بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر با قابلیت اتصال به آب شهری

۱۴۰۰/۹/۳۰

معمولا هر ویژگی در یخچال فریزر کارایی خاص خود را دارد. قابلیت اتصال به آب شهری یکی دیگر از ویژگی هایی است که در بعضی از یخچال فریزر ها وجود دارد. این قابلیت به چه صورت و چه کاربردی را دارد.


قابلیت اتصال به آب شهری

یخچال فریزری که این قابلیت را دارد دارای یک شیر ورودی آب در قسمت پشت یخچال و پایین می باشد. شما می توانید شیر اب را به آن وصل کنید  و شیر اب را باز نگه دارید. آب مستقیم وارد محفظه آب می شود  و بعد از اینکه پر شد بسته می شود. در بین مخزن و شیر ورودی یک تصفیه وجود دارد که دارای فیلتر بوده و آب را تصفیه می کند. شما می توانید بعد از مدتی فیلتر آن را تعویض نمایید. 

 

کاربرد قابلیت اتصال به اب شهری

یخچالی که این قابلیت را دارد، موجب راحتی کاربر می شود. در این قابلیت دیگر لازم نیست پیوسته مخزن اب را پر کنید.نتیجه اینکه شما همیشه آب تصفیه شده را خواهید داشت.اما کدام مدل های یخچال فریزر دارای قابلیت اتصال به آب شهری هستند؟

 

یخچال فریزرهای با قابلیت اتصال به آب شهری

در میان انواعی از برند های و مدل های یخچال فریزر بعضی از مدل ها دارای قابلیت اتصال به شهری می باشند. یخچال فریزر های ساید بای ساید به استثنای مدل های J267 و X267 دارای قابلیت اتصال به آب شهری می باشند. یخچال فریزر های دوقلو و یخچال فریزر های بالا و پایین قابلیت اتصال به اب شهری را ندارند. در ضمن مدل 267 از یخچال فریزر های ال جی را می توان به صورت دستی تبدیل به قابلیت اتصال به شهری کرد اما در زمان ورود به بازار این قابلیت را ندارند. 

برچسب ها یخچال فریزر راهنمای خرید یخچال فریزر با قابلیت اتصال به آب شهری راهنمای خرید یخچال فریزر
آریان
1400/10/7
سلام
ما یک یخچال ال جی J267 گرفتیم و خواستیم قابلیت اتصال به آب شهری داشته باشه. گفتن می شه با 400 تومان اینکار روی می کنند ولی آخه چطوری مگه یخچال رو سوراخ می کنند و اون فیلتر ها رو چه جوری میزارند. به ما نگفتن که به آب شهری وصل نمیشه، خوبه شما همه رو جدا کردین
با تشکر
فرشته از ساری
1400/10/7
سلام علیکم
ببخشید آیا برای یخچال فریزر با آب شهری فیلتر هستش و کجا گیر میاد.
با تشکر
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha