بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X267 مدل GC-X267PHS

LG Side BY Side Refrigerator GC-X267PHS

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۵/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۷۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X267 مدل GC-X267PHS

یخچال فریزر ال جی 267 یکی از یخچال فریزر های ال جی است که طراحی ساید بای ساید را دارد. این یخچال فریزر دارای ویژگی اینستاویو می باشد که تا 41 درصد از تلف شدن هوای سرد جلوگیری می کند. یخچال فریزر ال جی X267 دارای 2 درب است که اگر درب بار را حساب کنیم 3 درب را دارد. رنگ نقره ای مطمئنا با هر دکوراسیونی همسانی دارد و می توان به زیبایی آشپزخانه شما کمک کند. درب ها در آن به صورت پاکتی و مخفی می باشد. درب بار با یک شاسی بازی می شود که در زیر ان قرار گرفته است. کمپرسور در این یخچال فریزر اینورتر دار است. گاز سرمایشی آن R600a است. این گاز چون به راحتی متراکم می شود میزان فشار کمتری را به موتور وارد می کند. کلاس اب و هوایی در این یخچال فریزر T است که در کشور ما به خوبی جوابگو خواهد بود. ظرفیت خالص در این یخچال فریزر 601 لیتر است. یخچال ظرفیت بیشتری را به نسبت فریزر دارد. ال جی برای ایجاد فضای بیشتر مخزن ابریز و یخساز را به صورت گسترده با ضخامت کم طراحی کرده است که به آن Space Plus می گویند. در این یخچال فریزر Wi- Fi وجود دارد و با استفاده از قابلیت Smart ThinQ می توان آن را از طریق گوشی و یا تلویزیون کنترل کرد. 

کمپرسور اینورتر دار

اینورتر می تواند کاربرد و کارایی یخچال فریزر را افزایش می دهد. خوشبختانه مثل همه یخچال فریزر های ال جی مدل X267 هم از اینورتر و موتور خطی برخوردار است. در این یخچال فریزر برق ابتدا به اینورتر می رسد و بعد از آن موتور و یخچال از انرژی و برق برخوردار می شوند. اینورتر یک قطعه است که نوسانات برق و شوک های الکتریکی احتمالی را خنثی می کند. در واقع این قطعه با تبدیل انرژی AC با DC و برعکس می تواند ایمنی یخچال و موتور را تامین کند. اینورتر از طرف دیگر مصرف انرژی را کاهش می دهد. موتور در این یخچال فریزر به صورت خطی رفت و برگشتی کار می کند. در آن میزان نقطه های استهلاکی کم است. موتور اینورتر دار خطی در یخچال فریزر ال جی X267 تا 10 سال گارانتی دارد. این مدت زمان از ضمان نشان از کارایی و دوام بالای یخچال فریزر دارد.

گاز سرمایشی

خرید یخچال فریزر ال جی می تواند حساس باشد. هر چند بسیاری از کاربران به میزان گاز مبرد و نوع آن در یخچال فریزر توجه نمی کنند. گاز سرمایشی یا گاز مبرد در یخچال فریزر X267 ال جی از نوع R600a است. این گاز بسیار ایده آل است و تقریبا ال جی بیشتر از آن استفاده می کند. دو ویژگی اصلی را دارد. اولا سریع متراکم می شود و دوما میزان استهلاک موتور را کاهش می دهد. در این یخچال فریزر از سیستم سرمایش هوای چند منظوره و Door Cooling استفاده شده است. زمانی که همای داخل یخچال تلف می شود، موتور سریعتر می تواند این گاز را متراکم کند و دوباره به چرخه سرمایش بازگرداند. گاز هایی چون R22 و یا R410a وجود دارند که گاز R600a به نسبت آنها کاربرد و کارایی بیشتر دارد. از نظر زیست محیطی گاز R600a بهتر است و الودگی کمتری را ایجاد می کند.

صدای کم و کاربری اسان

صدا در یخچال فریزر ال جی X267 برابر با 39 دسیبل است. این میزان از صدا کم بوده و روشن بودن آن احساس نمی شود. همیشه وجود صدای بیشتر در هر وسیله الکترونیکی نشانه مصرف انرژی بیشتر و میزان استهلاک بیشتر است. موتور در این یخچال فریزر بسیار روان کار می کند. طراحی خطی میزان صدا را کاهش داده است. موتور های اسکرول همیشه صدایی بیشتر دارند و میزان استهلاک زیادی را ایجاد می کنند حتی اگر کاز موجود در آن ها R600a باشد. این یخچال فریزر چون به صورت خطی کار می کند میزان صدای کمی دارد. موتور در زمان استارت و یا روشن شدن دوبار میزان صدا زیادی را دارد. یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X267 همانند یخچال های معمولی صدای روشن شدن دوره ای را ندارد.

اینستاویو و درب تو درب

یخچال فریزر ال جی X267  ویژگی Door IN Door را دارد. این ویژگی بسیار کاربردی است و می تواند میزان تلف شدن هوای سرد یخچال را کاهش دهد. در این یخچال فریزر  بر روی درب یخچال یک درب دیگر وجود دارد که به آن درب بار یا درب تو درب می گویند. شما می تواند مواد غذایی پر مصرف را در این قسمت قرار دهید. اما درب بار چگونه باز می شود؟ درب بار با استفاده از یک شاسی که در زیر درب قرار گرفته است باز می شود. شما بایستی شاسی را به طرف بالا فشار دهید و درب بار را باز کنید.. یخچال فریزر ال جی X267 در اصل یخچال فریزر ساید بای ساید Door In Door با ویژگی اینستاویو خوانده می شود. اما مهمتر از آن ویژگی اینستا ویو است که یخچال X267 از آن برخوردار است.

نگهداری میوه و سبزی

میوه و سبزی نسبت به دیگر مواد غذایی از حساسیت بیشتری برخوردار هستند. شما مواد غذایی مانند گوشت و ... را در فریزر قرار می دهید و بعد از مدتی منجمد می شود. فریزر در یک دما نگه داشته می شود و مواد غذایی داخل آن به صورت منمجد خواهند بود. اما برای میوه و سبزی قضیه متفاوت است. میوه و سبزی علاوه بر میزان دمای پایین به رطوبت نیز نیاز دارند. رطوبت در کشوی میوه و سبزی باید در یک سطح بهینه باشد. رطوبت بیشتر موجب خراب شدن مواد غذایی می شود و از طرفی رطوبت کمتر در دمای پایین موجب منجمد شدن میوه وسبزی می شود. کشوی میوه و سبزی در یخچال فریزر X267 دارای قابلیت حفظ رطوبت است که به آن Fresh Balancer می گویند.

طبقه نگهداری بطری

در بیشتر یخچال فریزر های موجود در بازار جایی برای نگهداری بطری ها وجود ندارد. یا اینکه اگر وجود داشته باشد بر روی درب قرار دارد. در یخچال فریزر ال جی X267 طبقه نگهداری بطری در داخل یخچال واقع شده است. این طبقه به صورت استیل می باشد و می توان آن را از یخچال فریزر بیرون آورد. بطری ها در این طبقه به صورت افقی قرار گرفته اند. البته بر روی درب هم می توان بطری ها را قرار داد. در قسمت درب بار هم جایی برای بطری های آب در نظر گرفته شده است.

طبقه نگهداری لبنیات

در یخچال فریزر اگر هر مواد غذایی را در جای خود قرار گرفته باشد، راحت تر می توان آن ها را پیدا کرد. با پیدا کردن آسان مواد غذایی در یخچال فریزر X267 میزان اتلاف هوای سرد کاهش می یابد. زمانی که میزان تلف شدن هوای سرد کاهش یابد، انرژی کمتری نیز مصرف می شود. در زمان هدر رفتن هوای سرد موتور باید با دور بیشتر کار کند تا جبران هوای سرد را کرده باشد. در این یخچال فریزر طبقه ای اختصاصی برای لبنیات در نظر گرفته شده است. شما می توانید مواد لبنی مانند کره و پنیر و مربا در آن قسمت قرار دهید که به آن قسمت Utility Box می گویند.

طراحی و نمای ظاهری

یخچال فریزر ال جی X267 دو درب دارد و به آن یخچال فریزر دودرب هم گفته می شود. در این یخچال فریزر  آبریز و یخساز بر روی درب فریزر قرار گرفته است. آبریز آن اندازه بزرگ است و می توان با ان پارچ اب را نیز پر کرد. این یخچال فریزر دستگیره پاکتی دارد. در آن دستگیره ها در وسط یخچال فریزر قرار گرفته اند.  درب بار با یک شاسی باز می شود. کناره های درب دارای عایق سیکلوپنتان است که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. یخچال فریزر ال جی X267 دارای  طبقه ها و کشو ها مختلف است. طبقه ها و کشو ها از شیشه حرارت دیده و شفاف هستند. پنل کنترل در این یخچال فریزر بالای آبریز قرار گرفته است. این یخچال فریزر وای فای را نیز دارد. رنگ ان نقره ای است و در هر مکانی به زیبایی می درخشد. اینستا ویو دارد که با یک بار ضربه زدن به آن می توان محتوی داخل بار را مشاهده کرد.

هوشمند با Samrt ThinQ

شما می توانید با استفاده از وای فای مستقیم و یا Wi- Fi Direct این یخچال فریزر را به دیگر وسایل هوشمند مانند تلفن همراه و تلویزیون وصل کنید. در تلویزیون های ال جی قسمتی به نام Home Dashboard وجود دارد. در این قسمت می توان کلیه وسایل هوشمند را مشاهده کرد و حتی تنظیمات آن ها را انجام داد. 

 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GC-X267PHS
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
5 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
5 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Door Cooling
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1790 ارتفاع *738 عمق * 912 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha