بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

پتو شور اتوماتیک خشک کن دار؛ لباسشویی درب از بالا

۱۴۰۲/۱۰/۱۸

پتو شور اتوماتیک به ماشین لباسشویی گفته گفته می شود که به صورت اتوماتیک کار می کند و برا شستن انواعی از پتو ها و الیاف سنگین مانند پرده ها به کار می رود. طبیعی است که ماشین های لباسشویی موجود در بازار اکثرا دارای دب از جلو می باشند و تا ظرفیت 12 کیلو گرم را دارند. حتی اگر ظرفیت ماشین لباسشویی درب از جلو زیاد باشد چون به گونه ای طراحی شده که درام یا همان مخزن شستشو به صورت افقی می باشد برای حجم زیاد و وزن زیاد کارایی آنچنانی را ندارد. شما نباید پتو را در ماشین لباسشویی درب از جل بیندازید. برای نمونه لباسشویی ال جی 9 کیلو R5 حداکثر با آب و لباس تا 9 کیلوگرم ظرفیت دارد و بیشتر از این میزان به کمک ها و خود موتور فشار مضاعف وارد می شود و لباسشویی خیلی سریع مستهلک خواهد شد. پتو شور در ظرفیت های مختلف موجود است که بعضی از آن ها اتوماتیک می باشند به این معنی که شما فقط برنامه را انتخاب می کنید و بقیه فرایند ماشین لباسشویی به صورت اتوماتیک انجام می دهد. پتو شور و یا لباسشویی سطلی اگر اتوماتیک نباشد باید کاربر پیوسته به آن آب و شوینده اضافه کند و یا آب را از دستگاه خارج کند. در بیشتر موارد پتو شور های اتوماتیک خشک کن دارند یعنی بعد از پایان شستشو با چرخ 700 دور در دقیقه پتو ها را خشک می کنند که این میزان از خشک کردن صد در صد نیست. در میان برند های موجود در بازار، شرکت ال جی پتو شور های حرفه ای دارد و سامسونگ تنها یک مدل داشت که الان در بازار موجود نمی باشد. شما اگر قصد خرید پتو شور اتوماتیک را دارید بدون شک ال جی برندی است که باید در اولویت انتخاب قرار گیرد. 

 

پتو شور اتوماتیک ال جی

 

پتو شور اتوماتیک ال جی

ماشین لباسشویی درب از بالا و یا همان پتو شو دارای تعدادی برنامه و آپشن است که توسط کاربر انتخاب می شوند. اما باید عنوان کنیم که  می باشد. دقیقا همانند یک ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک بوده و برنامه و آپشن برای آن انتخاب می شود. پتو شور ال جی مدل 1666 با ظرفیت 16 کیلو، پتو شور ال جی 1685 با ظرفیت 16 کیلو، پتو شور ال جی 1466 با ظرفیت 14 کیلو، پتو شور ال جی T18 با ظرفیت 18 کیلو و... از مدل های اتوماتیک ال جی می باشند که بسته به ظرفیت می توانید یکی از آن ها را برای خود انتخاب کنید. پتو شور اتوماتیک ال جی در دو رنگ دودی و سفید موجود است و ابعاد آن ها به گونه ای است که می توانید آن ها را در تراس، بالکن و یا حمام و آشپزخانه قرار دهید و استفاده کنید. 

 

پتو شور اتوماتیک خشک کن دار ال جی

خشکن کن در پتو شور و یا ماشین لباسشویی قابلیتی است که اکثر کاربران به دنبال آن می باشند. طبیعی است که شما می خواهید ماشین لباسشویی را خریداری کنید که قابلیت خشک کند 100 درصد را داشته باشد اما واقعیت آن است که هیچ ماشین لباسشویی تولید نشده که قابلیت خشک کن صد در صد را داشته باشد به همین دلیل شرکت های تولید کننده خشک کن هایی را روانه بازار کرده اند. پتو شور ال جی در مدل ها مختلف می تواند تا حدودی رطوبت زدایی را با چرخش 700 دور در دقیقه انجام دهد. اما در هر صورت 100 درصد خشک نمی شوند. 

 

قیمت پتو شور اتوماتیک

قیمت پتو شور اتوماتیک به نسبت مدل های دیگر موجود در بازار بیشتر است. شاید شما پتو شور را در بازار با قیمت 7 تومان خریداری کنید اما در واقع برای ساخت این پتو شور ها از یک موتور و یک بدنه فلزی استفاده شده است و خبری از برنامه و روش شستشو و ... نیست. در بیشتر موارد هم به صورت دستی موارد اضافه و تخلیه می شوند. کهنه شور ها هم تقریبا می توانند به عنوان پتو شور با توجه به نوع طراحی که دارند استفاده شوند. قیمت پتوشور ال جی در مدل های مختلف با ظرفیت های متفاوت فرق می کند اما اکثرا در برنامه و آپشن یکی بوده و در ظرفیت متمایز می شوند.

 

بهترین پتو شور اتوماتیک موجود در بازار

بهترین پتو شور اتوماتیک موجود در بازار مدل است که هم راحتی کاربر و هم قیمت مقرون به صرفه را داشته باشد. قیمت پتو شور های ال جی به نسبت بیشتر است و امکانات و قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. به نظر خرید پتو شور اتوماتیک ال جی ارزش صرف هزینه را دارد. بهترین پتو شور اتوماتیک در ظرفیت 16 کیلویی مدل 1666 و یا 1685 و در ظرفیت 18 کیلویی مدل T18 می باشد. 

 

پتو شور اتوماتیک یا لباسشویی درب از بالا

لباسشویی درب از بالا یا لباسشویی صنعتی با ظرفیت زیاد همان پتو شور می باشد. اما نکته اینجاست که پتو شور و یا لباسشویی درب از بالا طوری طراحی شده است که درام به صورت عمودی قرار گیرد و گشتاور طولی کمی داشته باشد. در نتیجه آن می توان گفت خرابی و استهلاک بسیار کم است و به همین دلیل است که تا ظرفیت بالا برای این نوع از ماشین لباسشویی ممکن شده است. 

 

برنامه های پتو شور اتوماتیک ال جی مدل های مختلف

پتو شور و یا لباسشویی درب از بالا به نسبت مدل های درب از جلو و یا ماشین های لباسشویی های معمولی تعداد برنامه کمی را دارند. پتو ها و یا پرده ها در جنست ها محدود تری می باشند و از این رو تعداد برنامه کمتری برای آن ها در نظر گرفته می شود. پتو شور های ال جی به صورت فول برنامه  فول آپشن می باشند و در قسمت محصولات ویژگی های آن ها آورده شده است. 

 

قابلیت های پتو شور خشک کن دار ال جی 

پتو شور در ابتدا به صورت صنعتی به کار گرفته می شد. اما با توجه به نیاز، شرکت ال جی پتو شور یا ماشین لباسشویی درب از بالا تولید کرد تا قابلیت استفاده در منزل را داشته باشند. پتو شور یا لباسشویی درب از بالا همانطور که از اسم آن پیدا است از بالا بارگیری می شود. پتو شور به نسبت دیگر ماشین لباسشویی های موجود در بازار ظرفیت بیشتری  را دارد می توان انواعی از پتو ها، پرده ها  و... را با آن شستشو داد. قیمت پتو شور خششک کن دار به نسبت ماشین لباسشویی درب از جلو، مقرون به صرفه می باشد. از طرفی پتو شور ال جی تمام اتوماتیک است و لازم نیست پیوسته به آن آب و شوینده اضافه شود. می توان برای شستن لباس ها از پتو شور استفاده کرد اما نمی توان برای شستن پتو ها از ماشین لباسشویی درب از جلو استفاده کرد و از این رو است که پتو شور می تواند دامنه استفاده و تنوع استفاده گسترده تری را داشته باشد. 

برچسب ها پتوشور ماشین لباسشویی درب از بالا
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha