بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ریموت کنترل هوشمند و وب کم در تلویزیون های سونی 2022

۱۴۰۰/۱۰/۱۷

سونی تلویزیون های 2022 را معرفی کرده  است و تا حدودی مشخصات فنی آن ها را در اختیار کاربران قرار داده است. البته همیشه اطلاعاتی دقیق تر در زمان معرفی در Ces 2022 ارائه می شود اما سونی دو ویژگی بارز را در تلویزیون های 2022 قرار داده است و نشان می دهد که سونی همراه با شرکت های دیگر مانند ال جی و سامسونگ در پی افزایش کیفیت و ارائه فناوری های جدید می باشد. اما دو ویژگی جدید در تلویزیون های سونی 2022....

 

 ریموت کنترل هوشمند 

سونی در سال 2021 از ریموت استاندارد برای تلویزیون های خود استفاده می کرد. این ریموت قابلیت شب نما را داشت یعنی در محیط تاریک کاربر می توانست به خوبی دکمه ها را از هم تشخیص دهد. میان بر هایی بر روی ریموت کنترل موجود بود و برای دانلود و تماشای محتوای HDR از ویدیو استریم هایی مانند Netflix و Disney  به کار گرفته می شد. سونی همراه با تلویزیون های 2022 ریموت هوشمند را وارد بازار می کند. این ریموت در قسمت بالایی دارای اسکرول می باشد و شما بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشانگری موسی را مشاهده خواهید کرد. اندازه ریموت هم به نسبت ریموت استاندارد 2021 کوچک تر و خوش دست تر می باشد. 

وب کم و یا دوربین با تلویزیون های سونی 2022

به نظر می رسد سونی در سال 2022 قابلیت های هوشمند را پیشرفته تر دنبال کند. شما در این تلویزیون ها یک وبکم را در بالای تلویزیون خواهید داشت  که می توان برای تماس ویدیویی و... از آن استفاده کنید اما جدا از آن کارایی بالاتری را نیز دارد. زمانی که کودک به تلویزیون نزدیک می شود هشدار می دهد. زمانی که نور محزی کم و یا زیاد باشد متناسب با نور محیط تصویر را پخش می کند. ممکن است ریموت و وبکم با تلویزیون X80K و یا X8000K همراه نباشد. 

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید تلویزیون تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha