بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

مقایسه ساندبار سامسونگ A450 و ساندبار سامسونگ B450

۱۴۰۱/۳/۱۴

ساندبار سامسونگ B450 اخیرا توسط سامسونگ تولید شده است. برای شما شاید جای سوال باشد که بین ساندبار سامسونگ A450 و ساندبار جدیدتر این شرکت کدام یک بهتر است. طبیعی است که قابلیت های جدید تر با مدل جدید تر بوده و قیمت بیشتر هم به خود اختصاص می دهد. در این نوشته ما دو ساندبار سامسونگ 2021 و 2022 را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

قیمت ساندبار سامسونگ 450 تولید 2022 و 2021

ساندبار سامسونگ سری 450 پایین تر از سری 650 و یا 550 قرار می گیرد. در واقع میان رده بوده و پایین ترین قیمت را دارد. ساندبار های سری Q مانند ساندبار سامسونگ Q60B و یا Q700B قیمتی بیشتر و کارایی به نسبت فراتری را دارند. به هر صورت سری 450 برای تقویت صدای تلویزیون بسیار کابردی می باشند.

 

طراحی مهمترین تفاوت ساندبار B450 و A450\

 هر دو ساندبار طراحی منحصر به فردی را دارند. ساب در هر دو مدل دارای کیفیت ساخت بالا بوده و از چوب ساخته شده است. در پشت ساندبار برای کیفیت بهتر صدا از حفره استفاده شده است تا از طرفی دیگر ایمنی اسپیکر هم تامین شود. نوع ساب، بیسیم است و تنها کابل اتصال به آن، کابل برق می باشد. شما می توانید آن را در کنار تلویزیون و یا هر جایی از اتاق قرار دهید. بار که در جلوی تلویزیون قرار داده می شود از پلاستیک است که به صورت مستطیل شکل است. در ساندبار سامسونگ B450 کناره های دارای انحنا می باشد و در ساندبار سامسونگ A450 این انحنا وجود ندارد. سری 450 برای تلویزیون 55 اینچ و بیشتر ایده ال می باشد.

 

مقایسه ساندبار B450 و A450

 

مقایسه ساندبار سامسونگ B450 و A450

 

 

ورودی و خروجی ها

در هر دو ساندبار ورودی و خروجی ها به یک صورت می باشد. هر دو دارای پورت اپتیکال بوده و دارای درگاه USB می باشند. انتشار و پخش صدا با بلوتوث هم امکان پذیر می باشد. 

 

پشتیبانی از فرمت های صوتی

این ساندبار های برای پخش صدای تلویزیون بسیار کار آمد می باشند. دالبی دیجیتال و DTS از جمله فرمت های صوتی هستند که با این ساندبار ها ارائه می شوند. این فرمت ها بسیار رایج بوده و کیفیت صدا را فراگیر تر می کنند.

 

جمع بندی

تفاوت در ساندبار سامسونگ B450 و A450 بیشتر در طراحی دیده می شود. کناره های بار منحنی و یا زاویه دار و مقداری کیفیت ساخت بالاتر در ساندبار B450 دیده می شود. برای صدای دیالوگ هم ساندبار سامسونگ B450 مقداری کاراتر بوده هر چند هیچکدام دارای اسپیکر مرکزی نیستند و سیستم صوتی 2.1 کاناله را دارند. طبیعی است که قیمت ساندبار B450 بیشتر خواهد بود اما در نهایت کاربر اختلاف قیمت را اختلاف در مشخصات و طراحی می سنجد و انتخاب می کند. 

برچسب ها ساندبار ساندبار 2.1 کاناله
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha