بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

قیمت پتو شور خشک کن دار اتوماتیک گیربکسی

۱۴۰۲/۱۱/۱۱

پتو شور دقیقا همان ماشین لباسشویی است که به گونه ای دیگر طراحی شده است. پتو شور دارای درام عمودی است و در زمان چرخش فشار زیادی به کمک های نگه دارنده درام وارد نمی شود از این برای ظرفیت های بالا قابلیت استفاده را دارد. پتو شور خشک کن دار اتوماتیک گیربکسی، عبارتی است که برای ماشین های لباسشویی درب از بالای ال جی به کار می رود چراکه هم قابلیت خشک کن را دارند و هم تمام اتوماتیک هستند و هم اینکه دارای موتور گیربکسی می باشند. پتو شور ال جی به گونه ای طراحی شده است که در زمان انجام فرایند شستشو اصلا نویز و صدای ناخوشایند تولید نمی کند. شما می توانید از پتو شور به عنوان ماشین لباسشویی برای شستن انواعی از لباس ها استفاده کنید اما هرگز نباید از ماشین لباسشویی درب از جلو برای شستن پتو ها، پرده و... استفاده کرد چراکه در سریع ترین زمان موجب استهلاک ماشین لباسشویی می شود. قیمت پتو شور خشک کن دار به نسبت مقرون به صرفه می باشد. برای نمونه یک پتو شور 16 کیلویی هم قیمت یک ماشین لباسشویی 9 کیلویی از شرکت ال جی می باشد. پتو شور ال جی خشک کن دار گیربکسی در دو رنگ دودی و سفید و در دو ظرفیت 16 کیلو و 18 کیلو موجود می باشد.  

 

قیمت پتو شور خشک کن دار 

پتو شور چه برای شرکت ال جی و چه برای شرکت دیگری باشد همانند ماشین های لباسشویی درب از جلو قیمت های مختلفی دارد که با افزایش ظرفیت هم قیمت بیشتر می شود. اما از نظر کارایی و تعداد برنامه ها با هم تفاوت خاصی را ندارند. قیمت پتو شور خشک کن دار ال جی در ظرفیت 16 کیلو با ظرفیت 18 کیلو به اندازه دو واحد اختلاف دارد. به نظر دیگ در حد یک سانتیمتر بزرگتر باشد اما خوب در نهایت کاربر انتخاب می کند. در حال حاضر لباسشویی درب از جلو 9 کیلویی R5 با پتو شور ال جی هم قیمت است و جالبت تر آنکه شما می توانید با پتو شور لباس را شستشو دهید اما نمی توانید با ماشین لباسشویی درب از جلو پتو را شستشو دهید چراکه در سریع ترین زمان ممکن مستهلک شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

 

پتو شور خشک کن دار

شما اگر ماشین لباسشویی را خریدین قطعا از قسمت خشک کن صرف نظر کنید. چرا که هیچ ماشین ماشین لباسشویی دارای خشک کن صد در صد نیست اما اگر می خواهید خشک کن را داشته باشید ما مدل هایی را داریم که کار ان ها اساسا خشک کردن لباس ها می باشد. در ماشین لباسشویی و یا پتو شور در زمان پایان شسشتو درام با سرعت بالایی می چرخد و تقریبا رطوبت و آبگیری لازم را انجام می دهد اما در هر صورت به صورت 100 درصد خشک نمی شوند. بنابراین شما بایستی بعد از فرایند شستشو حتما لباس ها و یا پتو و حوله و یا پرده ها را به روش های مختلف خشک کنید. 

 

تفاوت پتو شور ال جی با پتو شور های معمولی

پتو شور ال جی تمام اتوماتیک است و شما از لحظه انداختن لباس و یا پتو در پتو شور دیگر به آن کار ندارید و در زمان پایان شستشو دیگ را خالی می کنید. اما پتو شور های معمولی باید پیوسته به آن ها آب  و شوینده اضافه کنید. پتو شور ال جی تمام اتوماتیک دارای برنامه های متعدد است و کارایی شستشوی بالایی را دارد. 

 

مشخصات پتو شور ال جی خشک کن دار

پتو شور ال جی دارای دیگ عمودی است که به صورتی دارای شبکه های چند ضلعی می باشد و فرایند  شستشو و یا آبکشی را راحت تر می کند. از هر طرف به داخل آن اب اضافه می شود و سریع تر لباس ها خیس می شوند. مخزن شوینده آن زیر درب قرار دارد و برای اضافه کردن شوینده باید درب آن را باز کنید. در قسمت مخزن شوینده می توانید هم شوینده و هم نرم کننده را اضافه کنید. برنامه های متعددی دارد و می توان گفت برای هر نوع لباس و ... می توانید از یک برنامه اضافه کنید. خروجی آن در قسمت پشت قرار دارد و به راحتی با شلنگ مخصوص داخل آن هدایت می شود. موتور آن گیربکسی و بدون صدا است و در عین حال کمترین میزان لرزش را دارد. پتو شور ال جی در دو رنگ دودی و سفید موجود می باشد. 

 

 

پتو شور خشک کن دار اتوماتیک

ال جی پتو شورهای خود را با کارایی و کیفیت بالا و در عین حال با کاربری اسان روانه بازار کرده است. پتو شور خشک کن دار ال جی اتوماتیک است و شما برای آن لازم نیست پیوسته لباس ها را بیرون آورده و یا اینکه به ماشین لباسشویی اب اضافه کنید. دقیقا همانند لباسشویی های درب از جلو در پتو شور نیز شما لازم نیست بالا سر دستگاه باشید. تازه ال جی یک سری از قابلیت های فوق العاده را به آن اضافه کرده است. برای نمونه  درب از بالای ال جی وجود دارد. خشک کن یک نوع مزیت برای ماشین لباسشویی است. در پتو شور ال جی لباس ها تا حدی خشک می شوند اما صد در صد نیست. موتور پتو شور ال جی به صورت گیربکسی با روتور عمودی است و این یعنی فشار دورانی کمی به کمک ها وارد می شود. قیمت پتو شور خشک کن دار اتوماتیک گیربکسی به نسبت دیگر پتو شور های معمولی غیر اتوماتیک بیشتر است و به نظر ارزش صرف هزینه بیشتر برای این دستگاه وجود دارد. 
 

برچسب ها پتوشور ماشین لباسشویی درب از بالا
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha