بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ، رده بندی بهترین ها

۱۳۹۹/۸/۲۷

حتما می خواهید بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید و برای این منظور برند سامسونگ را انتخاب کرده اید. در این نوشته بهترین های سامسونگ را انتخاب کرده ایم و به صورت کاربردی تفاوت این بهترین ها با هم را بیان می کنیم. بنابراین این نوشته بسیار مفید و کاربردی واقع می شود. ماشین لباسشویی سامسونگ WW و نحوه کد گذاری آن ها به چه صورت است. بسته به این که ماشین لباسشویی مونتاژ کدام کشور مانند لهستان و یا ویتنام باشد، شماره مدل ماشین لباسشویی متفاوت خواهد بود.

ماشین لباسشویی سامسونگ مونتاژ لهستان دارای چندین شماره مدل می باشد. در واقع لهستان چند مدل از ماشین های لباسشویی سامسونگ را تولید کرده است که از آن ها مدل هایی مانند ماشین های لباسشویی زیر می باشند

 

ماشین لباسشویی سامسونگ WW(90/80/70)K5410(UX/UW)

 این ماشین لباسشویی در ظرفیت های 9 کیلوگرم/8 کیلوگرم/7 کیلوگرم تولید شده است. سرعت چرخش آن 1400 دور است و در رنگ های سفید(UW)  و نقره ای اینوکسی(UX) موجود می باشد. قابلیت ادواش دارد و رده انرژی مصرفی ان A+++ می باشد. وزن ظرفیت 9 کیلوگرم آن برابر با 61 کیلوگرم است که شاید برای ظرفیت های دیگر، وزنی دیگر داشته باشد. ابعاد آن برای همه ظرفیت ها به صورت 850 میلیمتر ارتفاع، 600 میلیمتر پهنا و 550 میلیمتر می باشد. درب آن مشکی رنگ است حالا بدنه آن چه نقره ای و چه سفید باشد.

ماشین لباسشویی سامسونگWW(90/80/70)K5213(UX/UW)

این ماشین لباسشویی سامسونگ در ظرفیت های 9 کیلوگرم، 8 کیلوگرم و 7 کیلوگرم می باشد. چرخش  درام در آن برابر با 1200 دور است. در دو رنگ سفید(UW) و نقره ای(UX)  می باشد. میزان مصرف انرژی کمی دارد به گونه ای که رده انرژی آن A+++ » می باشد. وزن ظرفیت 7 کیلوگرم آن 61 کیلوگرم است و ابعاد آن به صورت 850 میلیمتر ارتفاع، 600 میلیمتر پهنا و 550 میلیمتر می باشد. درب آن سفید می باشد. این ماشین لباسشویی قابلیت ادواش را نیز دارد.

ماشین لباسشویی سامسونگ WW(90/80/70)TA046(UX/UW)

در این ماشین لباسشویی که اخیرا وارد بازار شده است قابلیت بخار شور به کار رفته است در حالی که مدل های قبلی بخار شور را نداشتند. چرخش درام در آن برابر با 1400 دور است و میزان صدای آن در حدود 54 تا 73 دسیبل می باشد. چه در رنگ سفید(UW) و چه در رنگ سفید (UX)، رنگ درب مشکی می باشد. قابلیت ادواش ندارد و ابعاد آن به صورت 850 میلیمتر ارتفاع، 600 میلیمتر پهنا و 550 میلیمتر می باشد. 

ماشین های لباسشویی سامسونگ مونتاژ ویتنام دارای چندین مدل می باشند. که ان ها را در زیر لیست کرده ایم.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ WW(90/80/70)J54E0(BW/BX)

در این ماشین لباسشویی ظرفیت های 9 کیلوگرم، 8 کیلوگرم و 7 کیلو گرم اتخاذ شده است. درام در آن با سرعت 1400 دور می چرخد و کلاس انرژی آن A می باشد. قابلیت بخارشور و اکوبابل دارد ولی دارای قابلیت ادواش نیست. در دو رنگ سفید(BW) و نقره ای(BX) تولید شده است که درب آن به رنگ مشکی می باشد. ابعاد آن به صورت 850 میلیمتر ارتفاع، 600 میلیمتر پهنا و 550 میلیمتر می باشد.

ماشین لباسشویی سامسونگ WW(90/80/70)K54E0(UW/UX)

در این ماشین لباسشویی ظرفیت های 9 کیلوگرم، 8 کیلوگرم و 7 کیلو گرم اتخاذ شده است و در نگ های نقره ای(UX) و (UW) موجود می باشد و درب آن به رنگ مشکی است. قابلیت ادواش دارد و دارای بخار شور و اکوبابل می باشد. 

در جدول زیر خلاصه ای از تفاوت ماشین های لباسشویی سامسونگ آورده شده است:

دیکد مدل در ماشین های لباسشویی سامسونگ

خوب با مشاهده مدل در ماشین های لباسشویی سامسونگ می توان اطلاعاتی را دریافت کرد. در ماشین های لباسشویی سامسونگ در مدل حرف اول با W مشخص می شود و به این معنی است که دستگاه ماشین لباسشویی است. حرف دوم هم یا با W  و یا با D مشخص می شود. حرف دوم اگر W باشد به معنی بارگیری از جلو است و اگر D باشد به این معنی است که ماشین لباسشویی قابلیت خشک کن را به صورت جدا دارد.

یک عدد دو رقمی بعد از دو حرف اول نشان گر میزان ظرفیت ماشین لباسشویی است. برای نمونه اگر عدد 60  باشد به این معنی است که ماشین لباسشویی 6 کیلو و اگر 80 باشد یعنی ماشین لباسشویی 8 کیلو است.

بعد از عدد  2 رقمی حرفی قرار می گیرد که نمایان گر سال تولید است. حرف F سال 2013 و حرف H سال 2014 ......... و حرف J سال 2015، حرف K سال 2016، حرف M سال 2017، حرف N سال 2018 را نمایان گر است.

اولین عدد بعد از حرف نشان گر سال تولید سری تولیدی ماشین لباسشویی را نشان می دهد. برای نمونه عدد 5 یعنی ماشین لباسشویی سری 5 تولیدات شرکت سامسونگ است. عدد دوم بیانگر سرعت چرخش درام RPM است. عدد 8 به معنی سرعت چرخش 800 دور، 0 سرعت چرخش 1000 دور، 2 سرعت چرخش 1200 دور، 4 سرعت چرخش 1400 دور و 6 6 سرعت چرخش 1600 دور را نمایانگر است. 

عدد دو رقمی بعد از آن نمایانگر طراحی در ماشین لباسشویی است. حرف بعد از آن هم به معنی رنگ درب ماشین لباسشویی است و حرف آخر رنگ بدنه ماشین لباسشویی را نمایانگر است. حرف W رنگ سفید  و حرف X رنگ نقره ای بنده ماشین لباسشویی را نمایانگر است.

در تصویر زیر انواع مدل و نام گذاری در ماشین های لباسشویی سامسونگ را آورده ایم. شماره مدل اول را در بالا توضیح داده ایم. دو شماره مدل پایینتر مروبط به ماشین های لباسشویی سامسونگ است که برای کشور آمریکا و یا خود قاره آمریکا تولید شده است می باشد

 

دیکد مدل در ماشین های لباسشویی سامسونگ

دیکد مدل در ماشین های لباسشویی سامسونگ

اما در ماشین های لباسشویی سامسونگ ویژگی های دیگر وجود دارد که در مدل رمز گذاری نشده است. اما می توان مدل را در گوگل جستجو کرده و سپس با مشاهده مشخصات Specs در وب سایت شرکت سازنده می توان بسیاری از ویژگی ها را یافت. ما در اینجا ویژگی های کلی و منحصر به فرد در ماشین های لباسشویی سامسونگ را عنوان می کنیم.

 

ویژگی ادواش Addwash ، اضافه کردن لباس های فراموش شده

در ماشین های لباسشویی سامسونگ که ویژگی ادواش را دارند می توان لباس فراموش شده را در هر لحظه و در زمان فرایند شستشو به ماشین لباسشویی انداخت تا همراه دیگر لباس ها شسته شود. برای آن از دربی جدا استفاده می شود که بر روی درب اصلی قرار گرفته است. ویژگی ادواش کاملا مشهود است و می توان از روی تصویر و یا ظاهر ماشین لباسشویی به دارا بودن این ویژگی در ماشین لباسشویی سامسونگ پی برد. ماشین های لباسشویی ادواش به نسبت دیگر مدل ها قیمت بالاتری را دارند.

ویژگی ادواش Addwash ، اضافه کردن لباس های فراموش شده

ویژگی شستشوی اکوبابل EcoBubble

شستشوی حبابی یا اکوبابل EcoBubble در دمای پایین انجام می شود. در آن مصرف انرژی و آب پایین می آید. شستشوی حبابی لباس ها را با کارایی بیشتر تمیز  می کند چون توانای نفوذ حباب ها در داخل الیاف لباس بیشتر است. برای پی بردن به اینکه ماشین لباسشویی این ویژگی را دارد یا نه، باید به وب سایت سازنده رجوع کرد و یا از فروشگاه معتبر خرید کرد.  معمولا ماشین لباسشویی اکوبابل Eco Bubble دارای لوگویی در قسمت پایین پنل کنترل می باشد.

ویژگی شستشوی اکوبابل EcoBubble

ماشین لباسشویی سامسونگ با ویژگی EcoBubble

موتور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Motor

 در ماشین های لباسشویی سامسونگ از موتور اینورتر استفاده می شود. اینورتر موجب محافظت از ماشین لباسشویی شده و از طرفی مصرف انرژی را کاهش می دهد. در ماشین های لباسشویی سامسونگ موتور تسمه ای است. در صروت خرابی تسمه می توان خیلی راحت آن را جایگزین کرد. معمولا بر روی قسمت جلوی ماشین لباسشویی از عبارت Inverter Digital استفاده می شود. اما به دلیل اینکه امروزه فروشنده های سودجو می توانند خیلی راحت لوگو ویا برچسب را تهیه و بر روی ماشین لباسشویی غیر اورجینال بزنند، توصیه می شود برای ان منظور و در این رابطه هم به وب سایت شرکت سازنده مراجعه شود.

 

موتور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Motor

ماشین لباسشویی سامسونگ با ویژگی موتور اینورتر دیجیتال و شستشوی حبابی EcoBubble

 

جمع بندی 

 سه مدل از ماشین های لباسشویی سامسونگ مونتاژ لهستان می باشد. که شامل K5410، K5213 و TA046 می باشند. تنها مدل Ta046 قابلیت بخارشور دارد و تنها مدل TA046 قابلیت ادواش را ندارد. هر سه مدل دارای ویژگی اکوبابل می باشند. تقریبا کارایی هر سه یکی بوده و مدل K5213 چرخش 1200 دور را دارد. 


دو مدل از ماشین های لباسشویی سامسونگ مونتاژ ویتنام می باشند. که شامل J54E0 و K54E0 می باشند. هر دو مدل دارای چرخش 1400 دور بوده و قابلیت بخار شور و اکوبابل را دارند. K54E0 دارای قابلیت ادواش می باشد اما مدل J54E0 ادواش را ندارد. ماشین های لباسشویی مونتاژ لهستان رده انرژی مصرفی بالا یعنی کمترین میزان مصرف انرژی را دارند. 

برچسب هاراهنمای خریدراهنمای خرید ماشین لباسشوییماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha