ Q80B و یا تلویزیون سامسونگ QN85B کاملا عاقلانه است. این تلویزیون ها از هر نظر فوق العاده بوده و جالتر آنکه صدای 60 واتی که دارند شما را از خرید ساندبار مبرا می کنند. از طرفی کیفیت و روشنایی تصویر بالا چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. کاربری که با مطالعه و تحقیق تلویزیون را خریداری کند قطعا رضایت بیشتری را از خرید خود خواهد داشت. 
 

برچسب ها تلویزیون تلویزیون گیمینگ تلویزیون 120 هرتز تلویزیون کیولد 2022 تلویزیون پنل IPS تلویزیون کیولد تلویزیون پایه وسط
اکبر
1401/1/24
سلام
من تلوزیون سامسونگ Q80 رو می خوام بخرم نظر شما روی تلویزیون Q80A هست یا تلویزیون Q80B
مدیر
1401/1/25
سلام
تفاوت زیادی با هم ندارند اما تلویزیون Q80B شاید ویژگی های هوشمند بروز تری را داشته باشد و شما باید اختلاف قیمت هم در نظر بگیرد
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha